Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

pamuk senın boyun ve kılon kac merak ettım benım boy 1.65-1.70 cıvarı kılo da 44. ben zayıf olduğum için küçük olduğunu duşunuyorum da o yuzden soruyorum

pamukcum yazını okuyunca çok sevindim:)meğer ben de yalnız değilmişim.yaaa benikiler de 75 i doldurmuyor.Allahtan süngerli sütyenler var,onlar olmasaydı napardık?Sütyeni çıkarında dümdüz azıcık bir çıkıntı var,neye benzediği belli değil.Abimin göğüsleri bile benimkinden büyük,ben de mi kas yapsam ne:)küç,ıssırgan denedim...hala minnacık.tek minnacık olsa iyi şeklide bozuk,eçiş bücüş.sanki çocuk emzirmişim gibi çpok yumuşak,hamur gibi...
vaktiyle öyle çok takıyordum ki kafama...artık umurtsamıyorum eskisi kadar.napalım büyümüyorlar,ne yapsakta büyümeyecekler....

butun sayfaları tek tek okudum üşenmeden.ama kafama takılan bazı şeyler var 1.si küç dedığınız sey kara üzüm çekırdeği mı? 2.si de kom denen sıteden bahsetmışsınız goğus olcusu verıyomuş bende merak ettım kom dıye gırdım ama bulamadım yardımcı olursanız sevınırım

evet canım küç=kara üzüm çekırdeği

kom'un sayfasına girdiğinde sağ üstteki seçeneklerden güncel>interaktif bölümüne girersen göreceksin

ben birşey öğrenmek istiyorum..

burda bu derdini paylaşan arkadaşlar hepimiz zayıf mıyız?

boyumuza göre kilomuz az mı?

kilosu vucuduyla orantılı olup da göğsü küçük olan kaç kişi var?

bence bu göğüslerin küçük olma durumu %80-90 zayıflıktan kaynaklanıyor

pamukcum yazını okuyunca çok sevindim:)meğer ben de yalnız değilmişim.yaaa benikiler de 75 i doldurmuyor.Allahtan süngerli sütyenler var,onlar olmasaydı napardık?Sütyeni çıkarında dümdüz azıcık bir çıkıntı var,neye benzediği belli değil.Abimin göğüsleri bile benimkinden büyük,ben de mi kas yapsam ne:)küç,ıssırgan denedim...hala minnacık.tek minnacık olsa iyi şeklide bozuk,eçiş bücüş.sanki çocuk emzirmişim gibi çpok yumuşak,hamur gibi...
vaktiyle öyle çok takıyordum ki kafama...artık umurtsamıyorum eskisi kadar.napalım büyümüyorlar,ne yapsakta büyümeyecekler....

kızlar aslında kas yapmak çözüm olabilir şöyle ki;
göğüs dokusunun yağdan oluştuğunu söylüyorlar.kas çalışması yapan insanlara da devamlı kas çalışmayı bırakınca o kasların yağa dönüşüceğinden bahsediyorlar.dolayısıyla kas çalışıp göğüslerimiz istediğimiz büyüklüğe gelince de kas çalışmayı bırakırsak, yağ dokusunu artırmış oluruz.ama benim aklıma takılan nokta eğer göğüsler yağdan oluşuyorsa kas çalışması esnasında hangi bölüm şişer ki??

aah ah bende sızdenım 75 ne demek 65 olsa yıne ıyı senağlama
ama ben amelıyattan korkmuyorum voleyı vursam ılk ısım estetık :Roflol:
en azından psıkolejım duzelcek ama....senağlama
Canim benim evlisin galiba cocugunda var Allah bagislasin....
eee birde diyorlarki evlenince buyur,benim tanidigim cogu insan dogumdan sonra eskiye nazaran daha buyuk oluyor diyorlar,ozelllikle genc kizlik doneminde gogusleri kucuk olanlar soyluyor bunu....neyse saglik olsun....sevgilerimle....

arkadaşlar yapmayın etmeyin birazcık kendinizi sevip halinize şükredin. çok şükür sağlıklısınız hiç bi yerinizde bi hastalığınız özürünüz yok. bu da böyle bir sınama belki hayatta. o yüzden şükredin daha yaşınız çok küçük ilerde biliyorsunuz kadınlar doğumdan sonra kilo alıyorlar göğüsleri de büyüyor. sizinle evlenecek adam göğsünüze bakarak evlenecekse hiç evlenmesin. insanların ne sorunları var rica ediyorum bu gibi şeylerle canınızı sıkmayın. küçük göğüs zarif durur genç kız olmanın zarif olmanın keyfini çıkarın ilerde bu günleri ararsınız. rica ediyorum kendinizle barışık olun sevdiğiniz adam evlenirken sizi öyle sevmiştir zaten hem doğumdan sonra inanın çok şey farkeder... sevgiler... ( bu arada benim de göğüslerim küçük)
Canim benim gercekten cok ama cok haklisin....
Belkide kucuklugunun bize vermis oldugu zariflik ve genc kiz olmanin verdigi gururla kendimizi sevip goguslerimizden baska guzelliklerimize yeteneklerimie yonelip odaklanirsak hersey cok daha
guzel olacak hani derler ya sakinan goze cop batar,sanki ben bunlar buyusun diye ugrasmaya baslayalidan beri daha da kuculduler cok enteresan:) oluruna birakip halimize sukretmek gerekiyor.... sonsuz sevgilerimle.....saglikli ve huzurlu gunler dilerim...hepimize komplekssiz gunler umidi ve Duasiyla........

evet canım küç=kara üzüm çekırdeği

kom'un sayfasına girdiğinde sağ üstteki seçeneklerden güncel>interaktif bölümüne girersen göreceksin

ben birşey öğrenmek istiyorum..

burda bu derdini paylaşan arkadaşlar hepimiz zayıf mıyız?

boyumuza göre kilomuz az mı?

kilosu vucuduyla orantılı olup da göğsü küçük olan kaç kişi var?

bence bu göğüslerin küçük olma durumu %80-90 zayıflıktan kaynaklanıyor
benim boyum 1.70 kilomda 52 tabi bu öncedendi.göğüslerim büyüsün diye gece gündüz yeyip 3 kilo aldım ama hiç bir fark yok.akrabalarımızın arasında tek benimkiler küçük.Anneminkiler 100:)

benim boyum 1.70 kilomda 52 tabi bu öncedendi.göğüslerim büyüsün diye gece gündüz yeyip 3 kilo aldım ama hiç bir fark yok.akrabalarımızın arasında tek benimkiler küçük.Anneminkiler 100:)

100 a.s anladım canım :)

bu konuya yazan arkadaların bir çoğu küçük göğüslü olduğu gibi zayıf da..
işte tek ümidimiz kilo alırsak belki büyürler.

ama kilosu normal olanlar için ne yapılmalı onu bende bilmiyorum.ırsi de olabilir..

biz kilo aldığımız vakit büyümezlerse işte o zaman işmiz yaş:1shok:

arkadaşlar aktarlarda gögüs büyütücü yağlar var biraz pahalı ama kullanmanızı tavsiye ederim.ben en son sorduğumda 55 ytl filan demişti bizim aktar size indirim yaparım demişti devamlı müşterisi olduğum için 55 den fazla vermeyin anlicanız.

arkadaşlar aktarlarda gögüs büyütücü yağlar var biraz pahalı ama kullanmanızı tavsiye ederim.ben en son sorduğumda 55 ytl filan demişti bizim aktar size indirim yaparım demişti devamlı müşterisi olduğum için 55 den fazla vermeyin anlicanız.

istanbul'da nerde??sen kullanıyor musun canım?

benım göguslerımde çok kucuktu. ögrencıyken bırgun arkadasım dedı kı;
neden sılıkonlu sutyen kullanmıyorsun.. halbuki uzerımde sılıkonlu sutyen vardısenağlama
straplez gelınlık gıydım herkesın gögusu tasar ya benım acayıp yakıstı.. çokta zayıf degılım hanı.. boyum 169 kılom 54du.. benımde gögsum kucuk degıldı galıba hiç yoktusenağlama
ama su an emzırıyorum çok buyumesede 75lık sutyenı dolduruyor ve kendımı böyle çok sevıyoum.. bıre buyuk olsaydı emzırıgım bu dönem iğrenç olcak ve sonrasında sarkacaktı.. :çok üzgünüm:
dert etmeyın bence kreme ilaa hıç gerek yok.. sanslıısınız bunu degerlendırın bence...

off ya benimkilerde çok kücük yazın dugunum var kafayı yemek üzereyıııııııııııııııııııımmmmm

kızlarrrr kara üzüm çekirdeği kullanıyorum 2 aydır !!arkadaslarım silikon yaptırdın bize yalan soyleme diyorlarrr...75 B cup takıyordum şimdi sıkıyor beni!!Gerçekten harika bişey ...yaza bomba gibi girmek isteyenlere duyrulurrr!!!

kızlarrrr kara üzüm çekirdeği kullanıyorum 2 aydır !!arkadaslarım silikon yaptırdın bize yalan soyleme diyorlarrr...75 B cup takıyordum şimdi sıkıyor beni!!Gerçekten harika bişey ...yaza bomba gibi girmek isteyenlere duyrulurrr!!!
slm canim sen k.u.c disinda herhangi ek-takviye bisey kullandin mi?caylardan filan?ya da krem?masaj?

kizlar allbres deneyen varmi ben kulanmadim ama dusunuyorum bilmeyenler icin ben eklim yinede

Açıklama:
%100 Doğal (Bitkisel) Yan Etkisiz Formül Göğüslerde Kütlesel Büyüme Sağlar Menopoz ve Adet Dönemi Semptomlarında Etkilidir Sarkmayı Ortadan Kaldırır Sıkılık Kazandırır Hormon İçermez
Allbres nedir?
Kadınlar en çok göğüsleriyle ilgilenir. Büyük göğüs, küçük göğüs fark etmez göğüs her zaman sorundur. Büyük göğüslerin en büyük sorunu sarkık ve deforme olmasıdır. Küçük göğüslü kadınlar ise giydiklerini kendilerine yakıştırmaz, ayna karşısına geçtiklerinde kendilerini beğenmezler. Göğüslerini küçük bulan kadınlar, göğüsleri dik ve dolgun gösteren kıyafetler kullanırlar yada cesareti ve parası olanlar silikon operasyonu geçirerek kalıcı bir çözüme ulaşırlar. Küçük göğüslere tamamen bitkisel bir çözüm var.
Göğüs gelişimi, ergenlik çağında hipofiz bezlerinin ürettiği kimyasal sinyallerin ortaya çıkmasıyla başlar. Bilimsel araştırmaların sonuçlarına göre esas göğüs dokusu gelişimi, vücut hormonlarının dengeli olarak hazır bulunduğunda gerçekleşir. Bu hormonların dengeli olmaması, başka komplikasyonlarla birlikte, yetersiz göğüs gelişimine neden olur. Ergenlikten bir süre sonra, göğüs dokusu gelişimi son bulur.
Bu bitkisel formüldeki doğal kombinasyon yeni ve sağlıklı göğüs dokusu oluşumunu sağlamada yardımcı olur. Göğüsleri kısa sürede 1-2 beden büyütecek, büyük göğüsleri ise dikleştirip sıkılaştırarak forma sokacak
Amerika’dan ithal edilen AllBres’in formülünde sadece bitkilerden yararlanılmış, İçerisinde sentetik katkı maddeleri, renklendiriciler ya da yapay koruyucu maddeler yoktur. Formülde bulunan bitkiler tıpta yüzyıllardır hiçbir yan etkisi olmadan kullanılmaktadır. Bitkiler, doğum kontrol hapları benzeri ilaçların yaptığı gibi doğal olmayan bir yolla östrojen seviyesini arttırmadığı için, sentetik hormon değiştiricilerinde görülebilecek diğer yan etkilere yol açmaz. Kullanan binlerce kadın bir yan etkisini bildirmemiştir. Kadınlarda libidoyu arttırması ise formülün başka bir özelliğidir. Amerika’da uzun süreden beri kullanılan, on binlerce kadının küçük göğüslerine çözüm olan bu ürün, AllBres adıyla Türkiye’de...
Formülü Oluşturan Bitkiler: Wild Yam (Diascora Villosa): Wild Yam kadınlık hormonlarının üretimi stimüle etme ve dengeleme, doğum sonrası ağrıları, dismenorea ( ağrılı, düzensiz adet dönemi),adet krampları, PMS semptomlarında da kullanılır Blissed Thistle (Şevket Otu): Sağlıklı yapıya dönüşü sağlayan ve güç veren bir bitki olarak tanınan Şevket Otu, kadınlık hormonlarının dengelenmesi, ağrılı adet dönemleri, adet dönemine bağlı baş ağrıları ve diğer ağrılarda kullanılır Dandelion ( Karahindiba): Kan dolaşımını arttırarak kuvvet vericidir Mothers Wort ( Hayıt): Kadınlarda hormonsal sebepli adet kanaması sıklığı veya miktar olarak fazlalığı durumlarında tedavi edici etkisi vardır Kawa Kawa (Kava Kava): Sinir ve gerginlik durumlarında sakinleştirici etkisi vardır Donq Quai ( Melek Otu): Tüm iç organları ve kasları güçlendirici etkisi yüksek olan melekotu, gelişimi, kadınlık hormonlarının dengesinin korunması, adet dönemi bozuklukları, adet dönemi bozuklukları ve ağrılarında kullanılır Chase Tree Berry (Beşparmak Otu): İçerisinde bulunan tannik asidin kan dolaşımını arttırıcı etkisinden faydalanılır. Formülde kullanılan bitkiler tıpta yüzyıllardır hiçbir yan etkisi olmadan kullanılmıştır. İçerisinde sentetik katkı maddeleri, renklendiriciler ya da yapay koruyucu maddeler içermez ve binlerce kullanıcı kadın bir yan etkisini ifade etmemiştir
Formül güvenli mi?
Formülde kullanılan bitkiler tıpta yüzyıllardır hiçbir yan etkisi olmadan kullanılmıştır. İçerisinde sentetik katkı maddeleri, renklendiriciler ya da yapay koruyucu maddeler içermez ve binlerce kullanıcı kadın bir yan etkisini ifade etmemiştir
Formül östrojen içeriyor mu?
Formülde bulunan bitkiler östrojen veya diğer hormonları içermez
Ne kadar büyüme beklemeliyim?
Göğüs sıkılaşmasıyla birlikte ortalama gelişimi 1 bedendir
Formülü başka ilaçlarla kullanabilir miyim?
Doğum kontrol hapı kullanan bayanlar dahil olmak üzere hiçbir kullanıcıdan başka bir ilaçla etkileşim raporu alınmamıştır
Aşırı göğüs büyümesine yol açar mı?
Açmaz. Göğüsler daha sık, dolgun ve vücut ölçülerine göre orantılı şekilde büyüyor. İstediğiniz ölçüye ulaşınca bırakabiliyorsunuz. Büyük göğüslü kadınlar kullandığında sarkmalardan kurtuluyor
Göğüs gelişimini ne zaman hissedeceğim?
Bu bitkisel formülü kullanan yüzlerce kadının sonuç alma süreleri birbirinden farklılıklar gösteriyor. Herkesin vücudu, metabolizması ve de hormon dengesi farklı olduğu için bu anlaşılır bir durum. Üçüncü ayın sonunda tatmin edici boyuta ulaşıyor. Her 3-4 ayda bir 2 haftalık kür ölçünüzü korumaya yetiyor.İstediğiniz bedene ulaşınca kullanmayı bırakabilirsiniz
Başka yararları da var mı?
Menopoz dönemlerinde mükemmel bir hormon dengeleyicisidir. PMS ( adet dönemi öncesi semptomları) , kramplar, kasılmalar, şişmeler konusunda olumlu etkileri görülmüştür. Libidoyu arttırır
Nasıl kullanmalıyım?
Günde iki kez 3 tablet bol suyla alınır
Ürün 1 Şişedir 180 adet hap içermektedir..

kızlar bu konuyla alakalı ne kadar çok başlık olduğunun farkındayım ve hepsini hepinizden iyi bi şekilde takip ediyorum emin olun.
şimdi küçük göğüs küçük göğüs diyoruz ama anlamıyorlar. ben de buna aşırı derecede kızıyorum. ilk önce şunu belirtmek istiyorum BAYANLAR BİZİM EN AZINDAN BENİM SORUNUN KÜÇÜK GÖĞÜS DEĞİL HİÇ GÖĞÜSE SAHİP OLMAMAK!
ben ne yazıkki 75 beden dolgulu sütyeni bile dolduramayan acınılası bi insanım. eğer aynı durumda olan varsa sölesin kızlar ne olur. ne işime yarıycak bilmiyorum ama yalnız olmadığımı bilmek istiyorum. sanki kimsenin benimki kadar küçük değildir gibi geliyo...
küç yiyorum, rezene çayı içiyorum, masaj yapıyorum ama tık yok. ilaçlara hem param yetmiyor hem de kullanmaya korkuyorum açıkcası. kremler de aynı şekilde... ameliyata zaten param yok seneye erkek arkadaşım yaptırırız diyo ama gözüm onu da yemiyo...
ciddi anlamda psikolojim bozulmaya başladı...
yalnız değilsem boyut açısından söyleyin olur mu senağlama
kom un sitesindeki ölçü yerine girdiğimde bana yanlış değer dedi. 65A diye beden bile var o sitede ama bana yanlış değer dedi senağlama

Hiç canını sıkma moralinide bozma Yaradan herkese kaldırabilceği gibi verirmiş vücut yapısını bide çok çok büyük olupta sırt ağrısı çekenleri düşün.Millet nelerle mutsuz oluyo sadece derdin bu olsa.Çoğu insanın küçükki genelde hamilelikten sonra büyüyen var.Biteyzeyle tanışmıştım hiç yoktu dedi evlendim kilo aldım bebeklerde olduktan sonra büyüdü dedi.Sakın silikon falan taktırma onların bisürü zararı vardır.Bi önerim olcak ama burda onu nasıl anlatcam kol harketleri var bi beden büyütüyo ama biliyomsun bilmiyosan yaz bana anlatırım

gökyüzümm şu kol hareketlerini anlatabilirmisin ben de aynı dertten muzdaripim lütfen..

Hiç canını sıkma moralinide bozma Yaradan herkese kaldırabilceği gibi verirmiş vücut yapısını bide çok çok büyük olupta sırt ağrısı çekenleri düşün.Millet nelerle mutsuz oluyo sadece derdin bu olsa.Çoğu insanın küçükki genelde hamilelikten sonra büyüyen var.Biteyzeyle tanışmıştım hiç yoktu dedi evlendim kilo aldım bebeklerde olduktan sonra büyüdü dedi.Sakın silikon falan taktırma onların bisürü zararı vardır.Bi önerim olcak ama burda onu nasıl anlatcam kol harketleri var bi beden büyütüyo ama biliyomsun bilmiyosan yaz bana anlatırım

ya arkadaşım ne alakası var elbette büyük sorunlar var ama polyanacılık oynamak zorun değil ki herkes. ben bunu kendimce der ediyorum ama çok büyük dertlerim de var! kol hareketleriyle de beden büyütülüceğine inanmıyorum saol ama önerin için, bi ara masaj yapmıştım ama sıkıldım bıraktım

X