1. KK nın En Şık Bayanı Yarışması - Elbiseli Güzellik

evet bir şey olmuyor sonuçta heyecanlı geçiyor iddia da olmadığı için güzel geçiyor hani ben de az oy aldım üstelik bir palyaço kılığına sokmadıkları kaldı ama bana ne ki ben eğlendim aklinialirimsmile

evet bir şey olmuyor sonuçta heyecanlı geçiyor iddia da olmadığı için güzel geçiyor hani ben de az oy aldım üstelik bir palyaço kılığına sokmadıkları kaldı ama bana ne ki ben eğlendim aklinialirimsmile

evet heyecanı yetiyor zaten opuyorumnanaktan

Canım kapat bi daha yolladım hangisii istersen artık eklersin

ikincileri aldım canım

sen katıl yeter ki :ecrin_bebek:

bencede kızlar aksesuar falan önemli deil katılın yeter

evet heyecanı yetiyor zaten opuyorumnanaktan

sorma heycan dorukta ve ben sizleri gördüm ya eve gidiyom giycek bişi bulupta resim çekemedim daha kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

katılımı en cok olan yarısma olucak bu gidisle opuyorumnanaktan

eğlenceli bir yarışma daha hihoyyyt
kızlar çok güzel düşünmüşsünüz ama, biraz duyuru da yapın, tesadüfen gördüm ben...

hadi hanımlar yaw kaç kişi olduk şimdi eccem
benimde pek umudum yok ama amaç hep destek tam destek :jeyyar:

katılımı en cok olan yarısma olucak bu gidisle opuyorumnanaktan

inş :Saruboceq:

eğlenceli bir yarışma daha hihoyyyt
kızlar çok güzel düşünmüşsünüz ama, biraz duyuru da yapın, tesadüfen gördüm ben...

ya bi sürü konuya yazdım ama hızlı konular olduğundan arada kaynıyo galiba ben biras daha reklam yapayım :jeyyar:

hadi hanımlar yaw kaç kişi olduk şimdi eccem
benimde pek umudum yok ama amaç hep destek tam destek :jeyyar:

ayy kimsede umutlu deil kim olcak birinci çok merak ediyorum yani bayanssulusmilebayanssulusmile

oo 20 kişi mi olmuş yeter bence sırnaşık şey kazanma olasılığı gitgide düşüyor desenize sırnaşık şey

Kızlar nasıl olcak boydan fotomu olcak yoksa sadece üstmü farkedermi yoksa boydanmı?Hıı bide gece kıyafetimi?

çok iyi canım Keşke katılanları Listeleseydik.
Kim katıldı merak ettim :1rolleyes:

ay evet eccem yazabilirsin 1. sayfaya katılanalrın adını kaydirigubbakcemile5

az sonra yazarım hem atladığım varsa söylersiniz bana

Kızlar nasıl olcak boydan fotomu olcak yoksa sadece üstmü farkedermi yoksa boydanmı?Hıı bide gece kıyafetimi?

canım boydan olursa iyi olur günlük kıyafet olucak
bekliyorum resmini

X