El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

ellerinize sağlık çok degişik ve güzel olmuş.sınavlarım bitsin ilk iş bende yapıcam bunlardan.özellikle mumlar çok dikkatimi çekti.bu arada peçeteleri teker teker hobi dükkanlarında satıyorlar.ama o zaman daha pahalıya geliyor pakette aldıgınız fiyata denk geliyor hemen hemen.

Ellerine sağlık canım,çok güzel ve pratik bir buluş bu yahu...:sm_cool:
Hediyelik olarak hemeeen yapmaya başlıyıcam...Yaptıklarım en kısa zamanda huzurlarınızdaa.s.

kızlar işte 2 günde tamamlamayı başardığım yeni mumum
büyük ve özellikle de yuvarlak olduğu için yapmakta çok zorlandım doğrusu
ama değdi doğrusu
sizce??

resim013cf0.jpg

resim010pv4.jpg

Talincim hala oje mi kullanıyorsun?
Çok güzeller özellikle son yaptığın mumu kendine sakla gerçekten harikaa.s

kelebek'ciğim evet hala oje kullanıyorum maalesef
çünkü henüz oje yerine kullanabileceğim alternatif bir yapıştırıcı bulamadım
bu hafta içi bir sanat merkezine gidicem
inşallah oradaki görevlilerden bu iş için fırçayla filan kullanabileceğim daha büyük bir yapıştırıcı tavsiyesi alabilirim
çünkü taktir edersin ki bu büyüklükteki bir muma peçete yapıştırmak çok fazla zamanımı alıyor
bulunca sizinle de paylaşırım
öptüma.s.

talin canım
bende geçen sene kızımın tişörtlerine peçeteleri transfer yapmıştım.dekubaj tutkalı kullanmıştım.elim sargıda olmasa deneyeceğim.yaptıklarını ilgiyle takip ediyorum

inşallah oradaki görevlilerden bu iş için fırçayla filan kullanabileceğim daha büyük bir yapıştırıcı tavsiyesi alabilirim
çünkü taktir edersin ki bu büyüklükteki bir muma peçete yapıştırmak çok fazla zamanımı alıyor
öptüma.s.

talincim ben de biraz araştırdım internetten, dekupaj tutkalı kullanılıyormuş, muma da uygulanabilir bu tutkal, sen aklınla bin yaşa arkadaşım, hepimizde tutku oldu bu sabun ve mum işi, yeni çalışmalarını bekliyoruz sabırsızlıkla,
ben de bugün öğlen çıkıp dekupaj peçeteleri ve mumlar alıcam.

talin canım mumların harika olmuş.çok farklı şeyler ortaya çıkmış.eşin götürdümü mumları?merak ediyorum sonuçları a.s.

talin canım mumların harika olmuş.çok farklı şeyler ortaya çıkmış.eşin götürdümü mumları?merak ediyorum sonuçları a.s.

canım henüz götürmedik.mumcuya mümkün olduğunca çok çeşit yapıp götürmek istiyorum ki adam büyülensin:roflol:
ayrıca yazın yazlıkta oluyorum ben 3 ay boyunca.benim bulunduğum yer küçük bir yer ve sokağımızda pazar kuruluyo.belki kapının öününe bir tezgah kiralayarak bu mum ve sabunları satmayı bile deneyebilirim diye düşündüm
aklıma çok değişik fikirler geliyo:1rolleyes:
bakalım kısmeta.s.

Emeğine sağlık canım çok güzel olmuşlar,paylaşımın için teşekkürler

bide( transfer tutkal )diye bişey var onu hiç denedinmi berna laçinin programında devamlı onu kullanıyorlar

bide( transfer tutkal )diye bişey var onu hiç denedinmi berna laçinin programında devamlı onu kullanıyorlar

canım duydum transfer tutkalı evet ama emin olamadım kullanabılır mıyım diye mumlar için
bugün bir hobi malzemeleri satan mağazaya gidicem
oaradan tüm yardımı alırım inşallah
size de bilgi veririm
öptüma.s.

canım duydum transfer tutkalı evet ama emin olamadım kullanabılır mıyım diye mumlar için
bugün bir hobi malzemeleri satan mağazaya gidicem
oaradan tüm yardımı alırım inşallah
size de bilgi veririm
öptüma.s.

talincim ben transfer tutkal aldım bu akşam deniycem sana bildirim sonucu, bu arada canım birşey sorucam: peçetelerin üzerine tıpkı sabunlardaki gibi tekrar oje sürüyorsun değil mi? vernik gibi birşey kullanmıyorsun.

öptüma.s.

peçeteler için ayrı tutkal olması lazımdı bir ara gitmiştim ahşap boyama bayağı büyük tüplerde satılıyordu fırçayla kullanılıyorduCADIARZU sor istersen kesin vardır başka bir çözümüŞeniz

talincim ben transfer tutkal aldım bu akşam deniycem sana bildirim sonucu, bu arada canım birşey sorucam: peçetelerin üzerine tıpkı sabunlardaki gibi tekrar oje sürüyorsun değil mi? vernik gibi birşey kullanmıyorsun.

canım ben de birazdan çıkıyorum şu hobi merkezine gidiyorum:teytey:
buyuk bir ihtimalle bana da vereceklerdir bu tutkallar mumlar için kullanılıyordru herhalde bakalım
akşam yazarım ben deyerimseniben
evet canım sabuna da muma da aynı şekilde uygulanıyor..peçetenin altına da üstüne de oje sürülüyor
sevgilera.s.

talincim ellerine sağlık...yine döktürmüşsün maşallah...bayıldım yine hepsine...çok yaratıcısın gerçekten...tebrik ediyorum...:hooray:

daha ben balayamadım....akşm çıkışta alim malzeme diyorum ya unutuyorum yada yorgun olduğum için alamam bugün kalsın diyorum...ama biran önce başlayacağım inşallah....

talincim tutkalı sulandırarak peçetenin altına ve üstüne sürdüm, biraz zahmetli oldu ama bence değdi, işte mumum.........

sabuneh1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
X