Zayiflayamiyorum napicam ben

Benim kilo problemim yok ama sağlığım için yapmaya başladım 12-1 arası kahvaltı yapmıyordum ve 7 de akşam yemeği tabi bu saatler dışında şekersiz çay kahve su istediğiniz kadar içiyorsunuz inanın şuan sırf daha fazla zayıflamamak için ara verdim sadece saatlere dikkat ettim az yemedim yani eski kiloma geri çıktım şuan bırakınca ama o kadar faydalıki aynı zamanda vücudumuz için tekrar başlamayı düşünüyorum ama kiloda vermek istemediğim için kararsızım
İstediğin her yemekten yedinmi.Ben hamur işlerinden asla vazgecemiyorum

Ya alt bacağım aşırı kalın ne kasar zayiflasamda mesela geçtiğimiz dönemlerde alt bacağımda çok az zayifliyordu yani şuan zaten dahada kalında.Doktora sormuştum seninki yapısal böyle demekki dedi .Ama bı kaç hareket önermişti onu bile yapmamıştım zor gelmişti.Sende böyle bı sorun varmiydi alt bacak baldirlarin da

Doktorun öyle demesine bakma yağ gidince kalın bacak mı kalırmış nereye kalıyor. Ben bel göbek bölgesi ve üst bacaktan kilo alan biriyim bende. Orda yogunlaşıyor. Alt bacak diz aşağıdaki mi?
Ama kilo verince bacaklar da yapısı değişiyor. Bacak egzersizleri olmazsa olmaz.

Doktorun öyle demesine bakma yağ gidince kalın bacak mı kalırmış nereye kalıyor. Ben bel göbek bölgesi ve üst bacaktan kilo alan biriyim bende. Orda yogunlaşıyor. Alt bacak diz aşağıdaki mi?
Ama kilo verince bacaklar da yapısı değişiyor. Bacak egzersizleri olmazsa olmaz.
Aynen diz aşağısı.Cunku seneler önce epey kilo vermiştim dizden aşağı pek zfazla zayiflamamisti .Ya dediğin mantıklı kesinlikle zayıfladıkça kilo verdikçe vücut yakıt olarak elbet alt bacaktaki yaglarida kullanacak tabiki.Doktorda diyetisyendi yani. demiştim ki hocam alt bacağım zayiflamiyoe kilo verirken hep üst gövdeden gidiyor hocada kimi insanın yapısı böyle olabilir demişti.Kesinlikle yarın daha bozmjcam diyetimi sporda yapicam en kotu ihtimalle Leslie düşünüyorum çünkü evde başka sporlar yapamıyorum zor geliyo

Aynen diz aşağısı.Cunku seneler önce epey kilo vermiştim dizden aşağı pek zfazla zayiflamamisti .Ya dediğin mantıklı kesinlikle zayıfladıkça kilo verdikçe vücut yakıt olarak elbet alt bacaktaki yaglarida kullanacak tabiki.Doktorda diyetisyendi yani. demiştim ki hocam alt bacağım zayiflamiyoe kilo verirken hep üst gövdeden gidiyor hocada kimi insanın yapısı böyle olabilir demişti.Kesinlikle yarın daha bozmjcam diyetimi sporda yapicam en kotu ihtimalle Leslie düşünüyorum çünkü evde başka sporlar yapamıyorum zor geliyo

Hatta atayım resim buarada tabi ki yapısallık da var tamam ama değiştirmek bizim elimizde ilk kez duydum alt bacak da gitmeyen yağ. Ödem vs bir sorunun var mı ilaç vs kullanmıyorsun değil mi? Benim için ideal incelik bu. Üst bacaktan kilo alan biriyim. Kilo verince böyle.

Eklentiler

• IMG_20231026_155658.jpg
    IMG_20231026_155658.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 47
Hatta atayım resim buarada tabi ki yapısallık da var tamam ama değiştirmek bizim elimizde ilk kez duydum alt bacak da gitmeyen yağ. Ödem vs bir sorunun var mı ilaç vs kullanmıyorsun değil mi? Benim için ideal incelik bu. Üst bacaktan kilo alan biriyim. Kilo verince böyle.
Ya muhakkak yağ gidiyordur ama çok anlaşılır olamayabilir bazen.bende varis var uzun süre ayakta durunca ödem gibi oluyo bacaklarım şişiyor.Ama öyle ileri derecede bı varis değil bir hafta oldu ödem Atıcı ilaca başladım .Ya ben kendimi bildim bileli bacaklarım kiloluydu sadece seneler önce epey kilo verdiğimde alt bacak incelmisti ama öyle bayağı farkedilir değildi .Bence tamamen sporla alakalı ya spor yapsam çok iyi gelecek .İşte evde ne kadar yapabilirsem artık

Ya muhakkak yağ gidiyordur ama çok anlaşılır olamayabilir bazen.bende varis var uzun süre ayakta durunca ödem gibi oluyo bacaklarım şişiyor.Ama öyle ileri derecede bı varis değil bir hafta oldu ödem Atıcı ilaca başladım .Ya ben kendimi bildim bileli bacaklarım kiloluydu sadece seneler önce epey kilo verdiğimde alt bacak incelmisti ama öyle bayağı farkedilir değildi .Bence tamamen sporla alakalı ya spor yapsam çok iyi gelecek .İşte evde ne kadar yapabilirsem artık

Hm varis evet ya şişiklik yapıyo. Onu tedavi ettir ama ilerlemesin.
Evde zor oluyor rahatız ya evde ondan. Bacak lastiği al spor yaparken takıyorsun ya hani öyle bacak egzersizleri yap. 🌺 bende mat alıcam evde matsız olmuyor.

Hm varis evet ya şişiklik yapıyo. Onu tedavi ettir ama ilerlemesin.
Evde zor oluyor rahatız ya evde ondan. Bacak lastiği al spor yaparken takıyorsun ya hani öyle bacak egzersizleri yap. 🌺 bende mat alıcam evde matsız olmuyor.
Canım varıslerin için varıs corabi giyinebilirsin dedi.Sisiyo bacaklarım dedim yürüdükçe de dedim onun içinde ödem ilacı verdi .Bacak lastiği düşündüm aynen araştırıyorum da .Benim öncelikle yemek sevdamdan vazgeçmem lazım .bunu gercektwn dusunucem ki ben daha nereye kadar böyle yemek yiyeceğim
Ciddi ciddi akşam oturucam sessiz sakin odamda dusunucem hatta motive olsun diye 3 er kilo verdikçe kendime çok almak istedigim urunler listesi yazicam bunları not edicem felan😅işin şakası zayıf olmak benim ozguvenimi bana çok güzel kazandirmisti şimdi tam tersi durumda .Hayırlısı ya

İstediğin her yemekten yedinmi.Ben hamur işlerinden asla vazgecemiyorum
Hamur işine dikkat etmedim,sadece paketli ürünleri yine sağlığım için tüketmemeye çalıştım ama hep tok kalktım sofradan,bu doktorun youtube da aralıklı oruçla ilgili attığı videoları izleyebilirsin dr.eric berg kanalın adı

Arkadaşlar merhaba boyum 163 kilom 68 .Ya psikolojik olarak yemek yedikçe yiyorum her Pazartesi diyete başlayıp yarinsi günü bırakanlardanim diyetisyene gittim liste verdi birkez bile uygulayamadim.Altta yatan sebeb mutsuz olmam .Kendimi çok saldım uzun güzel saçlarım vardı onlar çok rengiyle oynamaktan saçlarım koptu sonra bazı ailevi sorunlar yaşadım derken iyice saldım kendimi .Benim sorunum aslında diyet yapamamak değil Özgüvenim kayboldu bunun sebebi de tipimi beyenmemeye basladjm .Şimdi yeniden başladım kendime bakmaya saçlarımı uzatıyorum kendime ipek kirpik yaptırmaya karar verdim bunlar hani motivasyon olur düşüncesiyle .İyi fuzel de bı turlu eski kiloma donemiyorum .Ben yaşama sevincimi kaybetmiş gibiyim aslında bu u tekrar kazanmam lazım sonra gerisi kolay zaten.Boyle günüm hep evde telefona bakarak gecitor ve sürekli yemek yiyerek .Kendimi hazır hissedemiyorum .Dünde su kanıya vardım ki kendimi hazır hissetmeyi beklersem hiç hissedemicem en azından buda benim için güzel bi gelisme .bugün pazartssi ve ben tekrar diyetteyim.Kendimi nasıl motive edebilirim eski güzel tipime halime dönmeye düşünceleriniz neler sizlerin . Artık bu döngüyü kırmam lazım
Benimde boyum 160 kilom 68. 1 haftadır diyetteyim hemen 66.5 olmuşum ödem gitti tahminen ama dün ve bugün hep kaçamaklar yaptım diyetteyken hep mutsuzum aklım hep aç olduğumda. Aklım hep yiyemediklerimde. Ben hamilelik ve doğum kilolarımı veremiyorum diyetisyenle 59 a kadar düştüm ama hemen geri aldım.

Benimde boyum 160 kilom 68. 1 haftadır diyetteyim hemen 66.5 olmuşum ödem gitti tahminen ama dün ve bugün hep kaçamaklar yaptım diyetteyken hep mutsuzum aklım hep aç olduğumda. Aklım hep yiyemediklerimde. Ben hamilelik ve doğum kilolarımı veremiyorum diyetisyenle 59 a kadar düştüm ama hemen geri aldım.
Neler yaptınız bir haftada ve tartı harici vucudunuzda incelme hissediyomusunuz.Ben yarın baslicam yine bozdum diyeti

X