yüzde sir ağda

badromance

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2011
67
0
merhabalar!

ben sadece bıyık bölgeme sir ağda yaptırıyorum, ve herhangi bir alerji, sivilce sorunum olmadı bugüne kadar. fakat favori bölgesi ve yanaklarımda da tüylenme başladı son zamanlarda, göz altıma kadar ayva tüyü dediğimiz tüylerden var. bir kaç yere iğneli epilasyonu sordum fakat bu tüylere gerek olmadığını, istersem sir ağda yapabileceklerini söyledir. annem hiç dokundurma kalsın diyor, fakat uzamaya başladı, ele gelir hale geldiğinde ne yapacağım? sir ağda yaptırsam mı? daha mı çok çıkar? lütfen çok acil bir öneri verin :KK43: :KK43:
psikolojim bozuldu. :KK43: :KK43:

(ayrıca da polikistik over sorunum var)

önlemini ilaç kullnarak al bence.ilaç almaya başlayınca problem ortadan kalkacaktır.eğer çok rahatsız ediyorsa yaptırabilirsin ama ayva tüğleri daha sert çıkmaya başlayacaktır daha sert çıktığındada lazer yaptırırsın ama ilk aşamada doktora git hormon ölçümlerini falan yaptır bence

ilaç kullanmaya başladım, kendi kendine eski haline dönerbilir mi yani ilaçla? sir ağda azaltır fln dediler aklım karıştı, ne yapsam bilemedim

sakın sakın sakın yapma arkadaşım.. ben yaptım üstelik yüzümde iz kaldı geçmıyo .. üstelik çok iğrenç çıkıyor ve felaket sivilce oluyo yüzünde hiç o tüysüz prüzsüzlüğü hissedemiyorsn ben bıraktım siri ve kendim iple alıyorum eskiden bıyıklaırmı alırdım keske hiç sire başlamadan iple alsaymışım diyorum şimdi.. gözüme çok büyüyordu ama kesinlikle çok kolay ve kısa sürüyo

ilaç kullanmaya başladım, kendi kendine eski haline dönerbilir mi yani ilaçla? sir ağda azaltır fln dediler aklım karıştı, ne yapsam bilemedim

ilaç bildiğim kadarıyla tüğlenme problemini yok ediyor.ama var olan tüğleri dökme özelliği yoktur ama çıkma hızını azaltıyo vede gereğinden fala uzamasını engelliyo.doğum kontrol haplarıda o şekilde.normalde kaşın 2 haftada çıkıyorsa ilaçla 4 haftada çıkıyor.çok rahatsız ediyorsa bakıncada belli oluyorsa aldır bence.bi başlık vardı poli.over ile ilgili oraya baksan belki daha iyi cevap alabilirsin.sir ağda azaltmaz bence sadece diğer yöntemlere göre kökünü beslemez kıl yine çıkması gerektiği yerde çıkar.yinede birine danış sonuçta yüz bu hata kabul etmez

merhabalar!

ben sadece bıyık bölgeme sir ağda yaptırıyorum, ve herhangi bir alerji, sivilce sorunum olmadı bugüne kadar. fakat favori bölgesi ve yanaklarımda da tüylenme başladı son zamanlarda, göz altıma kadar ayva tüyü dediğimiz tüylerden var. bir kaç yere iğneli epilasyonu sordum fakat bu tüylere gerek olmadığını, istersem sir ağda yapabileceklerini söyledir. annem hiç dokundurma kalsın diyor, fakat uzamaya başladı, ele gelir hale geldiğinde ne yapacağım? sir ağda yaptırsam mı? daha mı çok çıkar? lütfen çok acil bir öneri verin :KK43: :KK43:
psikolojim bozuldu. :KK43: :KK43:

(ayrıca da polikistik over sorunum var)

canım kesinlikle yüze lazer yaptırma, cil lekesi oluşuyor..iğneli epilasyonda nedir tam bilmiyorum ama eğer onda da leke kalıyorsa yaptırma..ilaçlarını kullanırsan normale döner diye düşünüyorum, doktoruna da danış canım cilt doktoruna mı görünmem gerek bunun için bilmiyorum ama yüze birşey yaptırmak çok çok riskli; sakın ezbere birşey yapma sonra kalıcı hasarlar oluşmasın..

Son düzenleme:
ben de o yüzden tereddüt ediyorum,yüz sonuçta. ama biraz daha uzarsa illaki bi şey yaptırmak zorunda kalıcam. rüyalarıma girer oldu :KK43: ilaç da kilo yapıyo,neyse artık kilo almaya razıyım, tüy problemi hallolsun da :KK43:(

sarartıcı krem kullanmayı deneyebilirsin belki. ilaç kullanıyorsan sadece büyümeleri durur ama varolanlar dökülmez ne yazık ki

benim yüzümdeki tüyler belli bile olmuyodu ben vucuduma kullanırken kalanıda yuzume surmustum ne budalalık kesinlikle uzatıo kalınlaştırıo ve siyahlaştırıo ben sarartıcı yüzünden almaya basladım hiç tavsiye etmıyorum bel ve göbek bölgemde aynı şekilde şuan büyük ihtial onlarıda almam gerekicek...

genellikle normal ağda kötü yapar,sir ağdanın bir zararı olmaz diyorlar. güvenilmiyo ama yüz sonuçta, napsam bilemedim :KK43: :KK43:

ben ne yapayım yani? bu ayva tüyler uzarsa ne olacak? :KK43: :KK43:

Canım benim hormonlarım fazla çalışmaya başlamıştı bi süre
normalde vücudumda bile o kadar az tüy var ki
ama bu olaydan sonra yüzümde resmen simsiyah tüyler çıkmıştı :KK43:
İlaç tedavisine başladım ama uzuyorlardı ve çok kötü görünüyorlardı almak zorunda kaldım :KK59:
Lazer epilasyon için bi doktorla görüştüm ama kıl köklerinin çok zayıf olduğunu,lazer tedavisinin ancak güçlü tüyleri zayıflattığını söyledi,işe yaramaz boşuna cilt lekeleri oluşturur yüzünde dedi,ilaç tedavisine devam ederken sir ağdayla almaya başladım,5 ay oldu ilaç tedavim bu ay biticek
tüyler azaldı,aldıktan sonra taze nane sür,nanenin tüy kökü yok etme özelliği var demişti doktor
her seferinde sürdüm,şuan o ilk haline göre çok çok iyi
çok zayıfladılar,ama almadığım zaman uzuyorlar :KK59:
sanırım hiç eski hali gibi olmıcak yüzüm :KK43:

kesinlikle sir ağda önerrmiyorum ergenlik döneminde bile sivilce çıkmadı bende ama yüzüme sir agda yaptıktan sonra mhfoldu yeni yeni düzelior. :|

bende sirle aldırıyorum canım bütün yüzümü ........çok rahat ettim hem uzun süre çıkmıyor hemde yumuşak çıkıyor...hiç koyulaşma yada başka bişey olmadı bende bile..:KK35: olsa bende olurdu korktuğun şeyler ...tüyle gezmektense aldırmak lazım bence bir şekilde hoş olmuyor ..
önceden iple aldırırdım ama memnun değildim.....:KK6:
sivilcelenme bende de oluyordu ondan da limon sürerek kurtuldum ağdadan sonra..yada saf alkolle siliyorlar oda iyi oluyor ...

Son düzenleme:
iyice uzadı kızlar, gözümün altında bile war, erkek arkadaşımın yüzüne bakamıyorum, sürekli tartışır olduk, kendimi güvensiz hissettiğimden ona saldırıyorum. ben yarın gidip hem tüylerimi aldırıcam, hem de bioder serum alıcam, zaten krem kullanıyodum, serum da alıcam, artık nolursa, dayanamicam böyle. umarım kalınlaşmaz. umarım daha fena olmaz. hormon haplarımı da kullanıyorum zaten,umarım faydasını görürüm :KK43:

X