Zayıflamada yeni bir moda ; YEŞİL KAHVE

evet arkadaşlar yoğundum yazamadım. cumartesi sabah tartıldım. sonuç gram vermemişim. 1 hafta boyunca sadece yeşil kahvenin etkisini görmek amacıyla diyet, spor hiç bişey yapmadım. iddia edildiği gibi sadece yeşil kahveyle zayıflanamayacağını test etmiş oldum. hareket olmadan, spor yapmadan sadece yemeyerek ya da bu gibi ürünleri içerek zayıflamak imkansız, en azından benim için öyle...
Herkese sağlıklı zayıflamalar...

merhaba kızlar bende yeşil kahve siparişi verdim pzt ya da salı elimde olacak. benim 4 kilo falan fazlam var yeşil kahveyi internetten aldım. kadın gayet ilgilendi 20günlük kullanım size yeter dedi. siZe farkı mutlaka yazacağım. Boyum 1;69 kilom 63-64 gbi inşallah yaz gelmeden kurtuluruz :)

Selam kizlar...ben 3 gundur duzenli iciyorum fakat yemeklerden sonra.ac karnina mi icmrk gerekiyo bilemedim.alirken aktara sormayi da unutmusum.yardimci olursaniz sevinicem :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam kizlar...ben 3 gundur duzenli iciyorum fakat yemeklerden sonra.ac karnina mi icmrk gerekiyo bilemedim.alirken aktara sormayi da unutmusum.yardimci olursaniz sevinicem :)

sabah akşam yemekten önce aç içilmesi gerekiyor

selam kızlar bugün ulaştı elime 1 bardak içtim ay o nasıl bi tat sabahtan beri hala midem bulanıuor :KK43:(( toz şeklinde benimki

selam kızlar bugün ulaştı elime 1 bardak içtim ay o nasıl bi tat sabahtan beri hala midem bulanıuor :KK43:(( toz şeklinde benimki

Ben de toz seklinde aldim.ilkinde nefesimi tutarak ictim ben.tadi almamak icin :rolleyes: sonradan alistim ama.resmen cig bi tad var :confused:

aldım ıkı gun ıçtım ama bır farklılık hıssetmedım sımdı başka bır seye başladım o duruyor bakalım haftasonu tekrar başlarım olmazsa

Kızlar herkese kilo verme yolunda başarılar dilerim. ben size kullandığım çok etkili bir sistemi söyliycem: REKLAMLAR
ben bu siteyi sertab erener'in facebook sayfasında görmüştüm. tek kelimeyle muhteşem bi site kesinlikle kullanmanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
lalegulu
arkadaşım dediğiniz üründen almak istiyorum evet bir zamanlar sübitramin içerikli bir hap kullandım muhtesemdi ama yasaklandı bu ürünün içinde gerçekten sübutramin varsa almalıyım bilgilerinizi bekliyorum lütfen bana ulasın :2:

arkadaşlar ben aktardan aldım çok bi faydasını göremedim kahveyi içerken çalıştığım yerdeki müşterilerden biri internetten istemiş aynı kahve gibi kokusu var ve yeşil Mehmet özün sitesinde 15 kilo vermiş bende istedim bugün elime geçecek içip sizi bilgilendiririm

Merhaba hanimlar.Ben 1 haftadir toz halde olani düzenli olarak kullaniyorum.Mehmet Öz öneriyor denileni. Tam 2.5 kilo almisim.Ayni kahveyi annemde içiyor o da kilo aldim diyor.Her zaman yedigimiz yemekten fazlasini yemedigimiz halde ikimizde resmen şiştik.Sanirim kisiden kisiye degisiyor sonuç😟

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz yeşil kahvenin kilo kontrolüne etkileri...

Yeşil kahve yalnızca kavrulmamış veya çiğ kahve ile yapılan bir kahve türüdür.

Zayıflamaya etkisi

Zayıflama konusunda gösterdiği etki, bir tür antioksidan olan klorojenik asit içermesinden kaynaklanır. Klorojenik asit, ince bağırsakta glikoz emilimini ve karaciğerden dolaşıma glikoz salınımını engeller. Bu da kandaki glikoz seviyesinin azalmasına ve vücudun enerji için karbonhidratların yerine yağ hücrelerini kullanmasına yol açar ve sonuç olarak vücutta yağ kaybı sağlanır. Yeşil kahvede yüksek miktarda bulunan bu asit, kavrulmuş kahvelerde ise eser miktarda bulunur. Yeşil kahve çekirdeklerinin 1 gramında 34,4 – 41,6 mg klorojenik asit vardır. 230 derecede 12 dakika boyunca kavrulan kahvede asidin hemen hemen yarısı kayba uğrarken, 250 derecede 21 dakika kavrulan kahvede de neredeyse tamamen tükenir. Çoğu kavrulmuş kahvede gram başına 2-7 mg klorojenik asit bulunur.

Yeşil kahve, kavrulmuş kahve gibi demlenemediği için sadece yeşil kahve ekstresi şeklinde tüketilebilir. Birçok marka da yeşil kahve ile kavrulmuş kahvenin bir arada bulunduğu karışımlar sunmakta, yalnızca ekstre olarak bulunan ve kahve içermeyen çeşidi ise supleman olarak satılmaktadır. Ancak, böyle bir ürün kullanmadan önce herhangi bir yan etkisi olup olmadığını öğrenmek adına mutlaka doktora danışılması gerekir.

Yapılan çalışmalarda;

- Kilo kontrolünde günde 400-1000 mg yeşil kahve ekstresinin, 180-500 mg klorojenik asit içeriğinin ve 40 mg kafein alımının pozitif etkileri olduğu,

- Kan basıncı ve kardiyovasküler sağlık için günlük 1000 mg ekstrenin içerdiği 50-500 mg arası klorojenik asit ve 40 mg’a kadar kafein alımının etkili olduğu,

- Antioksidan aktivite için günlük 1000 mg ekstre, 500 mg’a kadar klorojenik asit ve 40 mg kafein alımının gerekli olduğu görülmüştür.

$yesil_kahve_diyet_zayiflama.jpg

ya berbat arkadaşlar bunun tadı nasıl devam edecek bilmiyorum ama bişekilde de zayıflamam lazım artı sıkıntı olan su içemiyorum ve kesinlikle günde 2.5 litre şartmış

Kızlar başlicam başlicam dedim hala başlamış değilim.
Bir arkadaşıma önermiştim o kullanmış tadı berbat içemezsin dedi yeni tatlara açık olmadığımı bildiği için.
Bana da öyle geliyor o yüzden denemedim hiç :)

X