dusuk yapanlara soruyorum

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
3.615
12
kizlar hamileliginin ilk aylarinda dusuk yapan oldumu nasil oldu anlatirmisiniz

benimki henüz bir aylikti doktorum kan tahlillerine göre bebegin rahimden ciktigini söyledi aldigim ilaclari biraktim ertesi gün kanamam oldu ayni adet görür gibi biraz agrilarin daha siddetli oluyor ve birde kanaman uzun sürüyor yani 10 günü geciyor kanaman bitince tekrar doktora gidip kontrol olman gerekir icide bebekten bir sey kalip kalmadigina baktirman lazim

68 axaray bende sanirim dusuk yapiyorum bende 1 aylik hamileyim ama doktor yuzde 90 dusmustur diyor ama bende kese gorunmemisti pazartesi belli olacak ama benim umidim kalmadi hayirlisi degilmis ne yapalim

irem canim sen kac ay sonra tekrar hamile kaldin

68 axaray bende sanirim dusuk yapiyorum bende 1 aylik hamileyim ama doktor yuzde 90 dusmustur diyor ama bende kese gorunmemisti pazartesi belli olacak ama benim umidim kalmadi hayirlisi degilmis ne yapalim

Canım ben de üç düşük yaptım 6-7 haftalıkken epey parça parça yoğun kanamam gelmişti senin de kanaman mı var şu an

evet sukocum normal adet oluyorum ama bende kese gorunmemisti o yuzden parca varmi bilemiyorum doktor youzde 10 dusmemis olabilir dedi ama ben sanmiyorum

ilk çocukta düşük olursa bunun arkası gelir diyorlar,sürekli doktor kontrolünde olmak gerekiyo,hepinize geçmiş olsun arkadaşlar

ilk çocukta düşük olursa bunun arkası gelir diyorlar,sürekli doktor kontrolünde olmak gerekiyo,hepinize geçmiş olsun arkadaşlar

tesekkur ederim cnm isallah tekrar hamile kalabilirim ama yine dusermi diye endiseleniyorum

ilk haftalarda kanamam nedeniyle düşük tehlikem vardı ilaçla takviye ederek 5. ayımızı bitirdik çok şükür çok geçmiş olsun çok dikkat edin bundan sonraki hamileliklerinize inş. tekrardan hamile kalırsınız kızlar...

ilk haftalarda kanamam nedeniyle düşük tehlikem vardı ilaçla takviye ederek 5. ayımızı bitirdik çok şükür çok geçmiş olsun çok dikkat edin bundan sonraki hamileliklerinize inş. tekrardan hamile kalırsınız kızlar...

senin adina sevindim cnm allah sag selim bebegine kavusturur isallah darisi basimiza

tesekkur ederim simscim sen kac aylikken dusuk yaptin benim bebek kesesi henuz gorunmuyordu ve adet olmama yakin hamileligimi ogrendim ve tam adet gunumde kanamam oldu bilmiyorum belki dusmemistir diyorum ama az bi kanamada olmadi 3 gundur devam ediyor bilmiyorum arik ne olacak

Arkadaşım keşke bu talihsiz açıklamayı yapmasaydın.Senin dediğin bir söylentiden ibaret bunu morali bozuk bir arkadaşa şu an keşke söylemeseydin.Ayrıca ilk çocuk düştü diye diğerleri de düşecek diye bir şey yok.Çevremizdeki pek çok kadının annelerimizi anneannelerimizim teyzelerimizin hep ilk çocuğu düşmüş.Ayrıca doktorlar ilk düşüğün sebebini bile araştırma gereği duymuyorlar bazen.Tekrarlayan düşükler ise çok önemli rahatsızlıklardan ileri geliyor ve herkeste böyle olacak diye bir şey yok.

Arkadaşım keşke bu talihsiz açıklamayı yapmasaydın.Senin dediğin bir söylentiden ibaret bunu morali bozuk bir arkadaşa şu an keşke söylemeseydin.Ayrıca ilk çocuk düştü diye diğerleri de düşecek diye bir şey yok.Çevremizdeki pek çok kadının annelerimizi anneannelerimizim teyzelerimizin hep ilk çocuğu düşmüş.Ayrıca doktorlar ilk düşüğün sebebini bile araştırma gereği duymuyorlar bazen.Tekrarlayan düşükler ise çok önemli rahatsızlıklardan ileri geliyor ve herkeste böyle olacak diye bir şey yok.

nildacım katılıyorum sana.sağdan soldan duyduğumuz hurafeleri lütfen burda gerçekmiş gibi paylaşmayalım.hele hele bu konuda kötü tecrübeleri olan hassas insanlarla bunu paylaşmak düşüncesizlikten başka bişey değildir.

bende 1,5 ay önce düşük yaptım.düşük yapan arkadaşlara geçmiş olsun.

Peki düşük yaptıktan ne zaman sonra en erken hamile kalınabiliyor bilen var mı?

ben1,5 aylıkken düşük yapmıştım ilk bebişimi :KK43: ama 3-4 ay sonra yeniden hamile kalabildim canım..

slm arkadaşlar bende ilk bebeğimi düşük yaptım bende 6 haftalık hamileydim bebeğimin keseside oluşmuştu benim ilk kahverengi bir lekeyle başladı hergün gün içinde bir defa çok az kanamam oluyordu bebeğimin kalp atışlarını duymama iki gün kala düşük gerçekleşti ve ilk bebeği düşük olanlar ikincisindede düşük yapacak diye birşey yok allah herkese sağlıklı bebişler versin......

merhaba kızlar bende ikinci bebeğimi düşürdüm. çok kötü bir tecrübe allah kimsenin başına vermesin. 5 haftalık düşük yaptım. ama kendiliğinden düştü kürtaj olmama gerek kalmadı. 3 aydır deniyoruz hala hamile kalamadım.ama biliyorum ki allah ne zaman nasip ederse ozaman hamile kalacağım. dr.lar ne kadar bilgili olursa olsun ne kadar tecrübeli olursa olsun bi yerde onların da yapacağı bişey kalmıyor. benim annem 30 senelik ebe bana dedi ki ''eğer her çocuk doğsaydı özürlü çocuklar sağlıklı çocuklardan fazla olurdu''. en azından sizin bünyeleriniz sağlıklı çocuk doğurmanız için size bi şans vermiş üzülmeyin ve sakın allaha isyan etmeyin. allah hepimiz için hayırlısı versin..

X