İZMİR de iyi botoks yapan kim var?

Amerıkada soyle bı uygulama var kadınlar arasında...benım aılemın cogu usada yasıyor...botox+dolgu gunlerı...cok akıllıca gercekten...malıyet kesınlıkle azalıyor..bu arada bız toplam 6 kısı olursak ızmırde suanda 3 kısıyız..doktora odeyecegımız meblagda duser normalde 150 tl ıse 100 tl yapar bence..:) toplam malıyet 1 kısı ıcın botox u n 1 sısesını 2 kısı paylassa 500-600 tl gelır botox dolgu doktor bence bu dedıgım fıyat bu marka dolgular ıcın sahane

kesinlikle katılıyorum.. en onemlisi de kullanılan malzeme konusunda risk alınmamış olur..

Toplamda 6 kısı olmalıyız...bız 2 kısıyız..4 kısıde bu forumdan bulursak..toparlanıp gıder yaptırırız...

xxxxxxxxxx
raddıesse ıle burundan agız kenarı dolduruldu

Son düzenleyen: Moderatör:
56 year old San Francisco woman desired more "fullness" in her lips. Injectable Dermafillers were recommended for her lips and also for the cheeks and under eye area. Volume was restored in the cheeks and dark circles beneath the eyes were diminished. Procedure: Applied 4 syringes of 1.0cc Restylane®, one each to her nasolabial folds, cheeks,"tear trough", and under eye area.
56 yasındakı bayana tum yuzu doldurulmus 4 syrınges restylane ile

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar benim kardeşim dr.özcan ülgene yaptırdı 2-3 günde etkisini gösterdi ne bir kızarıklık nede şişlik oluştu tam 1 ay oldu mimik çizgisiydi hem çizgi gitti hem de mimik yapsa bile kırışmıyor engelliyor çok süper şimdi bende yaptırmayı düşünüyorum aslında bende yasemeni çok duydum özellikle fiyat olarak herkes çok cazip demiş ama güzellik salonu olması beni ürküttü açıkçası formdada memnun olmayan olunca gidip doktordan fiyat almaya karar verdim çok fark olacağını da sanmıyorum kızlar walla yüzüm bu başka birşeyede benzemez:KK1:

kızlar benim kardeşim dr.özcan ülgene yaptırdı 2-3 günde etkisini gösterdi ne bir kızarıklık nede şişlik oluştu tam 1 ay oldu mimik çizgisiydi hem çizgi gitti hem de mimik yapsa bile kırışmıyor engelliyor çok süper şimdi bende yaptırmayı düşünüyorum aslında bende yasemeni çok duydum özellikle fiyat olarak herkes çok cazip demiş ama güzellik salonu olması beni ürküttü açıkçası formdada memnun olmayan olunca gidip doktordan fiyat almaya karar verdim çok fark olacağını da sanmıyorum kızlar walla yüzüm bu başka birşeyede benzemez:KK1:

sız ne yaptırmayı dusunuyorsunuz...eger botox..ve dolgu yaptıracaksanız..bız suanda 3 kısıyız..4. kısı de sız olun 2 kısı daha bulursak toplu yaptırırız...ne dersınız..fıyat olarak daha uygun olacak

botoks dolgu birbirine karışmış ben tam anlayamadım soracağım şu dolgunun doktor ve bedava gelecek şişe parası paylaştırıldığında kişiye maliyeti ne olur birde bana bir enjektör küçücük bir enjektör dolgu yapmışdı yetmedi 2 enjektör yeterli olacak bu enjektörlerin hepsi aynı ml mi yoksa değişiyormu siz enjektör bazındamı hesapladınız çünkü herkese gidecek miktar bir değil dolguda

botoks dolgu birbirine karışmış ben tam anlayamadım soracağım şu dolgunun doktor ve bedava gelecek şişe parası paylaştırıldığında kişiye maliyeti ne olur birde bana bir enjektör küçücük bir enjektör dolgu yapmışdı yetmedi 2 enjektör yeterli olacak bu enjektörlerin hepsi aynı ml mi yoksa değişiyormu siz enjektör bazındamı hesapladınız çünkü herkese gidecek miktar bir değil dolguda

toplamda 6 kısı olmalıyız..bır botox 374/2 yapılacak bır sıse botox 2 kısıye yeter..goz cevresıne kaz agagı cızgılerı..alın cızgılerı..kas kaldırma..yeterlı..dolguda 5 tane aldıgımızda 1 tane bedavaya gelıyor...normalde 440 tl ( kı bu satıs sadece doktorlara ) 367 tl raddıesse...gelır..sıze kac sırınga gerekıyor ben bılemem..oncelıkle doktorunuzla gıdın gorusun kac sırınga gerekıyor dıye..ona gore..bu bahsettıgım 1.5 ml raddıesse..sız hangı bolgenıze yaptıracaksınız ? Toplam malıyet yaklasık 650 tl gelır ama ne kullanıldıgını bılerek...1.sınıf dolgu urun kullanılacak..bız suanda kesın 2 kısıyız...bu sıetede ılgılenen arkadaslar oldu..6 kısı olursak daha uygun olacak..ama olmazsak da bız herturlu yaptıracagız...her 6 ayda bır botox her yıl da dolgu yaptırıyorum ben...cok da memnunum

peki canım birşey daha sorayım bilgin vardır senin daha öncede dolgu yaptırmışsın bu dolgular hep enjektördemi satılıyor ve her marka aynı ml mi oluyor bana önceden yapılanın miktarını anlamaya çalışıyorum.Birde benim ablam eczacı eczanesi var dolguyu onların getirtme şansları varmıdırki

Son düzenleme:
peki canım birşey daha sorayım bilgin vardır senin daha öncede dolgu yaptırmışsın bu dolgular hep enjektördemi satılıyor ve her marka aynı ml mi oluyor bana önceden yapılanın miktarını anlamaya çalışıyorum.Birde benim ablam eczacı eczanesi var dolguyu onların getirtme şansları varmıdırki

MALESEF DOLGU MADDELERI SIREKTELER KENDILERI SATIYOR..restylane...raddiesse..perlane..hepsi kendi satılıyolar..ben Usada ki distributerlere ulastım..:) genelde hepsi 1ml enjektorlerı sanırım ıcınde..
ben de kendımı uzman gıbı hıssedıyorum..cunku bu ısın piri amerıka ve ben youtubedan ıncelemedıgım botox ve dolgu ıslemı kalamdı dıyebılırım :) kendıme de uygullatım..BURUN KENARINDAN AGIZA INEN CIZGILER ICIN RADDIESSE 1 NUMARA..gozaltı ıcın restylane...

botox işleminde malzeme kadar doktorda çok önemli seda sayanın geldiği hali kabus gibiydi:KK53: eğer yanlış bir kasa denk gelirse ifaden bozuluyor ve ben çoğu bbotoxlu insanı görünce hemen anlıyorum benim istediğim doğal olması ve belli olmaması dr özcan bey Amerikada eğitimini almış Almanyada dersler filan vermiş içime sindi fiyatlarıda abartı değil riske atamam yüzüm bu benim 6 ay ohalde gezicem bide Allah korusun kalıcı birşey olursa kendimi affedemem:26:

botox işleminde malzeme kadar doktorda çok önemli seda sayanın geldiği hali kabus gibiydi:KK53: Eğer yanlış bir kasa denk gelirse ifaden bozuluyor ve ben çoğu bbotoxlu insanı görünce hemen anlıyorum benim istediğim doğal olması ve belli olmaması dr özcan bey amerikada eğitimini almış almanyada dersler filan vermiş içime sindi fiyatlarıda abartı değil riske atamam yüzüm bu benim 6 ay ohalde gezicem bide allah korusun kalıcı birşey olursa kendimi affedemem:26:

dr ozcan bey kımdır ? ızmırde mı ? Soyadı nedır ? Ben 2 haftaya yaptıracagım gercı kendı doktorumdan memnunum ama tavsıyelerede acıgım

Yanak dolgunlaştırma için radiesse mi öneriyorsunuz ? Bu işin maliyeti nedir ?

Sakıncaları neler ?

yanak dolgunlaştırma için radiesse mi öneriyorsunuz ? Bu işin maliyeti nedir ?

Sakıncaları neler ?

kesınlıkle raddıesse..hıcbır yan etkısı yok..arastırın...ınternette..yaptıracaksanız ızmırde yasıyorsanız..toplu olursak malıyet dısecek

kesınlıkle raddıesse..hıcbır yan etkısı yok..arastırın...ınternette..yaptıracaksanız ızmırde yasıyorsanız..toplu olursak malıyet dısecek

Ne kadara patlıyor bu iş ? Kendini belli ediyor mu bu tür yanak dolguları ?
Nette fot. bulamadım ki :44: ünlülerin fot.suna baktım, durum içler acısı .

raddıesse yazın..arayın..yabancı sıtelerde daha cok foto var...500-600 tl arası

Siz yaptıracak mısınız ? Ben şu an düşünmüyorum yaptırmayı .Çevremde hiç yanak dolgusu yaptıran birilerini görmedim .Size katılmam mümkün mü ? Belki düşüncelerim değişir, ilerde sizinle yaptırırım.

bana ozelden msj attın bende yaptıracagım dolgu ve botox ızmırde yasıyorsanız toplanırız 5 kısı olursak daha uygun oluyor..amerıkada ınsanlar kadınlar botox gunlerı yapıyor...hepımız gıder eczaneye alır...gıder yaptırırız..dolgu da goz altı yanak en ıyısı restylane

hala kişi arıyo musunuz ya da çevrenizde arayan var mı ben ikisini de yaptırmak istiyorum.

X