Yüzümde ki tüylerle basım belada. Nolur bir yardım. 😪

depresifbirinsan

La la lalaaaaalaaaaa bir şarkı söyle 🎶
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2023
584
461
Merhaba kizlar.
Çok uzgunum😭 kendi mi bildim bileli kıllı bir insanım. Vücudu bir şekilde hallediyorum lazer ile ama yüzümde ki tüyler başıma bela. Biyik ve kaşlarımı ip ile alıyordum. Yüzümde ki kıllar için iğneli epilasyon a gittim hiç bir işe yaramadi aksine arttilar. Ben bu tüylerden nasıl kurtulabilirim. Yüzüme lazer yaptırmaya cesaret edemedim çok olumsuz tecrübe ile karşılaştım. Yüzümdeki tüyleri sarartmak işe yarar mı? Ne yapmalıyım. Yakında maymun gibi bir gözlerim bir dudaklarim tüysüz kalacak 😪

Merhaba kizlar.
Çok uzgunum😭 kendi mi bildim bileli kıllı bir insanım. Vücudu bir şekilde hallediyorum lazer ile ama yüzümde ki tüyler başıma bela. Biyik ve kaşlarımı ip ile alıyordum. Yüzümde ki kıllar için iğneli epilasyon a gittim hiç bir işe yaramadi aksine arttilar. Ben bu tüylerden nasıl kurtulabilirim. Yüzüme lazer yaptırmaya cesaret edemedim çok olumsuz tecrübe ile karşılaştım. Yüzümdeki tüyleri sarartmak işe yarar mı? Ne yapmalıyım. Yakında maymun gibi bir gözlerim bir dudaklarim tüysüz kalacak 😪
Kadın doğumcuya falan gözüktünüz mü ? Belki hormonlarla ilgili bir problem vardır.

İğneli epilasyon ile bitmemesi imkansız hanimefendi bir gorile bile iğneli epilasyon yapilsa sıfır kıl olur. Sanırım iş bilmeyene gittiniz . Hormonlariniza baktirdiniz mi ? Doğa iğneli epilasyonu oneriyorum doğa hanım bu işin bir numarasidir .

Kıllı biri değilim. Yüzüme diode lazer yaptırıyorum. Yüz için tavsiye edilen cihaz bu. Diğer bölgeler gibi bitmesi hızlı gerçekleşen bir bölge değil bunu bilin

bıyık için alexandrite yaptırdım ben. %90 bitti. başka bir bölgede kıllanmayı artırmadı. sadece bıyık için tavsiye ederim. az çok demeyin, gidin. en azından bıyık derdinden kurtulursunuz.

resmini atsanız çeşidi çok çünkü
IMG_1050.jpeg

İğneli epilasyon işe yaramadıysa lazer hiç yaramaz ama sakalları olan insanlarda işe yarıyor iğneli. Düzenli mi gitmediniz ne oldu acaba?

Ben usturayla hallediyorum da sizde hormon problemi varsa sıkıntı olabilir.
Düzenli gittim, gittiğin dönemde hiç sıkıntı yaşamadım.
Doktora gitmiştim hormon problemim yok. Usturaya da cesaret edemiyorum. Benim kılların nasıl desem çok kalın köklü ve güçlü ve siyah çıkıyor 😪

İğneli epilasyon ile bitmemesi imkansız hanimefendi bir gorile bile iğneli epilasyon yapilsa sıfır kıl olur. Sanırım iş bilmeyene gittiniz . Hormonlariniza baktirdiniz mi ? Doğa iğneli epilasyonu oneriyorum doğa hanım bu işin bir numarasidir .
Yaa güldürdünüz beni 🤗
Bulunduğum ilde işinin en iyisi bir merkeze gitmiştim. Gittiğim dönem de iyi paralar dokmustum. Bittikten sonra uzun bir süre çıkmadı sonra hamilelik oldu o dönemde de tek tük oldu gucsuzdu. Son yıllarda bildiğiniz simsiyah sakal 😭

X