Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

Pelincansandaloz sakızı nasıl bişey iki çeşidimi var?Kızkardeşime söyledim aktara gitmiş ona aktar demişki hangisinden istiyosun macunlu olanda var istersen onu vereyim demiş macunlu olan 10 milyonmuş diğeride 100gr 5 milyonmuş hangisini alayım?bi cevap ver yavvv:))

Pelincansandaloz sakızı nasıl bişey iki çeşidimi var?Kızkardeşime söyledim aktara gitmiş ona aktar demişki hangisinden istiyosun macunlu olanda var istersen onu vereyim demiş macunlu olan 10 milyonmuş diğeride 100gr 5 milyonmuş hangisini alayım?bi cevap ver yavvv:))

kesinlikle macunsuz olanını al. macunlunun tadı iğrenç. ben bilmeden almışım. yencek yuutulcak gibi değil :1no2:

bir de söylemeyi unuttum. aktarım bana bunu öğüterek de kullanabilirsin dedi. ben sabah dozunu çiğneyerek aldım. midem kötü oldu. akşamkini rondo da öğüttüm. daha iyi oldu. bundan sonra öğüterek kullanıcam.çiğnemekte zorlanan arkadaşlara alternatif olabilir diye düşünüyorum.

bi arkadaşıma keten tohumu ile sandaloz sakızını öğütmüşte vermiş aktar böyle daha hızlı kilo verirsin demiş böyle birşey duyan varmı

Kızlar iyi hoş yazışıyonuz da,pelin nerde?ona sormam gereken sorularım var.Kızlar sandaloz sakızını alan yokmu şunun resmini şuraya bi koysanız da nasıl bişey olduğunu bende görsem :)

ss850220zi3.jpg

canımcım bunun 1-2 ton açığını düşün. makine nedense koyu koyu çekiyor deli etti beni.
taş gibi. arada grilikler var. üzerleri unlu/ tozlu beyaz beyaz.
ağzına atınca kum gibi dağılıyor

ayrıca bu modelin bir de macunlusu var/ mış .ki bunu tavsiye etmiyorum tadı iğrenç ötesi.
ağızda dağılıyor sonra sakız gibi birleşiyor. ve tadından yutsan bir türlü yutmasan başka türlü :roflol:

canım sana katılıyorum kesinlikle yemeyerek rejim yapılmaz çok sık yemek lazım bu arada bence özelden yazma burdan yaz bizde görelim kız bizide bilgilendir

tabiki de kardeşlerim bildiklerimi paylaşırım hepinizle
1. ben yemeklerim arasında 5 saat ara bırakıyorum mesela sabah 7:30 kahvaltı yapıyorsam 12:30 öğlen yemeği yiyorum akşam yemeğinide 17:30 da şimdi diyeceksiniz ne alaka diye şöle söleyeyim insan vucudu ögünlerde aldığı kaloriyi 5 saatte ancak yakar yani bu sobaya odun atmak gibi:KK70: 5 saat bekleyin 2. odunu atmak için çünkü 1. odunun yanması gerek
2.yemeklerden sonra spor yapın aç karnına spor yapmak tamamen safsata
3.Spor olarak yürüyüş yapıyorum çünkü yürümek ayak bileğinden omuzlara kadar heryere etki eder.
4.masama su koydum büyük şişede iş çıkışına kadar bitiriyorum onu. ara ara içerek. akşamda 3 bardak içiyorum.
5.suyu sıcak içme.. soguk iç! neden mi çünkü vucuda giren soguk suyla vucut ısısı düşer ve vucut ısıyı yükseltmek için ekstra enerji harcar.
6.sabah kahvaltısını adam akıllı yap.Amaaaa çaya şeker atma..1 dilim fazladan ekmek ye ama asla 1 tane şeker kullanma gün içerisinde. Şeker acaip kilo aldırıyor tuzuda bırakmaya çalış o da vucutta suyu tutup ödem yapıyor.
7.öglen yemeğinde sulu bir yemek ye ama suyunu yeme çünküüü yemeğin bütün kalorisi suyundadır.
8.olduda canın birşey çekti yedinyerimseniben o zamanda afiyet olsun derim sana hiççç canını sıkma diger ögünde daha az ye ve akşam 15 dk fazla spor yap hiç bir sorun olmaz.
9.en basit spor tv karşısında oklava çevirmektir. zaman çabuk geçer nasıl yaptığını anlamazsın ve kesinlikle yorulmazsın ama iyi inceltir:) sırtımdaki ve simit gibi duran yan yağlarımı bununla verdim.
10.akşamları uzan 10 tane mekik çek fazla abartma her gece düzenli çekilen 10 mekik ayda yılda bir çekilen 100 mekikten daha iyidir.
11. kocan çalışıyorsa sabah onu işe gönderdikten sonra aç müziği yüksek tempoda dans et hopla zıpla acaip kalori harcatıyor
12.kuruyemiş seviyorsan sevme artık çünkü bir avuç çekirdek akşam yediğin mükellef bir akşam yemeğine bedeldir. Ve ne karınını doyurur ne seni tok tutar ama sağına soluna yağ olarak geri döner.
tatildeyken bulmuştum bu tekniği
yaşım 30 hala işe yarıyor:eek: (saat tekniği yani ve saat 12 ben yemeğimi yiyeyim 1 tabak susuz sebze yemeği:eek:)

Kilo Vermenin Yolları

Gereğinden fazla kilo, hiç şüphesiz arzu edilir bir durum değildir. Fazla kilo vücudun bütün sistemleirni yorar, özellikle kalp ve kan dolaşımı üzerinde olumsuz etkiler oluşturur. İdeal ağırlığın üzerinde kilolar, insanın ortalama ömrünü de etkiler. Damar tıkanıklığı, damar dertliği ve şeker, şişman kimselerin yakalanabileceği hastalıkların başında gelir.
Alınan besinler enerjiye dönüşmezse veya alınan kalori yakılandan fazla olursa vücudun depoladığı yağ miktarı artar. Bu durum vücudun ağırlığmı da arttırır. Şişmanlamanın temel prensibi budur. Yağlı etler, unlu gıdalar, tatlılar, konserveler, pilavlar, kuru yemişler ve ekmekten mümkün olduğunca uzak durulur. Sevilen yemekten bir porsiyondan fazla yenmez. Unlu, şekerli ve tuzlu gıdalara dikkat edilir. Et ve sebzeler den yapılan yemekler yağsız, günlük ekmek tüketimi en fazla üc dilim olmalidır.
Tedavisi :
* Bir kavanozun yarısına kadar biberiye konur, üzeri sirkeyle doldurulur. Arada bir çalkalanarak üç hafta bekletilir, sonra süzülür. Karışımdan balla tatlandınlarak sabah ve akşam aç karna yarım fincan içilir.
* Bal ve sirke eşit olarak karıştırılır, yemeklerden önce 1 - 2 çay bardağı içilir. Ayrıca greyfurt suyu içilir.
* Bir miktar aynk otuyla, aym miktarda kırk kilit otu toz haline getirilir. Kaynamakta olan beş bardak suya bir yemek kaşığı konur, on dakika daha kaynatıhr. Değişik zamanlarda günde dört bardak içilir.
* Kaynamakta olan dört bardak suya bir kaşık papatya konur. Sabah, öğle, ikindi ve akşam birer bardak içilir.
* Bir miktar funda yaprağı ile eşit miktarda sinameki karıştırılir. Yemeklerden bir saat sonra çay gibi demlenerek veya su ile birlikte birer çay kaşığı içilir.
* 3 gr. sandaros sakızıyla 3 gr. kitre zamkı bir miktar yoğurtla karıştırılıp yenir.
* 3 gr. sandaros sakızı bir fincan sirkeye konur, karıştırılır. Günde iki defa, saat 11 ve 15’de içilir.
* 10 gr. biberiye, 10 gr. funda ve 10 gr. sinameki toz haline getirilir, karıştırılır. Kaynamakta olan bir bardak suya bir çay kaşığı atılır. Beş dakika demlenmeye bırakıldıktan sonra çay gibi içilir.

ne olur bızede motıvasyon ıcın bı seyler yazkafamçokkarıştı suan cokk bıtkın durumdayıım 87le 84 arası gıdıp gelıyorumm :çok üzgünüm: ne yapıcagımı sasırmıs bı durumdayım son ümıtte sandaloz sakızı oldu bakalım artık hayırlısı:sm_confused:

sana şu kadarını sölicem cnm.bak bugüne kadar diyetle kilo vermekle ilgili bi çok şeyi en fazla 1 hafta deneyebilmiş yada dayanabilmiş diyelim:)biri olarak sana bu sandaloz sakızını ve elma sirkesini kesinlikle şiddetle öneriyorum.bi kere çok zahmetli deil bu (1) ve çok pahalı bişi deil hatta hiç deil bu (2) (ben 1 aylık sandaloz elma sirkesi ve beşi bir yerde çayı için cebimden 15 ytl haracadım ) ve birazcık iradene sahip olman özellikle tatlı konusun da yeterli.bu da (3)
ben 5 ay spora giderek 5 kg vermiştim ancak bu formüle başlayalı25 gün oldu 3,5 kg gitti.bence kesinlikle denemelisin.Tekrar bu formülü bizle paylaştığı için pelincana teşekkür ediyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın çıtırlar:sm_cool: öznurcum sen birbuçuk ayda nasıl verdin 10 kiloyu? ne yedin ne içtin ? spor falan yaptın mı? :1shok:

sondoloz sakızı ve elma sirkemi hiç aksatmadım
ekmeği kestim olursa kepek ekmeği yedim
bol su içtim
meyve yedim
porsiyonlarımı azalttım
tatlı ağzıma koymadım.sıvılara (çay,kahve) zaten şeker kullanmam
hergünde spor yapmaya çalıştım.

bunları yaptım canım aa bide 15 gündür günde 1-2 bardak yeşilçay içtim.
beşibiyerde içmedim

günaydın kızlar ya ben de sabah sakızımı çigniyorum sirkemi içiyoum yarım saat sonra penir salatalık yiyorum ara ögünde meyve yiyorum öglen salata yiyorum ve ardagenemeyve yiyorum akşam çorba ve yogurt yiyorum beşibiyerde çayından da 7 bardak içiyorum akşama kadar akşamları yatmadan mekik çekiyorum benim 3. günüm olmasına ragmen gr bile vermedim hatta 92.6 başladım 94.0 şuanda neden böle ya delircem biri bana anlatsın gaz versin çok ihtiyacım var

spor yapıyorum vakit buldukça belki o etki yapmıştır.
ip atlıyorum bazen
ama birde karın yağlarını eritmek için süper bi hareket var onu yapıyorum.
sırt üstü yatıyosun iki elini poponun altına alıp bacaklarını gergin tutarak hiç kırmadan yerden 25-30 cm kaldırıp bekliyorsun dayanabildiğin kadar çok etkili deneyin bacılarım

Ben dün bıraktım malesef sadece 1 kilo verdim sanırım oda adet döneminde başladığım için bana öyle geldi Pelincim paylaştığın için çok teşekkür ederim canım ama olmuyor yaa ben yediğime dikkat edip spor yapıyorum zaten inşallah veririm zaten 55 kiloyum 49 olmam lazım....
Tatlı yemeden insan ayakda duramıyoru ben tatlı sevmem normalde ama hiç yemeyince kan şekerin düşüyor elin ayağım kesiliyor....
Size kolay gelsin kızlaaarrrrr.....

sabah aşkam çigniyorum sakızı içiorum sirkeyi içiyorum beşibiyerde çayını ....ama sonuç beni züyo inşallah olacak kendi kendime söz verdim çarşamba gününe kadar tartıya çıkmayacam çarşamba sabahı başlamıştım ben çıktıkça moralim bozuluyo ya

canım hergün tartılıpta kilo verememe durumunda yaşanan sıkıntı ve stres neden veremedim mevzusunda böbreklerin su tutumuna yol açıyormuş ve bütün hafta kilo veremiyormusuz bunun yüzünden lütfen 1 yada 2 haftada bir tartıl hem o heyecan daha iyi olur.. çünkü bende senin gibi gün içinde sürekli tartılma fantezim vardı git gel tartıl:roflol: şimdi 2 haftada bir tartılıyorum ve mutsuz olmuyorum sende öyle yapŞeniz

bende bır haftadır duzenlı sandaloz sakızı kulanıyorumm veeeeeeeeeee 2 kg almıssım kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıbence sandaloz sakızı benı yanlıs anladı sanırsam ben kılolarımı vermek ıstıyorum dedım o benı almak ıstıyorum anlamıs olacakkı 2 kg aldıım :dilcikar:ayy gulsemmı aglasammı yaa ne yapıcagımı sasırmıs durumdayyımkafamçokkarıştı

aaaa ciddimisin canım sen bak bende de aynı şey var 5 günde 1 kilo aldım 93.8 falan oldum kızlar eşim düzelcek sıkma canını dio ama ben hiç zannetmiorum

Herkese günaydın kızlar
iyi haftalar
sandoloz sakızında 2. haftadayım ve 2,5 kilo vermişim.. :nazar:
çok mutluyum umarım hep böyle devam eder..
herkese mutlu günler

a.s.

benim rejimim 1 hafta olmak uzere su icmemi arttirmama ragmen tartima gore su oranim disinda bir dusus yok. 1 hafta daha deneyecegim yarim kilo bile vermezsem sandoloz sakizi sirke mirkeye son!!!

bunlar sadece vucuttaki suyu atiyor gibi geliyor:KK43:

selam arkadaslar bende sandaloz sakızı ve sırkeyle ıkı haftada 3 kılo verdım:teytey::teytey: besı bır yerde cayını ıcemedım ıcım almadı cunku hamur ısını kestım sadece

canım senin adına sevindim :teytey: beşibiryerde çayını içtin mi? ben yarın başlayacam bu uygulamaya. acaba çayı illa sıcak mı içmek lazım. yani akşam demleyip şişeye doldursam gündüz işte soğuk içsem olmaz mı? fisfisfis

çok teşekkürler bende çok sevindim
5 i biryerde çayını günde belki 1 defa içtim
sadece sandolozla verdim bu kiloyu :nazar:
ılık içsen daha iyi o zaman içimi kolay oluyor
ben kavonoza koydum içeceğim zaman bir cezvenin içine bir tatlı kaşığı atıyorum
3-5 dk demlendikden sonra süzüp içiyorum taze taze.a.s. teytey

X