kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

:KK60::KK60::KK60: doğru söylüyorsun canım yaa
vahimdi yanii :KK53::KK53:

ya bahar geldi yaa, heryer güllük güneşlikti, enerjimi yansıtim didim
elim bu gri çoraba gittii

birde dün batikten hardal sarısı dantel bir bluz aldım
çok farklı bir renk benim için eşim gıcık ediyor :KK57:
o kadar şeyin içinde bula bula bu mok rengini mi buldun diye :KK19::KK19:
çok hoşuma gitti yaa :KK69:

kahve tonları, koyu yeşil tonları ile giyilmez mi allah aşkına
az içimi ferahlat kız :KK53::KK53:

bu mankenin içindeki bluz işte tam model yok nettee
çok hoş bir şey yaa :78::78::78:
http://1.bp.blogspot.com/_c1H0atL2hrg/TOUmNsmPs6I/AAAAAAAAJrw/WqCyl8NpFxo/s400/batik1.jpg için Google Görsel Sonuçları

tabiki de giyilir
altın rengi de takı takarsın oh misss:89:
aman haltetmiş erkek kısmı ne anlar:76:

topik boş kalmasın diye aceleyle çektim şunu.
yelek üstüne pelerinimsi bi parçadan oluşan bu şeyi çok değişik olduğu için almıştım ama sonra giymedim hiç...
omuz ve sırtta oluşan pelerinimsi görünüşü komik gösteriyor gibi bir his uyandırıyor içimde:bbo:

hoş görünüyor siyah kalem etekle çok hoş olabilir...:KK74:

bu bluzu aldım ama ne şekilde giysem karar veremedim banada yardım eder misiniz :26:

Son düzenleme:

bu bluzu aldım ama ne şekilde giysem karar veremedim banada yardım eder misiniz :26:

gelinlik gibi ne kadar hoşmuş :))

bluzun boyunu göremiyorum tunik gibi uzun olduğunu tahmin ediyorum azıcık;
öyleyse eğer dar paça kotlarla , taytlarla çok hoş olur..buna beyaz çanta , beyaz ayakkabı hoş durur..

nerden kaça aldın ?

Son düzenleme:
gelinlik gibi ne kadar hoşmuş :))

bluzun boyunu göremiyorum tunik gibi uzun olduğunu tahmin ediyorum azıcık;
öyleyse eğer dar paça kotlarla , taytlarla çok hoş olur..buna beyaz çanta , beyaz ayakkabı hoş durur..

nerden kaça aldın ?

resimde göründüğünden 2-3 parmak falan daha uzun canım tavsiyen için sağol :) kemeraltından 35 tl.ye almıştım

ayyy bu topik çok güzelmiş ya şimdi farkettim tez vakitte ben de çekip koyucam giymediklerimi kombinleyemediklerimi süper bi yer burasııııEn Büyük KKEn Büyük KK:KK52::KK52:

Merhaba kızlar ya nereye yazacağımı bilemedim buraya başvuruyorum yarım ederseniz sevinirim. Daha önce hiç evde yapılan bir nişana gitmedim. Eşimin kuzeninin nişanı var bu akşam. İki kombin çekmiştim ama pcye atamadım resimleri ne yazık ki :KK43:(
Biri siyah diz boyu etek üstüne kısa kollu beyaz gömlek, eteğin kemeri var gömleğin altında görünmüyor diye gömleğin üstüne taktım.

Biri de siyah pantolon ve fotoğraftaki bluzun gri rengi önünde desenleri olan hali.
$hk.jpg

Pantolonlu olan daha çok içime sindi, pek etek kullanmam çünkü. Ama sizce (anlatabildiğim kadarıyla) hangisi nişana daha uygun olur?

Ya dün haberimiz oldu nişan olduğundan o yüzden evde ne varsa onları giyicem :KK59:

:26:
Merhaba kızlar ya nereye yazacağımı bilemedim buraya başvuruyorum yarım ederseniz sevinirim. Daha önce hiç evde yapılan bir nişana gitmedim. Eşimin kuzeninin nişanı var bu akşam. İki kombin çekmiştim ama pcye atamadım resimleri ne yazık ki :KK43:(
Biri siyah diz boyu etek üstüne kısa kollu beyaz gömlek, eteğin kemeri var gömleğin altında görünmüyor diye gömleğin üstüne taktım.

Biri de siyah pantolon ve fotoğraftaki bluzun gri rengi önünde desenleri olan hali.
Eki Görüntüle 183261

Pantolonlu olan daha çok içime sindi, pek etek kullanmam çünkü. Ama sizce (anlatabildiğim kadarıyla) hangisi nişana daha uygun olur?

Ya dün haberimiz oldu nişan olduğundan o yüzden evde ne varsa onları giyicem :KK59:

ay kafam çorba oldu

:26:

ay kafam çorba oldu

Çok mu karışık oldu :26::26::26:
1) siyah diz boyu etek beyaz kısa kollu gömlek
2) Siyah kumaş pantolon gri önü desenli düşük omuzlu bluz (yukarıdaki resme benziyor)

Evde yapılacak bir nişan töreni için hangisi daha uygun olur? Benim gönlüm pantolonlu kombinden yana ama olmaz derseniz değiştiricem fikrimi.

Çok mu karışık oldu :26::26::26:
1) siyah diz boyu etek beyaz kısa kollu gömlek
2) Siyah kumaş pantolon gri önü desenli düşük omuzlu bluz (yukarıdaki resme benziyor)

Evde yapılacak bir nişan töreni için hangisi daha uygun olur? Benim gönlüm pantolonlu kombinden yana ama olmaz derseniz değiştiricem fikrimi.

siyah kumaş pantolon üzerine son moda yakası fiyonklu gömleklerden giysen nasıl olur canım?

düşük omuzlu bluz çok günlük olur bence

kısa kollu gömleğin nasıl?

X