zmir Ege niversitesinde doum yapan Arkadalar

Merhabalar
Bende Mete ergenoglu a gidiyorum en basından beri
Karataş hastanesinde de bi bayan doktora gidiyordum aynı Zaman'da ama sezaryan yanlısı olduğu icin bıraktım ona gitmeyi Mete bey gerçekten cok iyi cok memnunum ilgili ve her şeyi açıklayan bir doktor
Esim bile farketmiş ben ben karatastaki doktordan hiç bisey anlamıyorum Mete beyden çıkınca aklımda soru işareti kalmıyor diyo ..
Dogum ücreti ise normal 3000 tl sezaryan 2500 tl
Ben normal istiyorum ins

aminnn canım :) varmı senın bebegınde problem kac aylık :KK43:
Evet riskli benim de 4 kaybım oldu öncesinde. Trasnlokasyon var kan pıhtılaşması var amniyosentez de yaptırmadım üstelik. Allah nasip ederde bebeğim dünyaya gelince doğar doğmaz muayene ve testler yapılacak.

Merhabalar
Bende Mete ergenoglu a gidiyorum en basından beri
Karataş hastanesinde de bi bayan doktora gidiyordum aynı Zaman'da ama sezaryan yanlısı olduğu icin bıraktım ona gitmeyi Mete bey gerçekten cok iyi cok memnunum ilgili ve her şeyi açıklayan bir doktor
Esim bile farketmiş ben ben karatastaki doktordan hiç bisey anlamıyorum Mete beyden çıkınca aklımda soru işareti kalmıyor diyo ..
Dogum ücreti ise normal 3000 tl sezaryan 2500 tl
Ben normal istiyorum ins
Mete beyle özgür bey arasında karar vericem bende. normal doğumun sezeryana göre daha pahalı olması da garip gerçekten. Bir sorun olmaması durumunda normal doğum daha mantıklı bana göre de. Bakalım hayırlısı. Muayene ücreti 200lt mi Mete beyin de.

Mete beyle özgür bey arasında karar vericem bende. normal doğumun sezeryana göre daha pahalı olması da garip gerçekten. Bir sorun olmaması durumunda normal doğum daha mantıklı bana göre de. Bakalım hayırlısı. Muayene ücreti 200lt mi Mete beyin de.
Yen'i giriyorum sayfaya geç cevap yazdım k bakmayın Bebek alışverişi falan yoğun bi kaç gün geçirdim :)
Evet Mete beyin de muayene ücreti 200 tl.
Evet bende sasırdım normalde sezaryan daha pahalı normal daha uygun olur :işsiz: valla açıkcası farketmez benim icin normal Doğum yanlısı doktor bulmuşum 500 tl nin lafını etmem
Malum şimdi çoğu doktor kolaya kaçıyor
Siz ne yaptınız karar verdiniz mi doktora ??

Henüz karar vermedim. Mete beye giden birinin bi yorumunu okudum. Biraz etkilendim yazdıklarından. Detaylı usg mi Fuat Akercan yapmıştı 2. usg için normalde bu hafta gitmem lazım fakat kadın doğumcum gerek yok direk mete beye git o da görür Fuat beyin gördüklerini dedi. Bu yüzden de kararsız kaldım açıkcası. Bebişin cicilerini güzel günlerde giydirin inşallah. Sağlıkla kullansın. Bende hevesleniyorum ama acele etme diyorlar. Allah nasip ederse doğum aralıkta olacak. Kasım da başlarım diyorum yavaş yavaş. Allah nasip eder inşallah o günleri.

Evet riskli benim de 4 kaybım oldu öncesinde. Trasnlokasyon var kan pıhtılaşması var amniyosentez de yaptırmadım üstelik. Allah nasip ederde bebeğim dünyaya gelince doğar doğmaz muayene ve testler yapılacak.
cok cok gecmis olsun canim allah sifa versin :KK43: birsey sorucam bu problemleri 2 li testte mi tespit edildi ? bende yaptirca. yakin zamanda da :KK43:

:dua:
Henüz karar vermedim. Mete beye giden birinin bi yorumunu okudum. Biraz etkilendim yazdıklarından. Detaylı usg mi Fuat Akercan yapmıştı 2. usg için normalde bu hafta gitmem lazım fakat kadın doğumcum gerek yok direk mete beye git o da görür Fuat beyin gördüklerini dedi. Bu yüzden de kararsız kaldım açıkcası. Bebişin cicilerini güzel günlerde giydirin inşallah. Sağlıkla kullansın. Bende hevesleniyorum ama acele etme diyorlar. Allah nasip ederse doğum aralıkta olacak. Kasım da başlarım diyorum yavaş yavaş. Allah nasip eder inşallah o günleri.
Olumsuz yorum mu yapmışlar :110:öyleyse de valla bilemiyorum ben memnunum her doktoru herkes beğenecek diye bisey yok önemli olan içini rahatlatıyor mu kafanda soru işareti kalmasına izin vermiyor herşeyi güzel güzel anlatıyor mu bence..
Benim detaylı usg mi de Mete bey yaptı adam 1 saat ilgilendi herşeyine baktı yatmaktan yorulmuştum resmen
Benim de 2 kaybım oldu bundan önce o yüzden alışveriş icin bekledim 7 ay doldu artık alalım dedim iyice agirlasmadan benimde Aralık'ta Doğum kısmetse Allah kullandırmayı nasip eder insallah teşekkür ederim güzel dileklerin icin Rabbim seninde kucağına almayı nasip etsin :dua:

Âmin cümlemizin inşallah. Benim de 4 kaybım oldu. Kan sulandırıcı iğne kullanıyorum bebekle ilgili de biraz sıkıntı var gibi bu sebepten çocuk cerrahisi olan bi hastahanede sezeryanla doğum yapmam önerildi. Dün de şeker yüklemesi sonucunda şeker olduğunu öğrendim. Sezeryan şart oldu. Haklısın her doktor herkese iyi gelecek diye bişey yok. Genele bakmak lazım. Benim kadın doğumcum Mete beyin eski asistanlarından özgür benide iyi bulduğunu ama ikna olarak ve ameliyat olarak iyi bi hekim dedi. Ayrıca Perinatolog yada radyalog olmayanların detaylı usg raporu hazırlayamıyorlar diye biliyorum. Şaşardım açıkçası. Benim doğum 5 ocak fakat sezeryan oluşan 2 3 hafta önce alıyorlarmış bebeği. Sağlıklı ömürlü hayırlı olsunlar da nasıl olduğu önemli değil.

cok cok gecmis olsun canim allah sifa versin :KK43: birsey sorucam bu problemleri 2 li testte mi tespit edildi ? bende yaptirca. yakin zamanda da :KK43:
Allah razı olsun. Düşüklerin sebebinin ne olduğunu anlamak için yaptırdılar. Bunlar 2li de 3lüde çıkacak şeyler değil. Genetik test yaptırmak gerekiyor öğrenmek için. Böyle olunca da riskli gebe oluyorsun. Çok ısrar ettiler Amniyosentez için ama yaptırmadım. Herşey Allahın takdiri. Allah nasip ettiyse olur tüp bebek doğal denemek bahane. Olacaksa oluyor.

X