Göz Makyajı Göz Altına Beyaz Far Kullananlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ülen hatun sen kafayı mı yedin :mymeka:
far sürülür mü göz altına:dilcikar:
git adam akıllı bi concealer al
mac olabilir estee lauder olabilir clinique olabilir
kırıs burus olucan :mymeka:

sırnaşık şey Allahta seni güldürsün hiç gülceğim yoktu valla yazış hitabın çok güldürdü beni,doğru arkadaşım ya beyaz far belli bir süre sonra yani 40 yaşından sonra kırıştırıyorkafamçokkarıştı ama türkiyeden ürün tavsiye etceksen okey.

bende gözaltımı beyaz yapıyorum ama;gözaltı kapatıcıylaberaber kullanıyorum bende önceden beyaz far sürerdim sonradan bir ürün aldım ikili bir tarafı kapatıcı bir tarafıda beyaz sadece göz ve çevresi için beyaz (yani göz altı vede kaş üstü için özel) farlı çokta güzel

tam olarak ismini merkasını yazarmısınız:sm_cool:

bende gözaltımı beyaz yapıyorum ama;gözaltı kapatıcıylaberaber kullanıyorum bende önceden beyaz far sürerdim sonradan bir ürün aldım ikili bir tarafı kapatıcı bir tarafıda beyaz sadece göz ve çevresi için beyaz (yani göz altı vede kaş üstü için özel) farlı çokta güzel

ürünün ismi ve görüntüsünü eklermisin rica etsem.a.s

kapatıcı+aydınlatıcı çok hoş oluyor tatlım

ay beyaz far çok itici duruyor göz altında, hele resim filan çekilirken bööö aynı öcü gibi kapatıcı stikler daha uygun bence..

göz altını beyaz değilde sarıya yakın yada çok açık kahve tonları deneyin bilgim ve deneyimim war...beyaz far yada aydınlatıcı her renk makyaja olmaz

:KK43: hadi yaa bende beyaz far kullanıorum bazen kızlar ama alırken göz altı için dedi kadın.bildiğimiz far gibi toz.kullanmamalımıyım?
bu arada ben aranıza yeni katıldım :) herkese merhabalar.opuyorumnanaktan

beyaz far koyu makyajlarda çok hoş durur ama uçuk tonlarda yapıcaksanız hiç gerek yok bence

kapatıcı stickler cok etkılı eger gece kullanacaksanız sakın far surmeyın kızlar:) ben bır kez loş ısıkta makyaj yapmak zorunda kaldım tatilde bronzlastıgım ıcın bırde los ortamda kapatıcı yetersız kaldı gibi geldi uzerıne arkadasımın lafı uzerıne beyaz far surdum tum gece gozumde gozlukle guneste uyumusum gıbı dolasmısım haberım yok cektırdıgım fotolara bakınca farkettım:)) sakın gece gezmelerınızde beyaz far surmeyın :)) bırde goz altına surulen farlar ıcn gecen gun cılt uzmanı uyardı o beyaz yag kesesı gıbı bırsey cıkıyorya ufak ufak onlara sebep olabilirmis sureklı kullanım..aman dikkat

ay ben hiç sevmiyorum öyle ya sibelcan makyajı gibi :eek:
ama sana önerim teninin renginden açık bir fondetn al pamuğunun ucuyla altına pompa yapar gibi yay hoş durur :)

bennn :))) çok güzel oluyor tabi teniniz beyaz sa bnm saçlarım siyaha boyalı tenimde beyaz gözlerim mavi.beyaz far kullanıyorum güzel oluyor.

beyaz far sürme bence güzel olmuyor fondotende surmeyin göz çevresine çünkü zararlı ilerde çok karışıklığa yol açıyor ben loreal concealer kullanıyorum gerçkten çok güzel duruyor hem fondoten etkisi gösteriyor hemde göz kapaklarında far birikimini önlüyor hem göz üstü hem göz altı için çok ideal bi ürün bence

Beren2008 nedir o ürün rica etsem bana da söylermisin
özelden mesaj at istersen
çünkü benim gözaltlarım dayak yemiş gibi mor hep ve kapatıcı kapamıyo fondotön sürüyorum
lütfen paylaş arkadaşım

kapatıcı stick kullan flormarınki gayet güzel ,goz altına surulen far zamanla yag bezesıne sebep oluyor dıye biliyorum

makyaj_flormar_stick_foundation_-_s11_187766.jpg

Son düzenleme:
Beyaz far göz altında çoookk kötü duruyor, hele ki yapmayı bilmiyorlarsa.
Tavsiyem göz altı makyajı yapacak kadar önemli bir makyaj yapacaksanız macin ürünlerini kullanın, ya da daha bütçeye uygun olsun derseniz goldenrose'un serileri de şahane.
ama hanımlar ütfen beyaz far kullanmayın göz altına mümkün olduğunca, ten rengine uygun kapatıcılar dediğiniz gibi iyi bir yöntem ya da fondöten de işi görebiliyor
biliyorsunuz artık doğal olmak çoook moda :KK54:

Son düzenleme:
kızlar benim makyaj bilgim yok denecek akdar azdır..far bazı kullanmak istiyorum ama hangi markada var bilmiyorum

kızlar benim makyaj bilgim yok denecek akdar azdır..far bazı kullanmak istiyorum ama hangi markada var bilmiyorum

mac'in far bazı güzel ancak hiç olmadı arko yağlı kremide baz niyetine kullanabilirsin hatta ben evde kendim karışım hazırlayıp kullanıyorum gayet hoş oluyo..

Son düzenleme:
X