İğneli Epilasyon Yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıranlar

kızlar nıye yuz bolgesı zor dıyosunuz ne farkı var benım yuzumde koldakı tuyler gıbı tuy var budamı zor ve ben cımbızla ceke ceke kalınlastırdım ıyıce

cennet kokum
çünkü yüzde sinirler ve damarlar çok fazladır.yüzün anatomisi vücüdun her yerinden farklıdır benim bildiğim okulda öğrendiğim kadarıyla.kılcal damarlar falan çok fazla olduğu için kıllar beslenirler ve hepsi aynı dönemde çıkmaz işte bu yüzden zor deniliyor.umarım yardımcı olabilmişimdir

canlarım bugün bi yerle konuştum iğneli epilasyon için yüz bölgesine yarın gideceğim büyük ihtimal sizleri haberdar ederim.ayy inş ii olur ya çok pimpirikliyim yüz bölgesi sonuçta :KK43:(

neden böyle düşünüyorsunuz işi uzmanına yaptırırsanız bunların hiç birini yaşamazsınız ben yaptırıyorum iğneli epilasyon hiç biride olmadı yazdıklarınızın kızarıklık oluyor 2 saatte geçiyor iz kabuk hiç bir şey kalmıyor benim uzmanım gül hanım epilasyondan sonra doktor formülü özel bir karışım solüsyon kullanıyor ne kabuk ne iz kalmıyor o solüsyon yarım saat içinde ciltteki kızarıklığı geçiriyor uzmanın iyisi var iyisi var eğer ararsanız tabi arkadaşlar

peki bu işin uzmanı nasıl bulunur bi de onların adresi olsa yaklaşık 2 haftadır arıyorum ve kimse benim ki çok çok ii diyemio arkadaşlar

neden böyle düşünüyorsunuz işi uzmanına yaptırırsanız bunların hiç birini yaşamazsınız ben yaptırıyorum iğneli epilasyon hiç biride olmadı yazdıklarınızın kızarıklık oluyor 2 saatte geçiyor iz kabuk hiç bir şey kalmıyor benim uzmanım gül hanım epilasyondan sonra doktor formülü özel bir karışım solüsyon kullanıyor ne kabuk ne iz kalmıyor o solüsyon yarım saat içinde ciltteki kızarıklığı geçiriyor uzmanın iyisi var iyisi var eğer ararsanız tabi arkadaşlar

bahar istanbulda nerde yaptırıyosun merkez adı yazabilirmisin

peki bu işin uzmanı nasıl bulunur bi de onların adresi olsa yaklaşık 2 haftadır arıyorum ve kimse benim ki çok çok ii diyemio arkadaşlar

merhaba ilknur...
yeni üyeyim pek bilmiyorum mesajına bi türlü cevap veremedim burdan ulaştım sana:)

daha öncede yazdığım gibi 5 sene önce hormon testi yaptırmak için cebecideki doğum hastanesine gittiğimde hormon bozukluğu olan hastalara iğneli epilasyon yapılıyordu ve orda eda ablayla tanıştım...daha sonra ordan ayrıldı ve kendi yerini açtı..5 sene önce koltuk altıma yaptırdım..gecen senede lazere başladım diğer bölgeler için...bacak ve bikini bölgesi gerçektekten sonuç veriyor ama yüz bölgesi aslaa...hatta tüyleri yayıyor..bu seansların sonu olmayacak diye lazeri bıraktım ve iğneliye döndüm..inanın işini o kadar iyi yapıyorki ben üstüne kimseyi tanımam...müşteri memnuniyeti para kazanmanın önünde geliyor eda abla için..gecen cuma girdim..2 saat sürdü o kadar yayılmış ki tüyler:KK43: sonra bi krem önerdi onu aldım ve 7 günde kabuklar döküldü cildim çok güzel oldu...tabiki iğnenin girdiği yerler yara olacak belki cildiniz kabul etmeyecek sivilcelenme olacak ama önemli olan akımı kıl köküne vermek..alarji kabuklanma 1 hafta içinde geçiyor...4191065 tel numarası..sanırım çok uzattım :):)

ben şu anda koltuk alıma yaptırıyorum iğneli epilasyon 3. seansım bitti ve 3 5 tane cılız tüy çıkmış evet acısı kötü ama fiyat olarakda sonuç olarakda değer senelrdir tüylerimden çekiyorum zaten yüz bitti gibi kollar bitti koltuk altıda bityo bacaklara başlicam bence kesin sonuç iğneli lazer en ufak bi hormonal değişiklikte tekrarlıyo kabuklanma ise genelde ilk seanslarda oluyo sanırm tüyler kalın olduğu için ama sonraki seanslarda belli bile olmuyo ayrıca akım kesinlikle çok olmalı kesin sonuç istenyosa sevgiler hepinize...

endangel,seans sonrası hangi kremi kullandın. madecassol silverdin iyi geliyor,bunun dışında var mı cildi yenileyen iyileştiren.bepantene sulu ve yağlı olduğu için kılköklerini besleyebiliyor ve tüğlerin tekrar çıkmasına sebebiyet verebilir diye araştırdım ben haberiniz olsun.

iğneli yaptıran arkadaşlarıma soruyorum;
uygulamalarda temoliz -blend - elektroliz uygulamalarında tüy yapısına göre akım farklılıkları var,ama bunu yapan kişi bilinçli mi yapıyor acaba muamma...
termoliz daha acılı ama daha iyi sanırım,

cihazınızla ne uygulanıyor ve kaç derecede çalışılıyor biliyor musunuz?

ben şu anda koltuk alıma yaptırıyorum iğneli epilasyon 3. seansım bitti ve 3 5 tane cılız tüy çıkmış evet acısı kötü ama fiyat olarakda sonuç olarakda değer senelrdir tüylerimden çekiyorum zaten yüz bitti gibi kollar bitti koltuk altıda bityo bacaklara başlicam bence kesin sonuç iğneli lazer en ufak bi hormonal değişiklikte tekrarlıyo kabuklanma ise genelde ilk seanslarda oluyo sanırm tüyler kalın olduğu için ama sonraki seanslarda belli bile olmuyo ayrıca akım kesinlikle çok olmalı kesin sonuç istenyosa sevgiler hepinize...

yüz kaç seansta bitti.bitti ne demek biraz daha açıklarmısınız artık hiç gitmiyomusunuz ve ilk başladığınızda yüzünüzdeki kılar nasılsıldı acaba

yüz kaç seansta bitti.bitti ne demek biraz daha açıklarmısınız artık hiç gitmiyomusunuz ve ilk başladığınızda yüzünüzdeki kılar nasılsıldı acaba

benimki 4 seansta bitmisti. omur boyu bir daha hic cikmiyor. tek tuk cikan inatci killar oluyor. onlar da birkac sefer daha gidip igneyle aldirinca bir daha gelmiyor. butun bolgeler icin boyle.

kızlarım senın yuzundekı tüylerin oranı neydi acaba yoğun muydu az mıydı kalın mı ince mı,? hanı onun için bu kadar erken bitmiş olabılır mı

killarin yogunlugu ve kalinligiyla ilgili degil. ne kadinlar, genc kizlar gordum, sahit oldum da oyle biliyorum (ne kILLar gordum demeyeyim :p). mutlaka bitiyor ve bir daha cikmiyor.
ben Konya'da yaptirdim, yapan kisi uzun suredir yapiyordu, Konya'da herkes ona gider. ama cok da tecrube isteyen bir is degil sanki, herkes ayni sekilde bitirir bence.

öyle deme çok tecrube isteyen bı iş benım ankarada yaptırdığım yerde 5 seans oldu gözle görülür hiç bi azalma yok. 4 seansta bitmesi çok güzel çok şanslısın. burakakı arkadaşlarda bubun magduru uzman yok varsada biz bulamadık

ciddi misin? onceki mesajlari okumamistim. bitirememesine cok sasirdim. ben dudak ustu, cene alti ve yuz yaptirdim. hepsini bir arada yaptirmadim dayanamam aciya diye, o yuzden baya bi gittim geldim. sonrasinda tek tuk cikan killar icin de gittim, ve bir suru insani gordum orada, herkesinki her seansta azaliyor ve sonunda bitiyordu. demek uzman kisiyi bulmusum, sansliymisim. bu arada, annem 10 sene kadar once ayni kisiye koltuk alti ve bacaklarina yaptirdi, hala da yoktur tuy bile.

X