yüzde soğukluk??

dipsiz kuyu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2014
2.321
4.999
38
Herkese merhaba yeri burası değil ama belki başına gelen olmuştur diye yazıyorum benim sol üst göz kapağımın üstünden kaşa doğru olan bölgede sanki bir buz parçası koymuşum yada rüzgar esiyormuş gibi bir soğukluk hissi var ve bu durum sağ göz kapağıma da vurmaya başladı böyle bir şey neden olur gözle mi alakalıdır yoksa ciltle mi? Bu durumu yaşayan var mı hangi bölüme randevu almalıyım?

Herkese merhaba yeri burası değil ama belki başına gelen olmuştur diye yazıyorum benim sol üst göz kapağımın üstünden kaşa doğru olan bölgede sanki bir buz parçası koymuşum yada rüzgar esiyormuş gibi bir soğukluk hissi var ve bu durum sağ göz kapağıma da vurmaya başladı böyle bir şey neden olur gözle mi alakalıdır yoksa ciltle mi? Bu durumu yaşayan var mı hangi bölüme randevu almalıyım?
Merhaba rüzgar yediniz mi? Soğuk algınlığı olabilir mi? Bazen sadece bir bölgeye vuruyor pis bir şekilde benim de sağ kulağım ve sağ kafatasında olmuştu

Bildiğim kadarıyla yok sonradan oluyor mu bilemiyorum.
Şikayetiniz olan taraftan göz altı burun çevresi elmacık kemiği altı parmağınızla dokunun içinde sıvı var gibi yumuşak kı parmağınız gömülüyor mu yani içinde bir şey var gibi mi. Bir de diğer yanağa bakın orada normal kemik mi hissediyorsunuz ödem sıvı gibi bir şey hissetmiyorsanız tek taraflı olabilir . Bazen her iki tarafta da olur.
İki kaş arası ağrılar,enseye vuran sızım sızın ağrı. başınızı kaldırdığınızda rahatsız edici bir his

Şikayetiniz olan taraftan göz altı burun çevresi elmacık kemiği altı parmağınızla dokunun içinde sıvı var gibi yumuşak kı parmağınız gömülüyor mu yani içinde bir şey var gibi mi. Bir de diğer yanağa bakın orada normal kemik mi hissediyorsunuz ödem sıvı gibi bir şey hissetmiyorsanız tek taraflı olabilir . Bazen her iki tarafta da olur
Şimdi dediğinizi yaptım öyle bir şey hissetmiyorum nörolojik olabilir gibi korktum şimdi :KK43:

Benim eşimin hep olduğu için kronikleşti artık hani uzun süre alır mı oluşması diye düşündüm
Bende grip vs zaman olur genelde ve tek taraflı allahtan. İnim inim inletiyor sinir bozan cinsten. Afedersiniz ama sinüzite olan taraftan burun akıntısı oluyor hastayken. Önemli olan boşaltmak ağrı yapan onlar çünkü.
Doktora görünmeniz şart inşallah ciddi bir şey yoktur

Şikayet edince siliniyor mu? Benim gibi banlanırsın anca üyelik iptali yapabilirsin diye biliyorum. Niye gidiyorsunuz ?
yeniyim zaten , sevmedim uygulamayi bisey silinmiyor edilmiyor hesabimi silmek istiyorum, kufur falanmi etsem yorumlardan sikayet etseler silinir oyle herhalde😂

X