Dudağım çok ince, estetiğe ihtiyacım olup olmadığına karar veremiyorum

olmuyoreskisigibi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2023
30
13
19
Merhaba. Yüzümde rahatsız olduğum tek şey çok ince olan üst dudağım ve dudağımın burnumdan çok aşağıda olması. En ufak bir kalkıklık yok yani. Burnumdan kaşımdan gözümden memnunum ama dudağımın bana erkeksi bir hava kattığını düşünüyorum. Ve gerçekten biraz daha kalkık bir üst dudağım olsaymış gerçekten daha güzel olurmuşum. Mat ruj seven biriyim ama dudak kalemsiz sürünce hiç yakışmıyor bana. Dudak kalemiyle de dudağı aşırı büyütmenin biraz yapay durduğunu düşünüyorum. Liplift sanırım bana uygun bir işlem ama bazen iz kalabildiği zamanlar oluyormuş. Dudak dolgusu yaptırmaktan da korkuyorum açıkçası. Söylediğim insanlar “aman makyajla halledersin saçmalama” gibi şeyler söylüyor ama günlük hayatımda çok sık makyaj yapan biri değilim zaten. Genetik olarak gerçekten dudağım burnumdan çok aşağıda ve her geçen gün daha çok takmaya başlıyorum. Sizce estetik yaptırmalı mıyım? Aranızda liplift yaptıranlar var mı?

Merhaba. Yüzümde rahatsız olduğum tek şey çok ince olan üst dudağım ve dudağımın burnumdan çok aşağıda olması. En ufak bir kalkıklık yok yani. Burnumdan kaşımdan gözümden memnunum ama dudağımın bana erkeksi bir hava kattığını düşünüyorum. Ve gerçekten biraz daha kalkık bir üst dudağım olsaymış gerçekten daha güzel olurmuşum. Mat ruj seven biriyim ama dudak kalemsiz sürünce hiç yakışmıyor bana. Dudak kalemiyle de dudağı aşırı büyütmenin biraz yapay durduğunu düşünüyorum. Liplift sanırım bana uygun bir işlem ama bazen iz kalabildiği zamanlar oluyormuş. Dudak dolgusu yaptırmaktan da korkuyorum açıkçası. Söylediğim insanlar “aman makyajla halledersin saçmalama” gibi şeyler söylüyor ama günlük hayatımda çok sık makyaj yapan biri değilim zaten. Genetik olarak gerçekten dudağım burnumdan çok aşağıda ve her geçen gün daha çok takmaya başlıyorum. Sizce estetik yaptırmalı mıyım? Aranızda liplift yaptıranlar var mı?
Dolgu denemelisin. İyi bir klinik araştır . Öyle git fiyat çok bakma gittiğin yerin güvenilir olduğundan emin ol. Geçici oluyor zaten. Denemiş olursun. Memnun kalmazsan eğer yapılan dolguyu çıkartabilirsin aynı klinikte. Ama kalırsın. Çok acı veren bir işlem değil

Merhaba yaptirdinizmi yada buldujnuzmu bir doktor liplift icin?
Bende düsünüyorum benim dudak burun aram cok genis:-(
Yok ama ileride kesinlikle yaptırmayı düşünüyorum. Dudak burun aranız geniş ise kesinlikle tek çaresi liplift. Dudak dolgusu da kurtarmayabiliyor hatta bazen absürt durabiliyor. Ameliyattan sonra ufak bir iz de kalabiliyormuş ama bu verilen kremlerle veya zamanla tamamına yakın kayboluyormuş. Bir de gülerken diş etleriniz çok gözüküyorsa liplift sonrası daha da gözükebilir onu da göz önüne alın. Bence dudak burun arası geniş olanlar için harika bir işlem. Umarım hayırlısı olur hakkınızda.

Benim arkadaşım dolgu yaptırdı aşırı güzel oldu güvenilir bir yer bul hemen yaptır hemmenn

X