El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

Talincigim senin adına çok sevindim inşallah olur adamında mumları begenecegine eminim dedigin peçeteleri gösterebilirmisin nerelerden temin edbiliriz acaba bir fikrin varmı.:1hug:peçete kolleksiyonu yapanlara çok kızardım ne işe yarıcak diye ama demekki işe yarıyormuş :roflol:

canım çok sağol
inşallah beğenir bakalım
peçeteler naylonlar içine konumuş.20 li 10 lu şekilde koymuşlar.her mmodelden 1 tane var içinde.bauhausdan almış eşim dediğim gibi.hatta bu simli yapıştırıcıların kocamanları da varmış orada.pahalıymış ama tabi daha ekonomik oluyo
buraya peçetelerin resimlerini koyuyorum birazdan

bunlar jelatinli olarak satılanlar

resim209kr4.jpg

bunlar da jelatinden çıkan peçetelerin modelleri

resim206ce9.jpg

kızlar işte yeni sabun ve mumlarımmmm:teytey:
ay bu çook güzel oldu bayıldım ben buna

resim198bc3.jpg

resim200gz0.jpg

bunları bu peçeteden yaptım

resim210wf1.jpg

ellerine saglik talinim supersin insallah el emegi goznuru olan islerini istedigin gibi yaygin lastirip emegin karsiligini alirsin sansin booooolll olsun bitanem

ellerine saglik talinim supersin insallah el emegi goznuru olan islerini istedigin gibi yaygin lastirip emegin karsiligini alirsin sansin booooolll olsun bitanem

teşekkür ederim canım benimŞeniz
inşşallah bu yaptıklarımı dediğin gibi satabilme imkanım olur
bakalım götürdüğümde adam ne diyecek:sm_confused:
belki de beğenmeyecek belli mi olur...
neyse ben şimdi eşimin getirdiği dün yapıştırdığım mumların simlerini yapıyım.o kadar büyükler ki anca yaparım ve anca kururlara.s.

Talincim hepsi birbirinden güzel olmuş. Harikalar. Bence taşlara da ağırlık vermelisin. Ayrıca işin ticari yönüde cabası. Senin adına çok sevindim. Boş oturmanın kimseye bişey getirmediğini böylelikle birdaha görmüş olduk. Herşey gönlünce olsun. a.s.:nazar:

işte yaptığı büyük kare mum
anca tamamlayabildim
çok zamanımı aldı gerçekten:bbo:
fotolar yandan çekilişnce pırıltıları pek belli olmadı.ışık yansıdı sanırım o yüzden
normalde daha güzeller yani

resim226sw4.jpg

resim221rl5.jpg

Son düzenleme:
ya kızlar harikasınız....ellerinize sağlık...hepsi birbirinden güzel...hangisini alıntı yapıp beğenimi belli etmsem bilemedim...hepsi mükemmel...emeğinize sağlık...:nazar:bende yapacağım...ben zaten bir mum delisi olarak muhakkah yapmam lazım...:dance:

talin hele şu sonki yaptığın mum çok güzel...gerçekten bu kadar basit mi yapımı...

ya kızlar harikasınız....ellerinize sağlık...hepsi birbirinden güzel...hangisini alıntı yapıp beğenimi belli etmsem bilemedim...hepsi mükemmel...emeğinize sağlık...:nazar:bende yapacağım...ben zaten bir mum delisi olarak muhakkah yapmam lazım...:dance:

talin hele şu sonki yaptığın mum çok güzel...gerçekten bu kadar basit mi yapımı...

teşekkür ederim canım çok sağol
dediğin gibi
gerçekten bu kadar basityerimseniben

ya canım yaaa...ilk sürdüğümüz ojenin kurumasını bekleyecekmiyiz peçeteyi koymak için...

ya canım yaaa...ilk sürdüğümüz ojenin kurumasını bekleyecekmiyiz peçeteyi koymak için...

hayır canım kurumasını beklemene gerek yok
hatta ben 2.kez ojeyi sürdükten sonra onun bile kurumasını beklemeden simleri sürüyorum sabunaa.s.

ya sabunlarda mumlarda çok hoşlar....ben mum delisi olduğum için önce mumlarla başlayacağım...peçeteleri kesmedende koyabilirmiyiz yani büyük bir mum bulursak....

talin bak bende yaptığımı koydum seninki kadar güzel olmadı ama idare eder.sen resmide çok güzel çekmişsin maşallah. ben uhu markasını bulamadım hala

Son düzenleyen: Moderatör:
ya sabunlarda mumlarda çok hoşlar....ben mum delisi olduğum için önce mumlarla başlayacağım...peçeteleri kesmedende koyabilirmiyiz yani büyük bir mum bulursak....

canım büyük mumlara desenleri olduğu gibi büyük peçeteyi hiç kesmeden yapıştırabilirsin tabii.zaten kenarı beyaz olan peçetelerin üzerine oje sürülünce peçete belli bile olmuyoyerimseniben

X