Zolax ilaç ve yan etkileri

Hudanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
5
0
24
Merhaba kızlar mantar ve akıntı şikayeti ile hastaneye gittiğimde doktor zolax 200 mg tablet verdi hafta 1 kullanmak şartıyla şuan 1 tane kullandım ve karnımda ağrı oluyor sürekli ve şişkinlik oluyor aranızda kullanan var mı benle aynı şikayeti yaşayan var mı acaba

Mantar için probiyotik tavsiye ederim ben iki farklı probiyotik kullandım birini kahvaltı esnasında yemekle birlikte diğerini gece yatarken vajinal olarak kullandım geçti şükür. Bu arada solgarın kuşburnu içerikli vitaminini kullanıyorum her akşam yemeğiyle ayrıca sabah akşam bir bardak suya 7 damla propolis damlatarak içiyorum Allahın izniyle geçti iç çamaşırlarınızı ütülersiniz daha iyi olur mantar bağışıklık sistemi ile alakalı bir şey 5 ay çektim cinsel hayatım da bitmişti şimdi iyiyim çok şükür. Mantar bitse de kadın sağlığı için probiyotik kullanmaya devam etmek gerektiğini düşünüyorum

Faydasını gördüm ama en az onun kadar yan etkisini de çekiyorum 60 kilodan 65 kiloya çıktım 2 haftada kullandığınız probiyotiklerin isminizi yazabilir misiniz acaba

Mantar için probiyotik tavsiye ederim ben iki farklı probiyotik kullandım birini kahvaltı esnasında yemekle birlikte diğerini gece yatarken vajinal olarak kullandım geçti şükür. Bu arada solgarın kuşburnu içerikli vitaminini kullanıyorum her akşam yemeğiyle ayrıca sabah akşam bir bardak suya 7 damla propolis damlatarak içiyorum Allahın izniyle geçti iç çamaşırlarınızı ütülersiniz daha iyi olur mantar bağışıklık sistemi ile alakalı bir şey 5 ay çektim cinsel hayatım da bitmişti şimdi iyiyim çok şükür. Mantar bitse de kadın sağlığı için probiyotik kullanmaya devam etmek gerektiğini düşünüyorum
Merhaba, kullandığınız propolis suda çözülebilir olan mı?

Merhaba, kullandığınız propolis suda çözülebilir olan mı?
Suya karıştırıp içiyorum aşkol bazlı ve su bazlı olan barmış benimki hangisi bilmiyorum ama organikliğimden şüphem yok çok güvendiğim birinden alıyorum babası arıcılık yapıyor

X