El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

bayıldım valla.çok yaratıcısın.sadece peçeteyle mi oluyo.ayrıca peçeteyi kesip tersten mi düzden mi yapıştırıyosun.

canım peçete haricinde başka şeyler de yapıştırılabilir belki sabun ya da mumların üstüne.ama ben denemedim bilmiyorum olur mu.ama olacaksa da ince birşey yapıştırılmalı
ayrıca peçeteler kesilip düzden yapıştırılıyor taiyiki
yanni ön esas desenli kısmı bizim göreceğimiz tarafa gelmeli
sevgilera.s.

kızlar sabunların pembe ve yeşil renklerinden aldım
ama o kadar da güzel olmadılar
sanırım en iyisi beyazın üzerine çalışmak
sizce??

resim224az6.jpg

resim225uq9.jpg

Yoo hoş duruyo renkli renkli....Eline sağlık...Nereye doldurdun bu sabunları Allah aşkına...

ne kadar güzel olmuş sabunlar bende denicem yapmasıda kolay üstelik çok şık duruyor:nazar:

Yoo hoş duruyo renkli renkli....Eline sağlık...Nereye doldurdun bu sabunları Allah aşkına...

:roflol:valla doğru söylüyorsun
şu anda evde 20 tane hazırda sabunum oldu
sepetim de var zaten
hazırda bulunsun bir yere kahveye çaya gittiğimde götürürüm işte
hediye düşünme derdi olmaz bir de:roflol:

talin ilk sayfadan beri takip ediyorum yaptıklarını.mumların ve sabunların harika olmuş.dün alışveriş merkezine gittim peçete alayım diye.ondada seninki gibi cıvıl cıvıl renkli olanı bulamadım senağlama markasını yazmıştın ama şimdi bulamadım.şu muma uyguladıkların çok güzel.bide bende yapıp koyacagım çok heves ettim valla :1rolleyes: dediğin gibi beyaz sabunda daha güzel durmuş bencede Şeniz ellerine,kollarına,emeğine sağlık a.s.

bunlara bayıldım.seninde emeğine sağlık a.s.

Son düzenleme:
talin ilk sayfadan beri takip ediyorum yaptıklarını.mumların ve sabunların harika olmuş.dün alışveriş merkezine gittim peçete alayım diye.ondada seninki gibi cıvıl cıvıl renkli olanı bulamadım senağlama markasını yazmıştın ama şimdi bulamadım.şu muma uyguladıkların çok güzel.bide sabunu ne marka kullanıyorsun onuda sölermisin.bende yapıp koyacagım çok heves ettim valla :1rolleyes: dediğin gibi beyaz sabunda daha güzel durmuş bencede Şeniz ellerine,kollarına,emeğine sağlık a.s.

bunlara bayıldım.emeğine sağlık a.s.

Teşekkür ederim canım.Bu cıvıl cıvıl lar benim.Selpak marka peçete zaten çok aradım bi tek bunu buldum..Peçete yerine başka birşeyle yapamazmıyız acaba?denemek lazım.Bir paket alıyoruz fazla peçete gitmiyor yazık oluyor..fisfisfis

talin ilk sayfadan beri takip ediyorum yaptıklarını.mumların ve sabunların harika olmuş.dün alışveriş merkezine gittim peçete alayım diye.ondada seninki gibi cıvıl cıvıl renkli olanı bulamadım senağlama markasını yazmıştın ama şimdi bulamadım.şu muma uyguladıkların çok güzel.bide sabunu ne marka kullanıyorsun onuda sölermisin.bende yapıp koyacagım çok heves ettim valla :1rolleyes: dediğin gibi beyaz sabunda daha güzel durmuş bencede Şeniz ellerine,kollarına,emeğine sağlık a.s.

bunlara bayıldım.emeğine sağlık a.s.

canım merhaba ben peçeteleri selpak marka kullnıyorum ama başka markalarda da buldum cıvıl cıvıl peçetelerden.sanırım dune markası.şu anda hatırlayamıyorum:uhm:

Bence yinede güzel olmuş ama beyaz daha bi kendini belli ediyo sanki.Sen üzerlerine renksiz simmi sürüyorsun daha bir farklı ışıldıyolar çok güzel yapıyorsun gerçekten...

sağol canım teşekkür ederim.beğenmene sevindim
yoo ben sabunların üstüne renkli sim sürüyorum..her renkte sim var bende.yeşil desene yeşil sim,kırmızı sime kırmızı sim filan kullanıyorum.ama parlaklığı filan gerçekten çok hoş duruyo.uhu markayı tavsiye ediyorum
sevgilera.s.

87078534pg6.png

qant8.png

vbjj6.png

66023140mb9.png

benimkiler nası olmuş pek güzel olmadı markette başka desenli yoktu :çok üzgünüm:

87078534pg6.png

qant8.png

vbjj6.png

66023140mb9.png

benimkiler nası olmuş pek güzel olmadı markette başka desenli yoktu :çok üzgünüm:

yooo bence gayet de hoş olmuşlar
ellerine sağlık
daha canlı renklerde peçeteler olunca daha güzel duruyorlar tabii
ama ilk deneme için muhteşem
sevgilera.s.

kızlar işte yeni yaptığım sabun
bunu yapmak bayağı zamanımı aldı çünkü peçeteyi komple muma sardım biraz zor oldu
ama ben çok beğendim

resim231ak1.jpg

resim237jw2.jpg

resim236uv4.jpg

bütün sayfaları gezdim, nasıl heveslendim anlatamam. en kısa zamanda denemem lazım. hem mumlara hemde sabunlara. hanımlar süpersiniz ya, talinciğim bize çok güzel şık bir fikir verdiğin için teşekkürler...

kızlar işte yeni sabun ve mumlarımmmm:teytey:
ay bu çook güzel oldu bayıldım ben buna

resim198bc3.jpg

resim200gz0.jpg

bunları bu peçeteden yaptım

resim210wf1.jpg

Son düzenleme:
kızlar eşimden bulabilirse bana büyük mumlar almasını söylemiştim
bugün 3 boy çok güzel mumlar almış bana kocacımm vee çok güzel peçeteler bulmuşş
hem de bir paketin içinde ayrı ayrı 20 tane desen var
bu paketler özel olarak tablolar ve tepsilere desen yapmak için satılıyormuş
bauhaus dan almış.aklınızda olsunyerimseniben
ayrıca çok büyük bir mumcuya gitmiş eşim,sadece çeşit çeşit mumların satıldığı bir mağazaya
oradaki adam bu mumları ne yapacağını sorduğunda eşim boyuyor harika oluyorlar demiş
adam yaptığım mumları görmek istemiş,belki alıp burada satarız demiş:teytey:
sanırım bu işi ticarete dökmeye başladımmm:sm_cool:
eşimin getirdiği peçete ve mumlarla harika şeyler yaptım ama büyük oldukları için kurumaları için bayağı bi zaman geçmesi gerekiyor.yapıştırma işini yeni bitirdim.ama sim işini yarına bıraktım.hem kurumaları lazım mumların hem de çok yoruldum
yarın simleri de bitirince koyucam resimlerini
ve eşim alıp mumcuya götürecek haftaya hepsini
dua edin benim için beğensin adam
kimbilir belki bu işten para kazanmaya başlayabilirim artık:1rolleyes:
öpüyorum hepinizi
ilginiz için hepinize teşekkürlerrrrra.s.

Talincigim senin adına çok sevindim inşallah olur adamında mumları begenecegine eminim dedigin peçeteleri gösterebilirmisin nerelerden temin edbiliriz acaba bir fikrin varmı.:1hug:peçete kolleksiyonu yapanlara çok kızardım ne işe yarıcak diye ama demekki işe yarıyormuş :roflol:

X