Acısız Epilasyon & Emla Krem

evet canım bende kağıt havluyla temizledim öyle içine falan da kaçmaz dikkatli sürersen

arkadaşlar ben de haftasonu ağda bantlarıyla bikini bölgeme ağda yapayım dedim yarım yamalak aldım.. canım acıdı ağlayacaktım nerdeyse.. sonra aklıma dişçideki uyuşturan krem ya da spreyler geldi aklıma.. böyle bişey varmıdır acaba diye. eczaneye gittim sordum bayanlar vardı zaten.. ne için istediğimi de söyledim... bana emlayı söylediler hem de devlet karşılıyo dediler... güzellik salonuna gidenler falan alıyo zaten dediler. ben de sağlık ocağına gittim dedim emla krem yazarmısınız.. ne için dediler bayandı doktor ağda için dedim.. hemen yazdı..

içinde nasıl uygulandığı pek açık olarak yazmıyo... ben de int. ten araştırayım dedim ve burayı gördüm... yorumlarınızı tavsiyelerinizi(ilk sayfaları) okudum ve oldukça sevindim... bugün hemen uygulayacağım... inşallah iyi sonuçlar alanlardan olurum ben de..

benim de kafamda krem varken ağda yapışmazsa ne yapcam diye sorular vardı... ama peçeteyle silenler varmış... kupkuru oluyo mu ki?

ya da 1.5-2 saat bekledikten sonra bölgeyi yıkasak kurutsak bi güzel olur mu acaba?bu kuruluk açısından güvenmiyorum ben tenime de...

ha bir de üzerini kapladığımız sera daha mı etkili oluyo....işlevi nedir seranın tam olarak?

ooof yaa iki saat beklediim uyuşur gibi oldu ama olmadı çook heveslenmiştim 2 tüp kullandım yedirmedim streçlediim 3 tuple acaba tekrarmı denesem yaa:KK43:(((((((((

2 tüple olmadı ha ben 1 tüp kullandım ama ablamın arkadaşı 3 tüple yapmış
rainbow walla suyla yıkasan olurmu bilmem hem niye yıkıycanki peçeteyle siliver olsun bitsin ama bilen vardır belki suyla etkisinin nasıl olduğunu streçi ben burda okudum da yaptım yoksa bir şey kaplamadan giyinmeden duranda var

ben 2 tane sürdüm sonra streçle bacaklarımla beraber sardım üzerine bir poşeti kenarlarından ayağımı geçecek kadar açıp giydim üzerinede çamaşırımı giydim 1.5 saat sonra başladım ağdama yıllardır bu bölgemi ağda ile alamıyordum ama böyle çok rahat aldım 10 dk.da bitti hiçbiryerinde acı hissetmedim

merhaba kızlar belki daha önce sorulmuştur ama sayfalar çok ilerleyince okuyamadım ben hamileyim acaba sorun olurmu içersinde herhangi bir uyarı varmı kremi olan okuyup yazabilirmi acaba teşekkür ederim

ya ne dicem bu emla kremini yedireyim mi sonucu mukemmel çıkanlar!!
yedirsem de yedirmesem de farketmez mi yok önemli olan iyice kat kat giyinmem mi:S

ya ne dicem bu emla kremini yedireyim mi sonucu mukemmel çıkanlar!!
yedirsem de yedirmesem de farketmez mi yok önemli olan iyice kat kat giyinmem mi:S

ben 3 defa yaptım, ilk ikisinde sonuç berbattı. uyuşma oldu üst taraflarda ama yine acıyı hissettim. alt taraf ise hiç uyuşmamıştı sanki. ama en son yaptığımda iyice yedirdim. ciddi ciddi masaj yapar gibi bir tüpü sürdüm ve üstünü streçle kapatıp çamaşırımı giydim. 1 saat bekledikten sonra eldivenle almaya başladım. 15 dk sonra işim bitmişti, inanamadım. hayatımda belki ilk defa bu kadar kısa sürdü. ben kendi tecrübelerimden iyice yeridrilmesinde fayda var diyorum

bende 1 saat bekledim streç le sarmadım:KK70::KK70: üff ugrastm ama saramadım birbirne girdi streç sinirlendim atttım çöpe folyo ile sardm:KK70::KK70::KK70::KK70: çok komıktı ama işe yaradı ilk defa epilasyon aleti kullanabildim bikini bölgemde o derece acı hissettm ama çok değil az bi agrı:) ben dayandıysan herkes dayanır valla:)

Merhaba kızlar ben de bugün ilk defa kullanacağım sevgili emla kremi. Lazere gideceğim bikini bölgesinde. Yoksa acıdan ölürüm. Ağdaya filan benzemiyo bu lazer. 3 Tüp yeterli olur mu acaba. Acır diye etki etmez diye öyle korkuyorum ki. ınşallah yolunda gider herşey.

ya ben dün yaptım ama hiç bi işe yaramadı uyuşmadı çok acı çektim bitiremeden bıraktım zatn senağlama
ya varmı püf noktası bana daral gel di artık yaa!!!

ooof yaa iki saat beklediim uyuşur gibi oldu ama olmadı çook heveslenmiştim 2 tüp kullandım yedirmedim streçlediim 3 tuple acaba tekrarmı denesem yaa:KK43:(((((((((

canım ben de burdaki yorumlara aldanıp da yedirmedim bolca sürdüm ve streçledim ama hiç uyuşma olmadı:KK43: ama bikaç gün önce bıyıklarda kullandım, orada yedirdim doğal olarak ve kapatmadım da ama süper uyuştu. demekki yedirmek gerekiyor. zaten yedirmeden cilt o kremin ne kadarını alabilir ki... ama düşünemedim işte! neyse 15 gün sonra kontrolüm var giderken kremi bir daha deniycem tabiki yedirip... sen de öyle dene bakalım

teşekkür ederim senemcim yeniden denicem ozaman inş. bu sefer olur............

hayır dişçilerin kullandığı değil
vajilerin kullandığı bi sprey
fiyatı okadar pahalı değildi sanırım ya
ben bi hada bakayım

X