Kızlık Zarı Takıntısı Lütfen Yardım....

cnm ama doktor bilmezmiydi bunuu?sanırım anatomindeen yırtk gibi duruo dedi cnkü cok inceleyemedim fazla canını yakmakta istemiorm cok gerildin bırakmadın ki bakıyım dedi:KK43:

Ben anlamam zar işlerinden..
Doktor anlar mı anlamaz mı bilemem..
Hiç zarımı incelemek aklıma gelmedi şimdiye kadar..
Ama bence siz de şu takıntıdan kurtulun artık,madem bakirelik sizin için önemli e zaten bakireymişsiniz de boş yere aklınızı bulandırmayın..

zaten bazı kadınlarda yok bile onlar napsın kendinimi assın bu zaten erkekler el surulmemis kız alsın diye verilmemis saglık acısından kadınlar icin onemli o yuzden var

benim birlikte oldugum insanın boyle takıntıları olmadıgı icin dedim hem ben burda okumakdan bahsetmiyorum her okumus insanda aynı degil kendini egitmesinden bahsediyorum

Mooncuğum hiç sanmıyorum okumakla,tahsille olacağını.Takan takıyor.bayanssulusmile

ben zaten okumakdan bahsetmiyorum kendini egitmesi onemli dedim

cnm darlık konusu deil delmek cok zor die biliorum ondan bencee erkek anlar ama anlasa da anlamasada bakıolar kana bellii

erkekler anlamaz öyle anlaşılacak birşey değil ayrıca biraz mantıklı bir erkek bakmaz
bu hayat görüşüyle alakalı tabi

zaten bazı kadınlarda yok bile onlar napsın kendinimi assın bu zaten erkekler el surulmemis kız alsın diye verilmemis saglık acısından kadınlar icin onemli o yuzden var

bence dekaydirigubbakcemile5

kızlık zarı okadar kolay bıcımde bozulmaz..
muhtemelen tahrış olmusdur kı veya mantarın rengınden dolayı etkılenmıs olabılırsınız
ama genede doktora gıtmenız gerekıyo mantar olusumu ıcın anladım kadarı ıle doktor fobınız var ve gıtmemıssınız mantar olusumun zararları gercekdende cok fazla..saglıgınız ıcın fobınızden kurtulmanız dılegıyle..

Kızlık zarı ile ilgili konularda genelde tartışma çıkıyor..
Beceremiyoruz tartışmayı,namus bekçiliği yapıyoruz karşımızdaki insana.Yargılıyoruz onu,aşağılamaya çalışıyoruz.
O anki sorusuna cevap vermiyoruz sanki,hayatına müdahale ediyoruz.Dediklerini didikliyoruz..
Ve sonuç kilitlenen bir konu,ceza alan üyeler.
Sizlerden ricam bu konuda bunu yapmayalım..
Başarabilelim bunu..Lütfen..

Kızlık zarı ile ilgili konularda genelde tartışma çıkıyor..
Beceremiyoruz tartışmayı,namus bekçiliği yapıyoruz karşımızdaki insana.Yargılıyoruz onu,aşağılamaya çalışıyoruz.
O anki sorusuna cevap vermiyoruz sanki,hayatına müdahale ediyoruz.Dediklerini didikliyoruz..
Ve sonuç kilitlenen bir konu,ceza alan üyeler.
Sizlerden ricam bu konuda bunu yapmayalım..
Başarabilelim bunu..Lütfen..

hklısın cnm öle oluor. her zor şey kadınlarda mevcut maalesef

zaten fobim vardı iiice fobileştim maaleseff..çekti iicee parmak dokundurduu uffffffffff iğrenctii

Herneyse fakat ben o açıdan kendini eğitecek bir erkek potansiyeli görmüyorum.Kaçı kendini böyle birşeye eğiteyim der ki?Hiç sanmıyorum.

böyle bir konuda eğitmek değil genel olarak hayat görüşünü oturtmuş, modern fikirli,anlayışlı, kadının da bir insan olduğunu unutmayıp değer veren erkekler bakmaz böyle bir şeye...
benim tanıdığım bu tarz çok erkek var ama böyle düşünmeyenler de elbetteki var

valla erkekler nekadar dikkat etmiyorum dese bile ve buna önem vermese bir ömür boyu aklinda soru isareti olarak kalacaktir! ve gün gelcek bu konuuyu kimi zaman yüzüne vuracak eski defterleri acacaktir! ben sanmiyorumki hic bir erkek buna kendini alistirsin!

ya biz onların eski defterlerini açarsak kim altta kalır acaba değil mi :)

Canım erkek arkadaşım olmadı diyorsun.Başka bir şey de gelmediyse başına ben sanmıyorum ki herhangi bir yırtık olsun.ıçini ferah tut sen

valla olmadı cnm içimede bişi girmedii sadece girişini kanattım galibaa sert davrandıgım için bnce yırtk varsada küçücüktür:KK43:

valla canim biz onlarin gecmisini acsakta onlar icin bir problem olmuyor! cünkü erkek yaparsa adi CAPKIN ama kadin yaparsa adi baska birseye cikiyor!

valla olmadı cnm içimede bişi girmedii sadece girişini kanattım galibaa sert davrandıgım için bnce yırtk varsada küçücüktür:KK43:
canim ya korkma bisey olmaz! o zedelendiginden olmustur! hem okadar kolay mi ya yirtilmak! simdi bekar oldugun icin fazla detaylarada girmek istemiyorum! orasi sadece güzelim tahris olmustur!

canim ya korkma bisey olmaz! o zedelendiginden olmustur! hem okadar kolay mi ya yirtilmak! simdi bekar oldugun icin fazla detaylarada girmek istemiyorum! orasi sadece güzelim tahris olmustur!

sağol gülüm yaa.haklısınn o detayları az cok tahmin ediorum herkese tesekkür ederimm konuyu dikkate aldıkları içinn

Eğer, hiç bir erkek ile ilişkiye girmemişseniz, fakat masturbasyon yapmışsanız ve yaptığınız sırada, parmakla ve ya benzeri yapay aletlerle, vajinanız ile, oynamamışsanız ne diye, kızlık zarınız, bozulmuş mu? diye korkuyorsun ki?....
O sildikten gelen kanlarda, yaranın kanları :)
(kızlık zarı, o kadar görünürde değildir)

dogru ama hadi dielim bişi yapmadım doktorla diyalogum aynen şöyleydi...doktor dediki baktıktan snra ilşki yasadınmı hayır dedm.eminmisin dedi tabiki dedimm..ya ufak bişi gördüm yırtık gbi fkat anatominde bu olabilir senin dedi cok derinde oldugu için kendini sen kasıncaa fazla bakamadım dedi.bende dedmkii yırtılmışmı dedm ufak gördüm ama emin deilim dedi cinsel ilşkin olmadıysa korkma seninki derindee parmagını okadar sokamamıssındırdedi..bişi olmaz dedi.yani hem ii hem kötü konustuu ilşki yasamadıgımı anlayabilirdi darlıktan biçimden bilmiyorum nedn ısrarla sordu :KK43:

X