İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben Emine Akkaya'ya 7 ay îçerisinde 2 kez gittim.Söylemiş olduklarının %50 sini tutturdu.Diğerlerinin üzerinde 3 ay geçti tutmadı :KK43: yaklaşık 2 senedir zaman zaman fal baktırırım , bana falda tutturmuş tek isim kendisidir.Tutturduklarıda öyle boş şeyler değil.Mesela bir mahkeme olucağını ,neden olucağını,kimler arasında olucağını, nasıl gelişeceğinden bahsetmişti.Yol artık ne mahkemesi olmaz demîştim. İçimdende ne hikaye yazdı ben kadın demiştim :) gel zaman git zaman olayı yaşadım ve 2 ayda mahkeme ye taşınmasın konu diye mücadele verdim ama malesef olay mahkemeye intikal etti :KK43:
Her neyse en son Şubat'ta gitmiştim.sonra 60 tl vermeyeyim bir daha dedim önce Majestik Şengül sonra Miss life Gülşen sonra İstanbul kafe Şehriban ve en sonda Ailem Cafe Gülşene gittim ve diyorum ki bunlara hiç gitmemiş Emine Akkaya ya tekrar gitseydim diyorum:KK43:
Şu sıra 3 ayların içerisinde olduğumuz için fal baktırmıyorum. Günahlarım çoğalmasın diye :KK43:dualarımla baş başa zamanımı geçiriyorum.
Benim Emine hanım hakkında deneyimlerim böyle ...Bilginize..

su kadının bı falı bana cıkmadı heee

katılıyorum, dediğim gibi çok fal baktirmayan biri olduğu için etkilenmesi de kolay olacaktır, onu tahmin ettim.
gezdikçe tatmin olma çıtası yükseliyor.

gerçi hep söyleniyor burada, gelecek ummuyorum diye.
ben umuyorum. gelecek bilmeyecek başka? geçmişimi ve şu ani bende biliyorum.

gerçi gelecekle ilgili çıkan olmadı, belki söylenen 10 şeyden ancak 1'i yada ikisi..
zaten bulsam oyle birini ahh ahh .. :)

Allah bizi affeder inşallah ama gelecek bekkentimiz var tabiki.
Şu anı ve geçmişi tabiki biZde biliyoruz söyleseler ne olur söylemeseler ne
olur diye düşünüyoruz ama,bu konuyu bilmeleride Şu işe yarıyor:
-falcının kalitesi ve güvenilirliği konusunda fikir veriyor.
-eğer bı falın içinde 2.-3.şahıslarda var ise bu olayda faydalı oluyor.
Örneğin şirketteki patron 3 ay önce niye terfi vermemiş ,gibi..

Avcılarda biri varki akıllara zarar ama. 75 tl

son dönemde baktirdiğim 2 fal fazlasıyla tatmin etti beni, yeni bir falcı aramadan önce bir süre baktırmama kararı aldım.

akıllara zarar biri hazır bulduysanız hiç burada kafanızı karıştırmayın bence sizde, ne mutlu bulmuşsunuz.

Çıkmasını isteyebileceğin bir fal mıydı ki?
Olumlu şeyler mi söyledi yani?
Genelde olumsuz konuştuğunu biliyorum ben de.

cıksın ıstemıstm ama faso fıso cıkmadı malesf zatn yuze yakın fal deneyımde cıkmadı hıcbırı buda benım sansızlıgımm

yok mu soyle gıt kesın memnun kalırsın dedıgınız bırı ? Bıde su falcıları geregnıden fazla owmeyın ya

Cafelerde baktirdigimiz falcilarin dediklerivcikmaz bu nettir arkafadlar onlardan medet ummayin..bu zamana kadaro kkadar cok fal baktirdimki o kadar para dokmusum yazıklar olsin bana.bundan sonra baktirmiycam bitmiştir artık cafe falcilarina son.ha şunu söyleyeyim baktirdiklarimin çoğu sevgilin doncek dedi ama onlar dedigi icin donmedi allah istedigi icin döndü. Kimi evlencek dedi kimi sana aşık dedi kimi evlenceksiniz dedi herkes kendince yorum yapti tutturabildikleri kadarıyla. Geldi ama mutlu degilim istemiyorum da neyse yani o falcilara inanip paralar dokmeyin benim düştüğüm yanlislara düşmeyin. Melekler kahvesi eren cihan demet zelis kadinlat kahvesi dilek duygu derya symbol linda damlalar tugba sevinc majestic Şengül halil sedat es cafe filiz oktay ailem Café Gülşen mis cafe gulsen sea garden neslihan laf Café cigdem canan halil mandal cafe gül arca cafe ismini hatirlsmiyorum mefyum hira muptela cafe yeşim ve orda bi adam emelim cafe de ismini hatirlamafigim biri narcil cafe zerrin ayyy daha hatirlayanadigim bisru isim allah beni affetsin ben yaptim siz yapmayin arkadaşlar.kimsenin dedigi sekilde birşey yaşamadım ve gercekten cok pismanim verdigim paralara üzüldü m biliyorumki hepdi çaresizlik ten allaha siginsaydim şuan daha iyi olurdum.ani yaşayın mutlu olmays bakın kimse gelecegi bilemez bu falcilarin hepsi çaresizligimizden faydalaniyorrrr.neyse cok konuştum krndime söz verdim inş tutcam.ve sizde daha fazla inanarak crbinizden duygularinizdan olmayin yaşadım bilmiyorum hayırlı akşamlar

Cafelerde baktirdigimiz falcilarin dediklerivcikmaz bu nettir arkafadlar onlardan medet ummayin..bu zamana kadaro kkadar cok fal baktirdimki o kadar para dokmusum yazıklar olsin bana.bundan sonra baktirmiycam bitmiştir artık cafe falcilarina son.ha şunu söyleyeyim baktirdiklarimin çoğu sevgilin doncek dedi ama onlar dedigi icin donmedi allah istedigi icin döndü. Kimi evlencek dedi kimi sana aşık dedi kimi evlenceksiniz dedi herkes kendince yorum yapti tutturabildikleri kadarıyla. Geldi ama mutlu degilim istemiyorum da neyse yani o falcilara inanip paralar dokmeyin benim düştüğüm yanlislara düşmeyin. Melekler kahvesi eren cihan demet zelis kadinlat kahvesi dilek duygu derya symbol linda damlalar tugba sevinc majestic Şengül halil sedat es cafe filiz oktay ailem Café Gülşen mis cafe gulsen sea garden neslihan laf Café cigdem canan halil mandal cafe gül arca cafe ismini hatirlsmiyorum mefyum hira muptela cafe yeşim ve orda bi adam emelim cafe de ismini hatirlamafigim biri narcil cafe zerrin ayyy daha hatirlayanadigim bisru isim allah beni affetsin ben yaptim siz yapmayin arkadaşlar.kimsenin dedigi sekilde birşey yaşamadım ve gercekten cok pismanim verdigim paralara üzüldü m biliyorumki hepdi çaresizlik ten allaha siginsaydim şuan daha iyi olurdum.ani yaşayın mutlu olmays bakın kimse gelecegi bilemez bu falcilarin hepsi çaresizligimizden faydalaniyorrrr.neyse cok konuştum krndime söz verdim inş tutcam.ve sizde daha fazla inanarak crbinizden duygularinizdan olmayin yaşadım bilmiyorum hayırlı akşamlar

magduruzda magduruz cok magdruz:)

son dönemde baktirdiğim 2 fal fazlasıyla tatmin etti beni, yeni bir falcı aramadan önce bir süre baktırmama kararı aldım.

akıllara zarar biri hazır bulduysanız hiç burada kafanızı karıştırmayın bence sizde, ne mutlu bulmuşsunuz.

Cnm ben daha gitmedim bu kişiye ama giden 2 arkadaşımında isim isim herşeyini dökmüş çok merak ediyorum bende gidince burdan paylaşıcam gerçi korkuyorum ama bakalım:KK66:

arkadaslar meltem hanımla ilgili bır suru seyler yazılmış herkese aynı seylerı soyluyor diye cok sasırdım meltem hanım herseyden
herseyden once cok durust bır kadındır yapamayacağı bırsey varsa yapamam der..bakımında sorduğunuz her sorunun cevabını alıyorsunuz bır arkadasın ustundekının rengine kadar söylemış ki bana da aynı sekılde hakkını yıyemem sız sorduğunuz sorulara cevap mı alamadınız kı bu mumkun degıl bana erkek arkadaşımın tatıle gıdecegını soyledı yurtdışı dedı adam bır hafta sonra gıtmıs yurtdışına bu da mı sallama..benım yalanla dolanla ısım olmaz kı benı burda herkes tanır kı kimseye kefıl olmam ama meltem tek kelimeyle mükemmel bakıyor..dıger arkadaşlar sıteye gırmıyor sanırım ben de gırmıyordum falcı falan aramadığım ıcın gıden arkadaşlara sorun ıstersenız..benım annemle babamın ayrı olduklarını soyledı erkek arkadasın evlenmıs dedı kızı tarıf ettı dugun tarıhını verdı yemın ederım yaa nasıl aynı seylerı söylüyor dersınız

Mrb meltem hnmın telefonunu bana mail atarmısınız lütfen sevsenisevenisev@hotmail.com tşkrlerr

merhaba kızlar, ben bugün şu klasiklerden kadınlar kahvesi-dilek'e gittim.Şu an için okey iyi güzeldi de bence gelecekte saçmaladı eski sevgilimle barıştırıp bir de tatile çıkardı bizi ben çıkacağını düşünmüyorum yani.. Giden var mı (mutlaka vardır önceki sayfalarda da görmüştüm de okuya okuya kafam karıştı artık bilgiler toparlansın diye soruyorum) varsa durumlar nedir?

merhaba kızlar, ben bugün şu klasiklerden kadınlar kahvesi-dilek'e gittim.Şu an için okey iyi güzeldi de bence gelecekte saçmaladı eski sevgilimle barıştırıp bir de tatile çıkardı bizi ben çıkacağını düşünmüyorum yani.. Giden var mı (mutlaka vardır önceki sayfalarda da görmüştüm de okuya okuya kafam karıştı artık bilgiler toparlansın diye soruyorum) varsa durumlar nedir?

kadınlar kahvesi dilek ve pelin'in klasik falıdır bu zaten :) eski sevgililer kesinlikle geri döner, seni hala çok seviyodur, yakın zamanda arayacaktır, birlikte tatillere gidilir, en sonunda da evlenilir :) geçmişi, anı çok iyiydi gerçekten ama gelecek için dedikleri çıkmadı. Kiminin falı çıkıyo ama benim gelecek yakınından bile geçmedi :)

dılek cok matrak artı hayalperest bır falcıdır ooo benıde balayına gondermıstı

tuğba ve barış a baktırmıştım.
Tuğbanın dediklerine daha var ama,sanki şu anı fena değildi.
Oktayın tam tersi konuştu diyebilirim.
Barıştan memnun kalmadım. Çok kısa verimsiz bir faldı.
O an için dedikleri tutmadı.
Bu sebepten gelecek için dedikleride ehemmiyet vermedim.

kapris cafe de rosa diye biri var onu biliyor musunuz nasıldır.

X