Yüzüne Vitamin İğnesi Yaptıran Var mı?Lifting için..

Merhaba,
Mezoterapi ve mezolifting arasındaki fark/farklar nedir? İzmir'de önerebileceğiniz bir isim var mı ? Fiyat hakkında da bilgi alabilirsem süper sevindirik olurum zira hiç bir bilgim yok.

Mezolıftıng yanaktakı sarkmayı engellermı kızlar cok ılgılenıyorum eger engelleyebılırse kesın yaptırırım

benım cildim çok kuru ve hassas.özellikle bu kış kuruluk ve hassasiyet şikayetlerim arttı.cilt doktoruma giitğimde mezoterapi yapalım yüzüne dedi.canlanır nemlenir elastikiyeti yerine gelir dedi.yaşım henüz 28.mezoterapinin daha yaşlı hastalara uygulandığını duyardım hep ve bu yüzden biraz tereddütte kaldım.doktorum bi yan etkisi olmadığını söyledi ama ben genede yaşımdan dolayı tereddütteyim.bu mezoterapi her yaşta insana uygulanabilirmi ?? ilgililerin ve bilgisi olanların cevaplarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

benım cildim çok kuru ve hassas.özellikle bu kış kuruluk ve hassasiyet şikayetlerim arttı.cilt doktoruma giitğimde mezoterapi yapalım yüzüne dedi.canlanır nemlenir elastikiyeti yerine gelir dedi.yaşım henüz 28.mezoterapinin daha yaşlı hastalara uygulandığını duyardım hep ve bu yüzden biraz tereddütte kaldım.doktorum bi yan etkisi olmadığını söyledi ama ben genede yaşımdan dolayı tereddütteyim.bu mezoterapi her yaşta insana uygulanabilirmi ?? ilgililerin ve bilgisi olanların cevaplarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

ben nette araştırdığım kadarıyla 30 yaşından itibaren diyor ama 28 de olabilir bence, ben yarın dr a gidicem sorucam.
benim de aklıma şu geldi gözenekleri küçültmek için içine dolgu falan koyabilirler mi acaba burnumun üstü dümdüz olsun istiyorum ben

Mezolıftıng yanaktakı sarkmayı engellermı kızlar cok ılgılenıyorum eger engelleyebılırse kesın yaptırırım

ben yaptırdım hyalüronik dolgulu olanından kullandılar. hafif dolgunluk veriyor cilt canlanıyor. ama şimdiki aklım olsa seansına 400 tl vereceğime (3 seanstı sanırım) prp yaptırsaydım keşke. o süper etkili. 38 yaşındayım keşke 30 unda prp ye başlasaydım. kızlar 34 ten sonra acayip deformasyon oluyor göz altı ve yanaklar boşalmaya başlıyor. iş işten geçmeden yılda 2-3 seans prp ile hiç yaşlanmayın derim. keşke bu imkanlar ve akıl 8 sene önce olsaydı bende.

ben nette araştırdığım kadarıyla 30 yaşından itibaren diyor ama 28 de olabilir bence, ben yarın dr a gidicem sorucam.
benim de aklıma şu geldi gözenekleri küçültmek için içine dolgu falan koyabilirler mi acaba burnumun üstü dümdüz olsun istiyorum ben

ben de bu sene gittiğim doktordaki sekreterden duydum. burnumda dolgu var dedi. bence önce paraya kıyıp 3 aylık geçici dolgu ile deneyin. beğenirseniz 1 yıllık olanından yaptırın. tamamen kalıcıları tavsiye etmem ilerde erimediği için çıkartılamıyor.

evet önce kısa sürede geçecek bir dolgu denemek istiyorum. kime gitsem acaba karar veremedim?

bahçelievlerde taha mehmetoğlunun yeri var ben oraya cilt bakımına gidiyorum aslında bugün görüşmem vardı ama yurtdışından dönmemiş. nette biraz araştırma yaptım elit poliklinik diye bir yer gördüm marmara forumun orda, ama ordaki taner korkut doktoru hakkında radikal gaztesinde haber çıkmış hiç hoşuma gitmedi ondan da vazgeçtim. dolgu yaptırırsam kesinlikle plastik cerrah istiyorum başkasına uygulatmam. ama çok da pahalı olmasın. nişantaşı civarındakiler çok pahalı mıdır

ben yaptırdım hyalüronik dolgulu olanından kullandılar. hafif dolgunluk veriyor cilt canlanıyor. ama şimdiki aklım olsa seansına 400 tl vereceğime (3 seanstı sanırım) prp yaptırsaydım keşke. o süper etkili. 38 yaşındayım keşke 30 unda prp ye başlasaydım. kızlar 34 ten sonra acayip deformasyon oluyor göz altı ve yanaklar boşalmaya başlıyor. iş işten geçmeden yılda 2-3 seans prp ile hiç yaşlanmayın derim. keşke bu imkanlar ve akıl 8 sene önce olsaydı bende.

ben 28 im , prp benim için çok mu erken bir de pahalı mı? nereye yaptırmalıyımki? fiyatları ne kadardır

ben 28 im , prp benim için çok mu erken bir de pahalı mı? nereye yaptırmalıyımki? fiyatları ne kadardır

prp pahalı bir işlem. benim doktorum 750 ye yapıyor. galiba 3 seans alınca 4 cü seans ücretsiz de oluyor. 4 senastan sonra 6 ayda bir devam ediliyor. Ben prp den önce yanaklarıma hafif dolguya karar verdim. sonra prp devam edeceğim.

evet önce kısa sürede geçecek bir dolgu denemek istiyorum. kime gitsem acaba karar veremedim?

bahçelievlerde taha mehmetoğlunun yeri var ben oraya cilt bakımına gidiyorum aslında bugün görüşmem vardı ama yurtdışından dönmemiş. nette biraz araştırma yaptım elit poliklinik diye bir yer gördüm marmara forumun orda, ama ordaki taner korkut doktoru hakkında radikal gaztesinde haber çıkmış hiç hoşuma gitmedi ondan da vazgeçtim. dolgu yaptırırsam kesinlikle plastik cerrah istiyorum başkasına uygulatmam. ama çok da pahalı olmasın. nişantaşı civarındakiler çok pahalı mıdır

marmara forum dr larının tek amacı para almak..hasta ile ilgilenme yada detaylı bilgi verme v.s. hiçbişey yok..ben dermatologundan (Şerafettin saraçoğlu) hiç memnun kalmadım..bence aynı ücrete çok daha iyi hizmet alabilirsiniz..zira üceretlerinin nişantaşı, bağdat v.s. estetik kliniklerinden bir farkı yok..

Arkadaşlar prp mi yaptırayım yoksa mezoterapi mi? Lütfen bi yardı etsin hangi daha iyi? Yüzüm çöktü hangisi benm derdime çare olur?

Arkadaşlar prp mi yaptırayım yoksa mezoterapi mi? Lütfen bi yardı etsin hangi daha iyi? Yüzüm çöktü hangisi benm derdime çare olur?
Kesinlikle Prp 3 seans ayda bir uygulanıyor. Üç yıldır yaptırıyorum. Senede üçseans Cildim toparlandı rengim bile açıldı. Doğru dr ve klinikönemli kan neticede aman dikkat. Ben Ankarada bir klinikte yaptırıyorum. Tavsiye ederim. Roller ile birlikte yapılıyor üstüne prp farkı hemen görürsünüz

Kızlar yüzüne vitamin iğnesi yaptıran var mı?Cildi toparlıyormuş çok ama çok güzel oluyormuş
Gülben Ergen Zuhal olcay yaptırıyormus
ikisi de bence çok iyi görünüyorlar
fiyatı nedir acaba bir de hangi markaları kullanıyorlar acaba
http://www.sacitaslan.com/index.php?bab=haber&op=magazin&id=2795
yapan drların adını yazar mısınız?Ben ankarada vitamin iğnesi yapan dr görmedim
zaten ancak geriden takip ederiz bu tarz işleri biz ankarada...benneyaptımki[/QU

Canım ben Ankaradayım ve 7 yıldır prp ve gençlik aşısı ve mezoterapi (Vitamin) yaptırıyorum. Tam tersi İstanbul çok pahalı bu tip işlemlerde. Ankarada şanslıyız fiyat açısından. Dr um Doç.Dr.Erol KOÇ. Kesinlikle tavsiye ederim. Tv.lerde çıktı hatta leke maskesi ve yeni nesil Ellanse dolguyu anlattı. Doğalllıktan yanaysanız kesinlikle tavsiye ederim

arkadaşlar sakin herşeyin üstüne atlamayın ben saf saf geçici dolgu yaptırdım yanaklarıma daha doğrusu dr bana sormadan kalıcı dolgu yaptıpmış dr gittim mersin özay ercan telefonda geçici dolgu yaptıracam dedim sonra sekreteri dr bana kalıcı dolgu yaptı deyince zararlı olduğunu biliyordum dr yanına gitim ben geçici dolgu yaptıracam dedim ben ikisinide yapıyorum bana güven dedi kalıcı dolgu yapmış bioalcamid denilen bu madde gözüme kaydı yüzüm mahvoldu çarşamba pazarına döndüm kendini aradım özay ercanı kendimi tanıtım yardım istedim birde telefonu syratıma kapatı zor bela dr dr gezip 15 dikişle % 50 sini çıkartım aynada yüzüme bakamıyorum üzüntüden bebğimi kaybetim ama kimseye güvenmeyin para için resmen yalan üstüne yalan söylüyorlar insan hayatı hiçbir değeri yok onlar için bu adam hala para kazanıyor ben ise her gün ağlıyorum.

Ben vitamin enjektesi yaptırmıştım. Yaptırdığınızda ilk bir hafta etkileri görebiliyorsunuz cildiniz aydınlanıyor daha sağlıklı duruyor ama o kadar. Sanıyorum ki sürekli tekrar etmek gereken bir işlem. O da oldukça maaliyetli oluyor tabi :)

X