Cilt Bakımı Ürünleri Yüzünüz için hangi sabunu kullanıyorsunuz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Yuzunde dermatit vrsa once onu tedavi etmek gerekir. Bu durumda sakin baska sabunlara yonelme. Hatta sabun sozunu dagarcigindan cikar at derim sana. Ph si dengeli olmayan hicbir urune en azindan dermatit in gecene dek yaklasma. Sebamed'in hassas ciltler icin likid yuz ve vucud temizleyicisi var. Onu kullanmaini oneririm. Yuzune de yalnizca bepanthol kullan. Insallah kisa zamanda gecer

yurtdışından aldığım bir sabunu kullanıyorum okadar çok şey denememe rağmen yüzüme iyi gelen tek şey bu sabun oldu,zeytinyağ,kepek ve bir kaç bişey daha var içinde ben oldukça memnunum

Ben babe nin temizleme jelini almistim, cok da memnundum ama Turkiye de unuttum. Simdilik dove sabun kullaniyorum..

kesinlikle sebamed cok yumaşak yapıyo cildi .benim cildim bide kuru yani.sebemadde sabun bulunmuyor cildi kurutmuyor

Jelle yıkıyorum ben.garnier,neutrogena,loreal,olay,avon, hangisi denk gelirse.sadece nivea nın jelini beğenmediğimi hatırlıyorum.yağlı olan vildime o 'arınmışlık' hissini vermemişti.sadece dove la yıkayan ve cikdi çok güzel olan arkadaşlarım da var, ama sabundan mı yoksa Allah vergisi mi güzel ciltleri bilemiyorum :)

X