Cam Balkon yaptırırken nelere dikkat etmek gerekir?

arkadaşlar sürgülü mü yoksa katlanır mı sizce daha kullanışlı.arkadaşlarımın olumlu olumsuz deneyimlerini bekliyorum.ayrıca başka nelere dikkat etmemiz lazım
-birşey daha....
en kolay cam silme şeklini bulan var mı balkonlar için......tşk ederim

bızımkı katlamalı guzel bışe istiosan kapa istosan topla katla hepsini bi kenara ama bzm balkonun tavana olan aralıgı uzun silmesi zor yani

biz yaptıralı 2,5 sene oldu ve en ufak sorun yaşamadık cam balkonda.şimdi kendi evime de yaptırmak istiyorum bakalım nasıl olcak

Bende balkonumdaki panjurları söktürdüm katlanır cam balkon yaptırdım. Panjurlar sökülünce nekadar gözüme çöp gibi göründü anlatamam. Panjur Dış temizliği mümkün olmadığından katlanır camlarımı balkon içinde bir tarafa toplayıp kanat kanat cam silgiyle temizlemek hem pratik hem çok eğlenceli.Benim önerim iyi bir firmaya yaptırmanız piyasada elinde çantayla gezen ve asıl işi bu olamayan bir sürü insan var.camı bir yerden profili bir yerden alıp birde usta bulup bu işi yapmaya çalışıyorlar günlerce işinizi teslim etmiyorlar.Ucuzda değil mt karede uygun bir fiyat söyleyip toplamda yine diğer firmayla aynı paraya mal oluyor. Hatta mermeri şu kadar silgisi bukadar diye küçük hesapları size armağan ediyormuş gibi tavır takınanlar tamamen amatörler uzak durun.Açın google ı ve fuarlara katılmış ürünlerini video ile destekleyen 10 yıldan eski üretici firmaları tercih edin inanın memnun kalacaksınız..iyiki yaptırmışım evimde oturduğum yerden çam ağaçlarını görüyorum gözüm gönlüm açıldı..:KK53:

yyaklaşık 1,5 yıl önce evimize taşınırken her iki balkonumuza da yaptırdık. ne akma ne damlama ne de bahsettiğiniz gibi zor açılma. çok şükür çok memnun kaldık. Öyle ki 2 ayrı odamız oldu, balkonlarımda halı da var çok temiz kullanabiliyorum. ben tavsiye ederim. fiyat konusunda birşey diyemeyeceğim ancak tanıdık ve güvenilir birine yaptırırsanız iyi olur. zaten akma olursa hemen silkonlama yapıyorlar hiç sorun kalmıyor.

arkadaslar cam balkon yaptirmak istiyorum bende ,bduzunde oturuyorum,bana burada yaptirabilecegim hem uygun fiyatli,hem kaliteli bir yer tavsiye edebilir misiniz?

yyaklaşık 1,5 yıl önce evimize taşınırken her iki balkonumuza da yaptırdık. ne akma ne damlama ne de bahsettiğiniz gibi zor açılma. çok şükür çok memnun kaldık. Öyle ki 2 ayrı odamız oldu, balkonlarımda halı da var çok temiz kullanabiliyorum. ben tavsiye ederim. fiyat konusunda birşey diyemeyeceğim ancak tanıdık ve güvenilir birine yaptırırsanız iyi olur. zaten akma olursa hemen silkonlama yapıyorlar hiç sorun kalmıyor.

arkadaşa katılıyorum.
bizim de hiç bir problemimiz yok. çok memnunuz. bir kere bile akma olmadı. temizlemesi de çok pratik. işini iyi yapan birine giderseniz siz de memnun kalırsınız. tavsiye ederim ben de

cok teşekkürler kızlar bizde düşünüyoruz bahaus a yaptırırız herhalde bir arkadaş perdeli olmasın demiş perdeli perdesiz nasıl oluyor anlamadım ben :26:

evım küçük oldugu için yatakodamdaki balkonu ardiye gibi kullanmayı düşünüyorum. pvc ile cam arasında fiyat farkı çok mu kızlar yani görsellik çok lazım olmayacak ardiye olarak kullanacagım için...

arkadaşlar katlamalı mı sürgülü mü yaptırdınız?
ayrıca nerelere yapve nekadara yaptırdığınız konusunda da bilgi verir misiniz? bize m2 230 lira fiyat biçtiler çok geldi.
uygun ve kaliteli yapan anadolu yakasında yer arıyoruz

Hımm bıraz aratırdım bende arka balkonu kapattırmak ıstıyorum ama ben yazın acılsın kısın kapansın gb bısey ıstıyordum sunları gorunce cok hosuma gıttı

$katlanir_sistem_20.gif $kisbahcesi2.jpg
$Cam-Balkon-5-542x361.jpg $cam-balkon-modeli.jpg $cam-balkon-ornekleri.jpg

arkadaşlar lütfen yardımcı olun bende katlanır cam yaptırıcam balkona fakat alt camlar mavi

katlanır camın rengini mavi seçersem dıştan görünüm güzel olcak bi bütün sağlıcak ama içeriyi karanlık yapar mı korkusu yaşıyorum renkli olursa

renksizde risk yok sadece görüntü bir olmucak

yaptıranlar sizce renkli cam karanlık yapar mı çünkü balkon mutfagımda

Panellerin parça parça alınıp köşede toplamalı cambalkon modelleri çok kullanışlı oluyormuş tek tek döndürülüğ temizlenebiliyormuş. Sürgülülerde camın arkasına ulaşmak gerekiyor biraz akrobasi gerekir gibi geldi bana.

Bi de paslanmaz olması çok önemli yoksa kullanılmaz oluyor bir süre sonra, ben Ankara'dayım bu bahar çok yağmur yağdı ve annemin cambalkon iyice sorun çıkarmaya başladı, çok asılmak gerekiyor camları çekmek için hiç rahat kaymıyor. Paraya kıyıp kaliteli bişi yaptırmak bir daha da kafa yormak istemiyorum sanırım Albert Genau yaptıracağım ama kullanan var mı kızlar hakkaten paslanmaz mıdır değiyor mu? İnternet sitelerine baktım baya iddialılar

Hanımlar bizde eşimle geçen yıldan beri fiyat araştırıyoruz artık güvercinler yüzünden balkonu kullanamaz hale geldik ne yaptıysak başedemedik çareyi kapatmakta bulduk. cumartesi Ankara dikmende 5-6 yerden fiyat aldık ortalama kullanılabilir bir sistem 145 tl diyorlar tabii bizim 24 metrekare olduğu için. En aklımıza yatanı pimapen oldu. onlar 160 tl diyorlar. arada 360 tl fark oynuyo. neyse benim sormak istediğim pimapen taktıran var mı aranızda. ya da yaptırıpta memnun kaldığınız herhangi bir marka??

arkadaşlar uzun bir araştırmanın sonunda şunu öğrendik. cam balkonun pcv markalarıyla bir alakası yok. yani ha pimapen ha egepen ha vinsa olmuş farketmiyo. cam balkonu üreten bi kaç fabrika var bu işi yapanlar gidip o fabrikalardan alıyo ürünü.
kısaca aleminyumun et kalınlığı, tekerlek kısmının çelik olmasına ve işinde iyi bir ustayla anlaşmaya çalışın. biz ankarada bi usta bulduk 15 içinde yapacaklar inşallah sorun yaşamayız..

Hımm bıraz aratırdım bende arka balkonu kapattırmak ıstıyorum ama ben yazın acılsın kısın kapansın gb bısey ıstıyordum sunları gorunce cok hosuma gıttı

Eki Görüntüle 343376 Eki Görüntüle 343377
Eki Görüntüle 343378 Eki Görüntüle 343380 Eki Görüntüle 343381

Kızlarrr merhaba benim balkonum bu arkadaşın eklediği fotoğraflardan alttaki en baştaki gibi yani ortası oval geliyor sanırım bizim siteler bunlar aynısı yaaa :)))
Neyse ben şeyi merak ediyorum, siyah cam istiyorum ben fiyat farkı olurmu sizce bide burda olumlu yazan arkadaşlar 2 yıldan fazla süre geçmiş aradan varmı bi sorun akma filan varmı benim giriş kat kediler giriyo hep temiz kalmıyo ve kullanmadığım eşyalarımı koymak istiyorum.

X