Sivilceli Ciltler Yüzümdeki Sivilce izleri & gözeneklerin RESMİNİ çektim!Bana yardımcı olabilir misiniz

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
canım karonat 1 tatlı kaşık yarım limon yarım çay bardagı soda karıştırın cilde çok iyi geliyor geri kalan sodayıda buz kalıbına koyun günde 2 defa buz şeklinde yüzünüze uygulayın cildi sıkılaştırıyor

ben derim ki bir cilt uzmanına görün bende de öyle çok küçük çöküntüler vardı ilaç tedavisine başladım şimdi hala kullanmaktayım.eğer tedavi olmazsan sivilcelerin ilerde daha büyük çöküntü oluşturma riski varmış.geçmiş olsun:)inşallah kısa zamanda kurtulursun...

bndede bi sürü çukur var kurtulamıorum kesin çözüm bulan varmı izel bile okadar soydurdu hala yüzü aynı:KK43:

bndede bi sürü çukur var kurtulamıorum kesin çözüm bulan varmı izel bile okadar soydurdu hala yüzü aynı:KK43:

ayni mi? saka mi yapiyorsun :) mukemmel oldu onun cildi... 2. ameliyatinida oldu
exoderm yaptirdi o.. eskisine oranla kesin %80 falan gitti gozle gorulur bir sekilde...

arkadaşlar benim cildimde şu an artık sivilce çıkmıyor ama biraz çukur, biraz kırmızı leke var bir de gözeneklerim biraz açık. l'oreal pure zone temizleme jeli ve tonik kullanıyorum. jeli şu içinde tanecikleri olandan. ilk başlarda düzenli kullanmıyordum ama düzenli kullanmaya başlayınca sanki biraz farketti. bir de şu kabak lifinden yüz için küçük diskler yapmışlar. böyle makyaj yaparken kullanılan süngerler boyutunda yüzde kullanmak için. onlardan aldım ve her banyo sonunda bununla bir kez ovalıyorum yüzüme. sanırım bu harika bir peeling yapıyor. bakalım uzun süreli kullanımda bir faydası olursa ayrıca bir topic açağım bu konuda. denemek isteyen arkadaşlar denesinler bence. bir sakıncası olacağını sanmıyorum. ama sivilceli ciltler için bir şey söyleyecemeyeceğim. sivilce o kadar sert bir şeyle ovulursa ne tepki verir bilemem.

ben bişe diyemmi bende işe yarayan bi deneyimim oldu.dengesiz beslenmekten dolayı cildimin yağ dengesini bozdum ve 1 adet çekirdek dahi yesem yüzümün orta yerinde kocaman kıpkırmızı şişkinmi şişkin sıksan çıkmaz sıkmasan geçmez aknelerim oluyordu ne ilaçlar ne ürünler kullandımda geçmediydi veeeeeeeee bir günn sahip olduğum bilgileri de kullanaraktan bir krem kullandım
üstelik pek de ucuz en fazla 2 gnde söndü gitti ayrıcanak da diğer sivilce izlerimi de yok etti cildimdeki yaralar bereler uçtu gitti.bu mükemmel krem bildiğimiz bepanten(beyaz olan )tavsiye ederim şiddetlen öpüldünüz kızlar

Kızlar işte benim marifetim sivilcelerimle oynaya oynaya bu hale getirdim yüzümü. bu kadar belli değil normalde ama ben çok yakından çektim sorunumu anlayıp bana daha çok yardımcı olursunuz diye. gördüğünüz gibi gözeneklerim ve çukurluklarım var sivilcelerden oldu hepsi bunları nasıl geçiririm? önereceğiniz doğal yöntemler var mı? yada başka bişey? acil yardım istiyorum

kızlar ben 1 haftadır acnelyse kullanıyorum bu konuyu ben açmıştım bakalım sonuçlar ne olacak

X