Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

küç ü deneyin eger vucudunuz buna müsaitse inanın faydasını göreceksiniz ben 3.kutudayım ve çok memnunum.öyle aşırı büyüme yok ama dolgunluk verio buda bişey sonuçta dimi :KK66:

ya arkadaşım bu dedıyın nedır ben bır balka hanımın mesajında da okudum aynı şeyı

kızlar ya benim göğüslerim küçük değil 80 takıyorum ama daha da büyüsünler diye aktardan o 2.5 cm büyüten yağı aldım 45 milyona HİÇ Bİ İŞE YARAMADI!sakın almayın kesinlikle kandırmaca,üstelik düzenli de kullanmıştım.Size tavsiyem evlenip çocuk doğurun süper olur göğüsleriniz:) hem avantajlısınız göğüsleriniz sarkmıycak,bunu da unutmayın göğsün küçük ya da büyük olması önemli değildir,önemli olan DİK olmasıdır,Erkekler de öyle diyo:)

ya küçü yarım kavanoz kullandım.dolgunlaşmışlardı ama çok ağrıdığı için bıraktım.büyütmek için bile olsa çekemem valla o acıyı dedim.ama küçük küçük küçük.. ne yapim...............

benim öyle bi sorunum yok daha yaşım 15 ama 75 dolduruyo ben sizin yerinizde olsam doktara giderdim hormonlarınızda bi sorun olabilir gelişme bozukluğu gibi dengeli beslenmek te çok önemli en kısa zamanda doktara gidin

o normal zaten herkezde oluyo biri daha büyük oluyu diğeri daha küçük yani sadace sende tüm kızlardda normal bişey yani takma kafanaa

rey yan canım bu küç kara üzüm cekirdegi tozu.aktarlarda satılıo açık olarak yada kutuda alıyosun sabah akşam birer kaşık suyla alıyosun.(yoğurtla yiyende var)benim gibi kullanan ve memnun olan çok arkadaş var.sadece gögüs büyütmek için degil cilt içinde inanılmaz faydalı.gögüsler için garanti veremem ama bizzat benim cildimde harikalar yaratıo :KK66:tavsiye ederim bilinen yan etkisi yok zaten doğal.

rey yan canım bu küç kara üzüm cekirdegi tozu.aktarlarda satılıo açık olarak yada kutuda alıyosun sabah akşam birer kaşık suyla alıyosun.(yoğurtla yiyende var)benim gibi kullanan ve memnun olan çok arkadaş var.sadece gögüs büyütmek için degil cilt içinde inanılmaz faydalı.gögüsler için garanti veremem ama bizzat benim cildimde harikalar yaratıo :KK66:tavsiye ederim bilinen yan etkisi yok zaten doğal.

canim sen ne zamandir kullaniyorsun kuc u? faydasini ne kadar sonra gordun? ben 4. aydir kullaniyorum goguslerimde en ufak gelisme yok. ac karina mi tok karina mi kullaniyorsun?

canım uzun zamandır bakmadım kusura bakma.ben 3. kutudayım.ilk kutuda sancı vardı hani regl döneminde olan sislik ve sancı.işte ondan.sonra bi durdu:)dedimki işe yaramıo.ama bırakmadım çünkü cildime çok iyi geldi.şu anda sancı falan yok ama dolgun gögüslerim.regl dönemlerinde iyice şişio hatta hayatımda ilk kez incecik sütyenleri giyebiliyorum bu dönmelerde.birde kilo almakta işe yarıyo bende.keşke alabilsem:KK43:gögüsten ve yüzden kilo alıp verenlerdenim.umarım hepinizde işe yarar.uzattım ama şunuda söylemek istiyorum ben büyük gögüs sevmiyorum yani 85 i geçmemeli bence.itici gelio bana.tabi bu benim fikrim.

hımm birde sabah akşam yemekten hemen sonra 1 tatlı kaşıgı küç ü suyla alıyorum.aktar ögün aralarında al demişti daha etkili oluomuş.aç karnına kilo verdiriomuş.

bende küçü denedim ama bi işe yaramadı daha başka bi yöntem bulursanız buraya yazarmısınız lütfen,rica etsem

arkadaşlar göğüs için doal yollardan nasıl büyütebiliriz küçün dışında,çünkü bazı arkadaşlar(bende dahil) küçün işe yaramadıını savunuyorlar eer başka bişey bulursanız yazın lütfen hepimiz için :KK66:

Benimde çok küçük 75 i bile doldurmuyor hep destekli kullanıyorum. Bende bi ara küç kullandım sevgilim öğrenince çok kızdı ne gerek var bunlara dedi:kızgın: Hayatta o kadar çok sorunlar varki. Tek dert göğsümüz kılımız tüyümüz olsa...Allah başka dert vermesin. Annemi kaybettikten sonra daha çok anladım neyin bizler için daha önemli olup olmadığını..Şükürler olsun sahip olduğumuz tüm güzellikler için.Bende artık gögüslerimi dert etmekten vazgeçtim.Ne yapayım Allah böyle yaratmış.

ya bişi sorucam 20 yaşına kadar galiba göğüs büyümeleri oluyormuş doğru mu ben 18 yaşındayım ve 75i ancak doldurabiliyorum daha büyürmüükü benim göğüslerim artı benim sınıf arkadaşlarım 85 falan takıyorlar yani off gelişimim nezmana kadar sürer birisi beni bilgilendirebiilir mi_?bunu kmseyle paylaşamıyorum arkadşlarımla bile sadece size anlatabildim...

ya bişi sorucam 20 yaşına kadar galiba göğüs büyümeleri oluyormuş doğru mu ben 18 yaşındayım ve 75i ancak doldurabiliyorum daha büyürmüükü benim göğüslerim artı benim sınıf arkadaşlarım 85 falan takıyorlar yani off gelişimim nezmana kadar sürer birisi beni bilgilendirebiilir mi_?bunu kmseyle paylaşamıyorum arkadşlarımla bile sadece size anlatabildim...

canim bence sen en dogalindan, feslegen, nar, hurma,lahana, baklagiller ve sarimsak gibi besinleri daha fazla tuket. sanirim bunlar gogus buyumesini yardimci oluyor.

arkadaşlar grand gnreux diye bi jel aldım yeni kullanmaya başladım.fransa dan geliyomuş.aktardan aldım.aktarcı kadın dedi ki çok kullanan var işe yarıyor dedi ona güvenerek aldım ergenlik çağında gelişmeyen göğüs damarlarını açıyomuş böylece kan dolaşımını sağlıyomuş..bugün 3. günüm jeli kulanmaya başlayalı gögüslerimde acıma var.inşallah işe yarar.sizinle paylaşmak istedim.

bnde bugün başladım bu siyah üzüm çekirdeğinin tozunu kullanmaya bakalım gelişme olucak mı olursa bende azıcam size ...artı vitamin takviyesi alıyorum oneaday diye 15gün falan oluyor birşeyler olursa yazıcam sizee....

bıkac gun once bu sıtede okudum kara uzum cekırdegı tozu yogurtla karıstırılıp yenıyomus kullananlar buyudugunu soluyo ben de denemeyı desunuyorum

arkadaşlar grand gnreux diye bi jel aldım yeni kullanmaya başladım.fransa dan geliyomuş.aktardan aldım.aktarcı kadın dedi ki çok kullanan var işe yarıyor dedi ona güvenerek aldım ergenlik çağında gelişmeyen göğüs damarlarını açıyomuş böylece kan dolaşımını sağlıyomuş..bugün 3. günüm jeli kulanmaya başlayalı gögüslerimde acıma var.inşallah işe yarar.sizinle paylaşmak istedim.

Allahım şimdi de jel mi çıktı:roflol:derya aydınlat bizi bu konuda lütfen.hatta mümkünse ışıl ışıl yapsırnaşık şeyaktara söle jel cidden işe yarıyorsa kısa zamanada köşeyi dönebilir.küçük göğüslüler olarak bizden bi sürü var burdajeyyar

bnmde maalsefkı 75 ı bıle doldurmuo okdr kcuuklerdı orda olduklarından emn olamıorum bazn cok sorun edıorum bnde nabcm bılmıorum yanı annemde kızıo evlenınce buyurlemıs sanmıorum belkı hamıle kalınca o donem ıcerısınde buyume olablır ama bunnla bı omur yasayamam cok komplex ettım yaa:S

yaa deryacım bu jel nekadar ve nerden aldın pahalımı? işe yaramaya başladımı merak ediyorum...

X