İğneli Epilasyon Yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıranlar

minik igne deliklerinin olmasi dogal simdilik, birkac gune kabuk tutar oralar daha sonra da dokulur, dokuldukten sonra o igne izlerinin gecmis olmasi lazim, benim de ilk seanslarim dedigin gibi uzun suruyodu 3 saati buluyodu ama ard arda 2 gun seklinde o yuzden ilk zamanlar cok yogun calisildigi icin haliyle sisme olma olmustu ama bir sonraki gune falan geciyordu.mesele ben ilk gittigimde bir arkadasimla beraber gitmistik onun sadece favori kismina calisilmisti ama sonraki gune bayagi sismisti bepanthen falan surmustuk sonra birkac gune gecmisti benimki oyle olmamisti ama, yani belki her cildi farkli etkiliyo olabilir o yuzden cok sisti diye telaslanmamalisin hemen, iz kalmamasi icin de sadece 50 faktor gunes kremi kullandim ben.

Bana pudra dışında hiçbirşey kullanmaki kabuklar yumuşamasın dedi,bepanthen dahi önermedi,o yüzden sadece pudra sürücem,peki kabuklar kaç günde düşüyor senin,1 ayda düşmesi lazım ki iz kalmasın dedi,1 ay kabuklumu gezicem:KK43:

Birde şimdilik güneş kremide kullanma o da kabukları yumuşatabilir dedi epilasyoncum,kabuklar düştükten sonra güneş kremi kullanabilirmişim ,sen kabukluyken güneş kremi kullanıyormusun?

Son düzenleme:
Birde şimdilik güneş kremide kullanma o da kabukları yumuşatabilir dedi epilasyoncum,kabuklar düştükten sonra güneş kremi kullanabilirmişim ,sen kabukluyken güneş kremi kullanıyormusun?
ben de kabuklarin dusmesinden sonra kullandim ama benim kabuklanma surem bir hafta 10 gun falan seninkisi uzunmus bayaa ama daha cok akim vermesinden kaynakli olabilir bir de pudra konusunda da hakli olabilir burdaki aysel hanim da sadec talk pudra oneriyo ama ben hic kullanmadim gerek duymadim acikcasi bir de sevmiyorum zaten yuzume bir sey surmeyi genel olarak , zaten bepantheni ilk zamanlar bikac kere surdum gerek duymadim zaten bir de boyle oneriler uzmandan uzmana degisiyor genellikle.

ben de kabuklarin dusmesinden sonra kullandim ama benim kabuklanma surem bir hafta 10 gun falan seninkisi uzunmus bayaa ama daha cok akim vermesinden kaynakli olabilir bir de pudra konusunda da hakli olabilir burdaki aysel hanim da sadec talk pudra oneriyo ama ben hic kullanmadim gerek duymadim acikcasi bir de sevmiyorum zaten yuzume bir sey surmeyi genel olarak , zaten bepantheni ilk zamanlar bikac kere surdum gerek duymadim zaten bir de boyle oneriler uzmandan uzmana degisiyor genellikle.[/

Kesinlikle haklısın,inş. benimde seninkisi gibi sorunsuz bir süreç olur iz kalmadan atlatırım:KK66:

Kıl çekerken hiç hissetmedim,özellikle buna dikkat ettim,sanırım seninde ilk seansların uzun sürüyordu değil mi?Peki suratım aşırı şişiyormuydu?Benim suratım şuan çok şişti,bu normalmi,epilasyon yapan bayana çok güvendim işinde uzman olduğuna eminim,ama yinede ya iz kalırsa diye korkmuyor değilim çünkü suratımın heryerinde iğne delikleri var,sen epilasyon sonrası ne yaptın iz kalmaması adına?

Suratin sisme konusunda hiic korkma bugun dudak ustune yaptrdm resmen dudagim aldi basini gidiyo :KK70: sabaha daha cok sisecekmis merakla bekliyorum cidden :)

Kesinlikle haklısın,inş. benimde seninkisi gibi sorunsuz bir süreç olur iz kalmadan atlatırım:KK66:

insallah kurtuluruz hep birlikte :) eger kabuklarin dustukten sonra iz kalmazsa ben de senin gittigin yere baslayabilirim istanbul izmit arasi beni cok yoruyo cunku

İz bi şekilde geçiyor ama kıl :) elma kromla ütü yanığım geçti ya iğne epilasyon hayli hayli geçer sanki.....bişi sorucam kızımla gitsem sorun olurmu ev ortamı gibimi evi işyerinemi çevirmiş? kızımla gidilebilecek gibiyse hiç beklemeyeyim diye düşündüm ama
bide saati 80 tl normal bi ücretmi piyasasını hiç bilmiyorum bi kerede randevuları ardarda getirelim birlikten kuvvet doğarmış :KK70:

birde iğneyi ne kullandı?

Beyondparadise,kendi evinde çalışıyor çok rahat bir ortam kızınla gidebilirsin hiçbir sıkıntı olmaz,saati 80 tl ortalamanın biraz
üstünde sanki çünkü çoğu yerde dakikası 1 tl yani 60 tl ye geliyor ama kadının aşırı müşterisi var ,Bakırköydede epilasyon üzerine iş yerleri varmış kendine çok güveniyor ,iğne olarakta ben biraz pimpirikliyim gittim gölcük aile tıptan kendim iğnemi aldım kadın baktı evet uygun dedi ,onu kullandı sende istersen öyle yap istersen kadından satın al ben iğneyi 10 tl ye aldım hani altın uçlu ucu çok ince olanlardan.

İz bi şekilde geçiyor ama kıl :) elma kromla ütü yanığım geçti ya iğne epilasyon hayli hayli geçer sanki.....bişi sorucam kızımla gitsem sorun olurmu ev ortamı gibimi evi işyerinemi çevirmiş? kızımla gidilebilecek gibiyse hiç beklemeyeyim diye düşündüm ama
bide saati 80 tl normal bi ücretmi piyasasını hiç bilmiyorum bi kerede randevuları ardarda getirelim birlikten kuvvet doğarmış :KK70:

Dediğin gibi haberleşelim randevuları arka arkaya getirelim ben 2 yada 3 hafta sonra gidicem tekrar,senin içinde uygun olursa habeleşip aynı gün gidebiliriz:)

Suratin sisme konusunda hiic korkma bugun dudak ustune yaptrdm resmen dudagim aldi basini gidiyo :KK70: sabaha daha cok sisecekmis merakla bekliyorum cidden :)

Suratımın şişkinliği çok azaldı bugün ama iğne delik izleri olduğu gibi belli oluyor bu da normal dimi?

Benim daha çok şisti bugun ya insallah yarina kadar iner biraz.igne izlerim bi kac tane belli benim fotograf ekleyebiliyo muyuz buraya ?

Hiç bilmiyorumki bende forumda yeniyim ,ama muhtemelen ekleniyordur,benim iğne deliklerim çok belli göz altımda özellikle

insallah kurtuluruz hep birlikte :) eger kabuklarin dustukten sonra iz kalmazsa ben de senin gittigin yere baslayabilirim istanbul izmit arasi beni cok yoruyo cunku

went_sinem lazerden sonra seninde iğne delikleri belli oluyormuydu yüzünde bu normal bişeymi,biraz buna kafayı taktım inş. normal bir süreçtir.

went_sinem lazerden sonra seninde iğne delikleri belli oluyormuydu yüzünde bu normal bişeymi,biraz buna kafayı taktım inş. normal bir süreçtir.
kizariklik ve igne deliklerinin belli olmasi normal bikac gune zaten kabuk tutmaya baslarlar, onemli olan kabuklardan sonra iz olmasin, temennimiz bu :)

Hiç bilmiyorumki bende forumda yeniyim ,ama muhtemelen ekleniyordur,benim iğne deliklerim çok belli göz altımda özellikle
Baska konularda eklenmis fotograflar var ama muhtemelen bunun icinde mesaj sayisi doldurmamiz gerekiyodur.bu arada benimde şişlerim biraz indi bi kaç tane küçük kabuk oldu .

arkadaşlar benim yanaklar fualler boyun çene her yerim tüylü yüzün hepsini birden yapmak çok kötü olur mu bütün suratım kabuklu kabuklu gezmek istemiyorum sonuç alanlar ne kadar sürede aldılar?

X