Sivilceli Ciltler yüz temizleme jeli

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bende bi kaç aydır acnevit jel ve acnevit serumunu kullanıyorum çok faydasını gördün sivilcelerden kurtulduğum gibi lekeler izlerde gitti birde süper bi site buldum acnevit ürünleri indirimde çok uygun fiyatı Acnevit jel
15tl acnevit serum 25 tl bakimliolmak.com site sipariş verdim ertesi gün öğlen gedli ürünler.

canım sen ayrıca nemlendirici ya da tonik kullanıyor musun peki?

cildim cok kuru..loreal yuzumu yakti,garnier killi guzel ama gunluk icin uygun degil,vichy kivami cok guzel ama hic ise yaramadi..bunlardan sonra gecen aklima geldi okul zamani kullandigim oriflame yuz yikama jeli en cok onu sevmistim.simdi tekrar kullanmak istiyorum.en azindan yuzumu yakmadi,kurutmadi..kotu anim yokkbayanssulusmile

:KK4::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
canım harerems markasının yüz temizleme jeli ve tonik'i var. ve en büyük özelliği %100 doğal olması. ben harems 'in sadece jelini değil bütün ürünlerini güvenle kullanıyoru. çok da güzel sonuçlar alıyorum. ve bana bu markayı doktorum tavsiye etmişti. inan bana işer yarıyor. denemeni kesinlikle tavsiye ederim canım .​

canım sen ayrıca nemlendirici ya da tonik kullanıyor musun peki?
cildim cok kuru..loreal yuzumu yakti,garnier killi guzel ama gunluk icin uygun degil,vichy kivami cok guzel ama hic ise yaramadi..bunlardan sonra gecen aklima geldi okul zamani kullandigim oriflame yuz yikama jeli en cok onu sevmistim.simdi tekrar kullanmak istiyorum.en azindan yuzumu yakmadi,kurutmadi..kotu anim yokkbayanssulusmile
Aaa evett o gerceten cok guzel

X