Tüp Bebek Merkezleri zekai tahir burak hastanesine gidenler

bende ztb hastanesiyle baglantılı tedavi görüyorum drum orda klinik şefi prof. ali sertaç batıoglu ben aşılama için gidiyorum dün hastanedeydim işinde iyi ve ilgili birisi aşılama içinde rapor gerekiyodu hemen halletti sadece tahliller için gidiyorum sonuçlarımı o alıp muaynehanesine getiiyo daha öncede onun ögrencisi tülin özdener e gittim oda çok ilgiliydi ama IVF de prof olan dru tercih ettim bakalım herşeyin hayırlısı imkanınız varsa hastaneyle baglantılı işinde uzman bi drun muaynehanesine gidin günümüzde herşey ticari artık hastane admı hasta ediyor gerçekten yaşamış biri olarak söylüyorum rabbim tüm isteyenlri kucaklarını doldursun hayırlısıyla amin

slm meldir akaradasın cnm aşılama belgelerin elindeyse düzcedeki üniversite hastanesinden çıkarabilirsin raporunu ben 1 günde aldım raporu gelirsen dr ları tanıyorum hemen yardımcı olurlar die düşünüyorum gelirsen yardımcı olmak isterim bizde mayada karar kıldık parasal küçük bi sorunumuz var onu halletmeye çalışıyoruz sevgilerimle..

canım çok teşekkür ederim ilgine diğer sitedende yazmıştım ama olsun burdan da yazmak istedim sana :) her şeyin hayırlısı bakalım önümüzdeki engelleri hepimiz aşmaya çalışıyoruz her şeyde bir hayır vardır mübarek günlerde allah hepimizin yardımcısı olsun. şimdilik beklemek zorundayız eylül aynına kadar günler neler getirir bilinmez ama bu önerinde aklımın bir köşesinde :) görüşmek üzere....

bende ztb hastanesiyle baglantılı tedavi görüyorum drum orda klinik şefi prof. ali sertaç batıoglu ben aşılama için gidiyorum dün hastanedeydim işinde iyi ve ilgili birisi aşılama içinde rapor gerekiyodu hemen halletti sadece tahliller için gidiyorum sonuçlarımı o alıp muaynehanesine getiiyo daha öncede onun ögrencisi tülin özdener e gittim oda çok ilgiliydi ama IVF de prof olan dru tercih ettim bakalım herşeyin hayırlısı imkanınız varsa hastaneyle baglantılı işinde uzman bi drun muaynehanesine gidin günümüzde herşey ticari artık hastane admı hasta ediyor gerçekten yaşamış biri olarak söylüyorum rabbim tüm isteyenlri kucaklarını doldursun hayırlısıyla amin

merhaba bende ıvf klinik şefi olan doç.dr. muammer doğana gidiyorum.özel merkezlere güvenmediğim için hastaneyle bağlantılı olmasından tercih ettim kendisini ama hast. ağustos ayında kapalı eylüle sarktı tedavimiz kısmet herşey görüşmek üzere

Son düzenleme:
kızlar merhaba ben henüz tedavime başlayamadım ama bu hastanede yakın zamanda tüp bebek tedavisi olan var mı ? nasıl bir yöntem izliyorlar ? rapor çıkartmak için çok uğraşmak gerekiyor mu ? yardımlarınızı bekliyorum...

kızlar ben 2 kez yaptırdım hastanede bırını hastane karsıladı bırınıde ozel yaptırdım ama doktorum o hastanedendı sımdı oraya gıdınce 900 ıs gunu ıstıolar ve 3 yıl evlı olman gerekıo vede yasının 24 olması gerekıomus rapaor hemen cıkıo 2 3 gunde felan cıkarıolar ama tedavının surecı duzenlı olarak gıderse tam 1 ayı buluyo cok yoruluyo ınsan baya ugras gerekıo yanı

çalışıyorsanız ztb gitmek kabus çünkü hiç bir şekilde yardımcı olmuyorlar ben devam ettiğim dr. 2. ye gittiğimde yüzüme bile bakmadı ssk anlaşması olan başka bir merkezde denedim. ztb dr.un özeline gitsenizde burda bir ekip var kim denk gelirse o yapacak dedi ve şok oldum özel bir merkez hiç istemiyordum ama insan çalışınca mecbur kalıyor....

Kardelen1510 canım Tedavi süreci kişiye göre değişiyor, benim tedavim yaklaşık 1 buçuk ayı buldu. Rapor çıkarıp tedavi olduk hastaneye sadece 400 lira yatış için verdik. Ilaçlara da ortalama 1000 lira para gitti.

Benim için en önemlisi tedavinin başından sonuna erkek doktor, hemşire vs. Olmaması. Hep bayanlar var. Allah çocuğu olmayan herkese nasip etsin inşallah.

Kardelen1510 canım Tedavi süreci kişiye göre değişiyor, benim tedavim yaklaşık 1 buçuk ayı buldu. Rapor çıkarıp tedavi olduk hastaneye sadece 400 lira yatış için verdik. Ilaçlara da ortalama 1000 lira para gitti.

Benim için en önemlisi tedavinin başından sonuna erkek doktor, hemşire vs. Olmaması. Hep bayanlar var. Allah çocuğu olmayan herkese nasip etsin inşallah.
deniz hanım sonucunuz belli mi acaba inşallah tutmustur

2013 yılında yaptırdım Zekai Tahir de çok şükür bir oğlum var ilk denememde tuttu bnmde 2 ay sonraya atmışlardı bu sürede doğum kontrolhapi asprın ve folik asit kullandım adetin 3.günü gidiyorsunuz süreç başlıyor o zmn 409 tl idi sanırım tam hatirlamiyorum birde ilaçlara odemistim raporum vardı şimdi tekrar dusunuyorum corum hitit universitesi ne gideceğim ankara yada kayseriyi istiyorum ama kalacak yer sıkıntım var maalesef hakkımızda hayırlısi olsun insallah....

Arkadaşlar birşey sorucam benim evraklarım hazır dosyam oluştu adetin ikinci günü başlayacaklar ama ilaçlar için ödeme olayı tedavi sürecinde mi oluyor.ilac almak için herhangi bi rapor çıkarmadık.cikardik ben mi farkındadeğilim.dahiliye pisikiyatri ye falan gittim bu ilaç raporu dediğiniz hangi aşamada çıkıyor.cunku tam başlayacağız zamn bunun için ertelemesinler

X