Yüz Germe

Merhaba, canım öncelikle geçmiş olsun. sevindim memnun olmanıza.

Ben de ozan beye karın germe oldum memnunum. Şimdi de yüz germe istiyorum ozan bey derin plan yüz germe ameliyatı olur dedi lakin benim hiç bir fikrim yok bu konuda. Nasıl olur ne olur bilmiyorum gerçi doktoruma güveniyorum.

Yüzüm de kırışık yok üst yüz çok iyi fakat alt yüzde kilo vermeden dolayi sarkma var aşağı doğru.

Lütfen rica etsem özelden resim görmem mümkün mü? ben de sizi izlemeye alırım resimlerime bakarsınız.

Teşekkür ederim.
Merhaba nur hanım benim fotografımı ozan bey instagrama koymustu aslında fakat keşfete düşmüştü dünürlerim görmüştü o yüzden paylaşmıyorum isterseniz kliniğe giittiğinizde ozan bey orneklerini size gösterir onun bir paylaşım izni olan hastaların fotograf albümü var

Merhaba nur hanım benim fotografımı ozan bey instagrama koymustu aslında fakat keşfete düşmüştü dünürlerim görmüştü o yüzden paylaşmıyorum isterseniz kliniğe giittiğinizde ozan bey orneklerini size gösterir onun bir paylaşım izni olan hastaların fotograf albümü var
Peki teşekkür ederim canım.:dua: Ben instagram kullanmıyorum facebook twitter da kullanmıyorum.
Ozan bey geçen gittiğim de resim gösterdi bayağı :anneadayı: sizinki derin plan yüz germe dediği mi?
Ve en önemlisi ne kadar zaman sonra insan içine çıkabilirim sizin ne kadar zamanda normal çıkabileceğiniz seviyeye geldi?

Teşekkür ederim:KK200:

Merhaba, canım öncelikle geçmiş olsun. sevindim memnun olmanıza.

Ben de ozan beye karın germe oldum memnunum. Şimdi de yüz germe istiyorum ozan bey derin plan yüz germe ameliyatı olur dedi lakin benim hiç bir fikrim yok bu konuda. Nasıl olur ne olur bilmiyorum gerçi doktoruma güveniyorum.

Yüzüm de kırışık yok üst yüz çok iyi fakat alt yüzde kilo vermeden dolayi sarkma var aşağı doğru.

Lütfen rica etsem özelden resim görmem mümkün mü? ben de sizi izlemeye alırım resimlerime bakarsınız.

Teşekkür ederim.
Ben de yüz germe istemiştim fakat yaşım itibariyle sıraya koydu . Yağ enjeksiyonu , yıl içerisinde nanofat ,5 yıl sonra orta yüz germe sonrada derin plan yüz germe

Aslinda yaş itibari ile yag enjeksiyonu mantikli geliyor . ilk olarak yağ enjeksiyonu yaptiran kisilerin tecrubeleri ,doktor tavsiyesi ve maliyeti olarak arastirmaya baslamak istiyorum .
Bence doktorunuzun düşüncesi de çok önemli size hangisini uygun görüyorsa ona gore değerlendirmenizi tavsiye ederim

Ben de yüz germe istemiştim fakat yaşım itibariyle sıraya koydu . Yağ enjeksiyonu , yıl içerisinde nanofat ,5 yıl sonra orta yüz germe sonrada derin plan yüz germe
Doktorunuz Ozan bey mi? Nanofat dediğiniz işlem nedir acaba?

Bir de yaş kaç, resim görebilirmiyim?

Teşekkürler

Doktorunuz Ozan bey mi? Nanofat dediğiniz işlem nedir acaba?

Bir de yaş kaç, resim görebilirmiyim?

Teşekkürler
Evet ozan bey.nanofat mikro yağ enjeksiyonu dedi . Normal yağ enjeksiyonu gibi hacim olmuyormuş sadece doku iyileşmesi oluyormuş cilt ve altı dokular yenileniyor yani .yaşım 39 . Islem sonrası resim paylaşacağım

Evet ozan bey.nanofat mikro yağ enjeksiyonu dedi . Normal yağ enjeksiyonu gibi hacim olmuyormuş sadece doku iyileşmesi oluyormuş cilt ve altı dokular yenileniyor yani .yaşım 39 . Islem sonrası resim paylaşacağım
Canım teşekkür ederim cevap için.
Resminizi görmek isterim. Ben de sizi takibe alabilirim siz de benim resimlerimi görebilirsiniz.

Merhabalar bende yillar once orta yuz germe yaptirdim kendisine ama 6yil gecti uzerinden yasim 46 ve yeni bir operasyon gerekiyor . bakalim ne onerecek .onun onerisini duymadan kisa bir arastirma yapayim dedim sanirim tum yuz germe ve yag enjeksiyonu uygun olacak bana gore

Merhabalar bende yillar once orta yuz germe yaptirdim kendisine ama 6yil gecti uzerinden yasim 46 ve yeni bir operasyon gerekiyor . bakalim ne onerecek .onun onerisini duymadan kisa bir arastirma yapayim dedim sanirim tum yuz germe ve yag enjeksiyonu uygun olacak bana gore
Bence doktorunuzun gösterdiği yolu izleyin teknik olarak öneri olarak en dogru yolu gösterecektir cokmu etkisini yitirdi yüzünüzdeki işlem

Bence doktorunuzun gösterdiği yolu izleyin teknik olarak öneri olarak en dogru yolu gösterecektir cokmu etkisini yitirdi yüzünüzdeki işlem
Öncelikle merhabalar bazı diğer yorumlarınızı daha önceden takip etmiştim bende ozan beyinhastalarından birisiyim daha önce başka bir hastasiyla kızım için görüşmüştüm kendimde o sıralarda yüz için gidiyordum Ameliyat olalı bir ay oluyor sonucu çok merak ediyorum henüz herşey tam oturmadi ama yinede herşey çok güzel gidiyo çok sağlıklı bir sonuç bekliyorum inşallah

Öncelikle merhabalar bazı diğer yorumlarınızı daha önceden takip etmiştim bende ozan beyinhastalarından birisiyim daha önce başka bir hastasiyla kızım için görüşmüştüm kendimde o sıralarda yüz için gidiyordum Ameliyat olalı bir ay oluyor sonucu çok merak ediyorum henüz herşey tam oturmadi ama yinede herşey çok güzel gidiyo çok sağlıklı bir sonuç bekliyorum inşallah
Benimde ameliyatimda derin plan sizinki hangi teknik acaba

Ameliyat tarihi aldım sanırım sız yeni ameliyat oldunuz hari varmi nasıl yüzde çok aşırı bir değişim varmi

Yag enjeksiyinuda ysptirdinizmi acaba ve ameliyat sonrasi cok agri olumu izler ne durmda

Ben 5 yil once yag enjeksiyonu yaptirdim goz kapagi amrliyati ile birlikte arada 2 kez de nanofat yaptirdim . yakinlarda yine gitmeyi planliyorum . orta yuz germeye ihtiyacim var sanirim ama tabiki baska bir sey onermez ise .

Ben 5 yil once yag enjeksiyonu yaptirdim goz kapagi amrliyati ile birlikte arada 2 kez de nanofat yaptirdim . yakinlarda yine gitmeyi planliyorum . orta yuz germeye ihtiyacim var sanirim ama tabiki baska bir sey onermez ise .
Nanofatten fayda gördünüzmü acaba

Tabiki cok gordum yag enjeksiyonum da cok basariliydi . fakat nanofat den once deri kalitem azalmis cildim hasar gormus, cizgilerim derinlesmis ve botoks ile iyi olmuyordu . nanofat den sonra 2-3 ay kadar sonra cildim yenilenmeye basladi . cok basarili bir uygulama kok hucreden daha mantikli bir islem

Yüz germe sonrası ozan bey mutlaka nanofat yapıyor sanırım bende nano içim randevu aldım yüzdeki geçişleri çok iyi tamamladığını söyledi
Ben yag enjeksiyonundan sonra yaptirdim . ama evet bir cok islem sonrasi yapilabiliyor . kesinlikle yaptirin derim zaten doktorunuz 1 numara bence

Bende kendisine ameliyat oldum esin hanımın yazdıklarına bende birebir şahit oldum esin hanım ile aynı ameliyatı farklı zamanlarda yaptırdık ben ondan çok tavsiyeler ve süreç hakkında bilgi aldım kliniktede bir kere aynı güne denk gelip canlı sonucunu gördüm telefondan genelde iletişim halindeydik ameliyatın yakın zamanları ve ameliyat sonrası süreçte esin hanımi da ozan beyinde sorularimla bunalttim tecrübelerini benimle çok güzel paylaştı aynı zamanda sonraki süreçte ozan beyle de whatsaptan çok sık görüştük haklarını helal etsinler çok mutluyum saglikliyimda, artık bende tecrubeliyim ve paylaşıyorum herkesle kendiniz adına iyi bir karar vermiş olursunuz geçmiş olsun
Ozan beyle gorusmeye gıdıxem ozel mesaj atamadım konusabılır mıyız lutfen

Merhabalar nasilsiniz. Bende derin plan yuz germe ameliyati olmak istiyorum Ozan beye. Kafam cok karisik. Karsima farkli farkli teknikler cikiyor. Siz ameliyat olali ne kadar oldu. Simdi ne durumdasiniz. Resimleriniz varmi girebilirmiyim?

X