El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

talin valla süpersin.mumlarda çok güzel olmuş.Şeniz
istanbula geldim ama sabunları koyduğun sepetlerden bulamadım canım.

teşekkür ederim canım da bak üzüldüm ama neden aramadın beniii:çok üzgünüm:
gidip alırdık sepetleri beraber

talincim satış işini ne yaptın? ne kadardan satmayı düşünüyorsun? bize de fikir verir misin bu konuda?

canım şimdi stokluyorum yaptıklarımı.yazın adada satıcam hepsini inşallah
görenler hayran kalıyorlar valla:1rolleyes:
fiyatlar konusunda henüz bir karar veremedim ama çok uğraşıyorum

bakalım hepsi bitsin de bir fiyat belirliycem boylarına göre
demin yeni bir mum bitirdim ki görseniz harikaaaaa ooldu:teytey:

kurusun da yarın koyucam buraya
dev gibi bir mum yaptım

öpüyorum canım
sevgilera.s.

işte bugün çok uğraştığım ama harika olan devasa mumummm

resim020xg4.jpg

resim027lr1.jpg

teşekkür ederim canım da bak üzüldüm ama neden aramadın beniii:çok üzgünüm:
gidip alırdık sepetleri beraber

canım ben sana tel numaramı bildirmiştim sen beni aramaynca bende telefonun yoktu.olsun bir daki geldiğimde alırız inşallah

canım ben sana tel numaramı bildirmiştim sen beni aramaynca bende telefonun yoktu.olsun bir daki geldiğimde alırız inşallah

ayy ben sana numaramı vermemiş miydim ki..hayallah ya
çok özür dilerim canım
inan verdim diye hatırlıyordum
hemen bıldırıyorum sana
ve bir dahaki sefere mutlaka bekliyoruma.s.

ayrıca eminönüne gittim geçen gün.sabun ve mumları daha ucuza aldım.bu renkli sepetler de 3 liraydı orda.ama ben hasır sepetlerden aldım adada hasır sepetlerin içine de koyup satıcam bu sabunları.birz fiyatı düşsün diyeyerimseniben..

birşey sormak istiyorum bende bir mum yaptım çok hoş oldu ama kuruyunca kenarlarından kalkma yaptı..acaba yanlış bişeymi yaptım yada azmı sürdüm ojeyide kalktı kenarlardan....tekrar oje sürdüm yapıştırmaya çalıştım bu seferde peçetenin rengi muma dağıldı damarlıydı biraz mum....ama yinede fena olmadı resmi yükleyebilirsem burayada koyucam...

gl1lt4.jpg

gl1lt4.1a9b269a19.jpg

glan3.jpg

glan3.b3ebcb0887.jpg

Son düzenleme:
talin çok merak ettim bu yöntemi sen mi buldun yoksa bir yerdemi gördün ...geçen gün malzme aldım tam ojeyi sürecekkken kimin aklına gelir sabuna oje sürmek diye geçtide içimden mazur gör merakımı

çok net görünmesede ben de hoş sabunlar yaptım tabii seninkilerin yanında bahsi bile geçmez sabunlarımın

canım bu yöntemi ben bulmadım tabii.bir arkadaşımdan öğrenmiştim ben de
ama doğrusu bulanı ben de merak etmedim değil:1rolleyes:

birşey sormak istiyorum bende bir mum yaptım çok hoş oldu ama kuruyunca kenarlarından kalkma yaptı..acaba yanlış bişeymi yaptım yada azmı sürdüm ojeyide kalktı kenarlardan....tekrar oje sürdüm yapıştırmaya çalıştım bu seferde peçetenin rengi muma dağıldı damarlıydı biraz mum....ama yinede fena olmadı resmi yükleyebilirsem burayada koyucam...

gl1lt4.jpg

gl1lt4.1a9b269a19.jpg

glan3.jpg

glan3.b3ebcb0887.jpg

cvanım yanlış birşey yapmak değil de ilk sürdüğün oje(yani sabunun üzerine sürdüğün ilk kat)çok önemli oluyo
iyice peçete sabuna yapışmalı.ondan sonra üstüne ojeyi sürmelisin.yoksa dediğin gibi sonradan peçetelerin kenarlarında kalkmalar olabiliyo..çünkü peçetelerin kenarları güzel yapışmamış oluyoyerimseniben
umarım anlatabilmişimdira.s.

Talincim bu sabunlardan bende yaptım,ama daha simlerini alıp sürücem.Bu halleriyle bile çok hoş oldular tekrar teşekkürler

resim033tr8.jpg

kızlar bu mum sabun ve sepetleriğn satışına da başladım bu arada belirteyimmm
hatta siftah bile yaptımmm:teytey:
a.s.

canım şu sabunların altındaki kurbaga ve civciv cok güzel yaaaa onları da mı kendin yaptın ne sevimlilerlülülülülülü

yok canım o civciv ve kurbağa olanlar yıkanmak için banyo lifi.eldiven şeklinde elini geçirip sabunlanmak için
satın aldım bir toptancıdan
havlu yerine bunlardan koydum daha şirin görünsün diye
hem de isteyen kullanabılıra.s.

X