Lekeler, Çiller Ten rengi açma ve beyazlama konusunda ciddi ve etkili önerisi olanlar lütfen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
intihar etmek istiyorum ya nefret ediyorum ten rengimden koskoca kadınlar klübünde bir çözüm bulamadık

ya canım benim birçok kadın ten rengini bronz yapabilmek için bi dünya para döküyor solaryumlara, yazın güneşin altında kavruluyolar

esmer ten insanı yaşından genç gösterir, leke, sivilceler vs. çok kendini belli etmez esmer tende

sen cildine bak temiz tut, uygun bir nemlenridici kullan, güneşin zararlı etkisine karşı koruyucu kullan önemli olan bunlar

gidip abuk sabuk beyazlatıcı kremlere para vereceğine cilt bakımında gerekli olan malzemeleri al

sakın olur olmaz kremlerle sabunlarla cilt sağlığını riske atma bak ileride çok çok pişman olursun geri dönüşü de olmaz Allah korusun

napacaksın beyazlayıp esmer olmak güzeldir filan diyenlere şunu sormak istiyorum: size hiç hoşlandığınız biri toplum içinde hamamböceği;karafatma dedi mi? toplum içinde ayın görünmeyen yüzü,gündüz feneri,arap,zenci gibi aşağılamalara maruz kaldınız mı? önce bunlara cevap verin ve sonra bana kendimi böyle sevmem gerektiğini söyleyin.kendimi sevmeme hiç fırsat verilmediki

ver ağızlarının payını oturt aşağı o manyakları.

belki de senin bu esmer tenine olan takıntını bildikleri için kendilerince seni sinirlendirmeye çalışıyo o densizler

eminim çok hoş bir kızsındır

bak Jessica Alba da esmer hatta Adriana Lima da esmer dünya hayran onlara belki de kıskanıyolar seni

Canım melanin pigmenti denen birşey varmış.Saç rengimizi,göz ve ten rengimizi bu pigmente borçluymuşuz.Sen de fazlaca olmasından dolayı ten rengin koyu demek ki.Örneğin zenci insanlar onlarda da melanin fazlalığı var.Çözümü falan yok bunun canım.Kendinle barışık ol lütfen...

ben de beyaz ten hastasıyım ama daha fazla beyaz olamıyorsak, yapacak birşey yok.. yalnız dalga geçen kişi herkeste dalga geçecek birşey bulur, o yüzden insanları çok takmamak gerek. benim arkadaşlarım beyaz tenli olanlarla süt diye dalga geçip duruyor; ama mesela oyuncu pelin sönmeze bayılıyorlar ki o epey esmer. biz de burada beyazlamaya çalışıyoruz :nazar:

:roflol:bi yöntem varmış gız solaryum gibi bi yöntemle geçici beyazlatıolarmış

Geçici bi çözüm ama eğer çok ama çok açık tenli olmak istediğin zamanlar olursa kendi teninden 1-2 ton açık fondöten kullanabilirsin. En ünlü makyaj uzmanları bile 1-2 ton açık fondötenin 10 yaş genç ve çekici gösterdiğini söylüyor (tabi boynuna uygulamayı da unutma). Yani yaygın kanının aksine genelde bronz tenli gözükebilmek için 2 ton koyu fondöten almaktansa açığını almak çok daha mantıklı. Ben çok beyaz tenliyim, öyleki güneşe çıkmam bile yasak.. Benim de içim esmerlere gidiyor, ama cilt kanseri olmak pahasına solaryumlara girmeyim diyorum. Sen de kimyasallara çok bulaşma arkadaşım. Boşwer toplum baskısını. Toplum mantığı bu; esmersen niye beyaz deil derler, hadi tam tersi, bu sefer kısaysan niye uzun değil derler, zayıfsındır çok zayıfmış yahu derler.. Zerre kadar takmamak lazım :umursamaz:

napacaksın beyazlayıp esmer olmak güzeldir filan diyenlere şunu sormak istiyorum: size hiç hoşlandığınız biri toplum içinde hamamböceği;karafatma dedi mi? toplum içinde ayın görünmeyen yüzü,gündüz feneri,arap,zenci gibi aşağılamalara maruz kaldınız mı? önce bunlara cevap verin ve sonra bana kendimi böyle sevmem gerektiğini söyleyin.kendimi sevmeme hiç fırsat verilmediki

ooof inanmıyorum ya nasıl bir kabalıktır, ne kadar acımasız sözler bunlar!! Bunu diyen insanların suretlerini çok merak ediyorum dilleri bu kadar uzun olduğuna göre kendileri hollywood güzelleriyle, yakışıklılarıyla yarışıyorlar herhalde :/ :/
Bana da dolunay, beyaz peynir, kireç surat, ruhiye ve daha neler dediler aklıma gelmiyor şimdi.. demedikleri kalmadı. Ama yaratılış işte, Allah'ın işinden sual olmaz. Sağlığa şükredip elimizdekini en güzel haline getirmek lazım.

kızlar bol su içmek pigmentleri azaltır böylece pigment eksikliginden beyazlarsınız
bol bol su için.

m.jackson ameliyat falan olmadı öncelikle yarım yaramalak duydugumuz şeyleri yazmayalım şuraya kendisi ilaçlar içmiştir pigmentlere etki ediyor bu ilaçlar ten reni açılıyor ancak bu durumdada güneşe karşı savunmasız hale geliyor vücut.o karafatma falan die hakarete ugrayan arkadaşımızda tavsiyem caihl insanlar bunu bir kusur sayablio ama güzeellik ten rengiyle olmaz nice bembeyaz olup çirkn insanlar var esmer güzelleride mevcut .domates un maskesini dene ben kendimden bliyorum ciddi renk açıyor bu maske bana ii geldi umarım faydasını görürsün beyaz sabun ii gelio dienler olmuş hacışakiri bi dene dogal yollarla bi nebze derdine derman bulursun die düşünüyorum açıkcası bu kadarda takma

Kararmalarına doğal çözüm önerisi:

Malzemeler:

• 1 çay kaşığı vazelin

• 1 çay kaşığı elma suyu

• 1 çay kaşığı limon suyu

Uygulama: Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra koltukaltına veya genital bölgeye sürün ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra sonra yıkayıp bebek pudrası sürün. Koltuk altındaki kararmalar zamanla geçecektir.

birde panetan pişik kremi sürmek renk açar . netten gezinirken koltuk altı genital bölge kararması için bunu buldum belki yüzdede işe yarar denemek lazım

ummuhan cnm insanlar herzaman dalga geçicek bişey bulur...mesela beyazladın diyelim bu sefer başka yerlerinle dalga geçerler...yani insanlar nerenle dalga geçse orayı değiştirecek misin?? ya ayrıca çoğu insan kıskandığı için dalga geçer aklında bulunsun...

beyazlayincada ruh gibisin çok beyazsin kiz dedigin biraz bronze olur biraz esmer olur derler =)

urfada insanların çoğu esmer diye tahmin ediyorum o zaman çoğu kız evde kalması lazım.saçmalığa bakarmısınız ten rengine göre insanlar güzel çirkin diye ayrılırmı ya.çok koyu teni olup güzel olanlarda var beyaz tenli olup güzel olanlarda.
bi ara bende ten rengimi bi ton açmak istiyordum ama gerek kalmadı güneşe çıkmayınca insanın teni açılıyo.yandığım zamanda kafama takmıyorum ben böle güzelim diye düşünüyorum :) bence başkaları için kendimizi değiştirmeye çalışmak anlamsız.
bu aralar garnierın 3ü birarada maskesi var sivilcelerim için kullanıyorum ama sanki ten rengimide açtı biraz..gerçekten dışardan etkiyle ten rengini açmak zor arkadaşlar.

Arkadaşlar ben Loreal'in ''Whıte Perfect'' serisini kullanıyorum. 3lü set olarak gündüz, gece ve göz altı kremi şeklinde satın aldım. Yaklaşık 1 aydır düzenli kullanıyorum. Çok ciddi bi beyazlık olmadı ama cilt rengim açıldı üstelik daha duru görünüyor. En azından bilinen ve tanınan bir marka olduğu için güvenle kullanıyorum. Piyasada bu tip bilinen markaların ürünleri mevcut. Özellikle Japon markalarının bu konuda daha başarılı olduğunu duydum.

Arkadaşlar ben Loreal'in ''Whıte Perfect'' serisini kullanıyorum. 3lü set olarak gündüz, gece ve göz altı kremi şeklinde satın aldım. Yaklaşık 1 aydır düzenli kullanıyorum. Çok ciddi bi beyazlık olmadı ama cilt rengim açıldı üstelik daha duru görünüyor. En azından bilinen ve tanınan bir marka olduğu için güvenle kullanıyorum. Piyasada bu tip bilinen markaların ürünleri mevcut. Özellikle Japon markalarının bu konuda daha başarılı olduğunu duydum.

evet canim bende kose diye bi japon markasinin kullandim malesef duzenli kullanamiyorum ama cildin rengini açiyor sonrada montagne jeunesse in maskesini kullandim =) onu 1 ay duzenli kullandim ama simdi ara verdim gerçi hep unutuyorum gunes kremi kullanmayi ondan yine azcik karardim =) kis gelsin tekrar baslicam=)

kızlar şu anda ciddi olarak etkisini merak ettiğim bir lea ikinci meladerm üçüncü olarak ise unt nin güneş kremi var üçünü de denemeyi düşünüyorum kullananlar varsa etkilerini paylaşsın lütfen

kızlar şu anda ciddi olarak etkisini merak ettiğim bir lea ikinci meladerm üçüncü olarak ise unt nin güneş kremi var üçünü de denemeyi düşünüyorum kullananlar varsa etkilerini paylaşsın lütfen

Lea kremi denedim hem sivilze izleri hemde ten rengini açmak için ama tam bir fiyasko çıktı verdiğim paraya acıyorum tavsiye etmiyorum....

canım bende onu düşnüyorum ama yurt dışından kredi kartıyla sipariş verebileceğmz bi site falan varmı türkiyeye gönderen acaba? geerçi bi arkadaş onuda kulanmıştı etkisini görememişti ama bilmiyorum

X