Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

Kızlar XXXXXXXXXXXXXXXXXX bu adrese bakın %100 etkili diyebilirim bir kız arkadaşım kullandı ve sonuç müthiş 2şişede 2 beden büyüdü çok şaşırdım.bende bu firmanın dudak büyütücüsünü kullanıyorum müthiş bir şey çok memnunum ama maalesef fiyatı çok yüksek tek sorun bu bu yüzden herkes alamaz...ama belki taksit yapma imkanınız varsa kullanabilirsiniz Yazılanları okudum 2,5 diye bir yağdan bahsetmişsiniz sanırım içerik hemen hemen aynı ve damar açıcı özelliği sayesinde göğüsleri düzenli kullanıldığında büyütüyor.bence 2,5 ta işe yarayabilir diye düşünüyorum ha birde bu yağları kullandığınızda mutlaka ılık duştan sonra sürün ve düzenli olarak ğöğüs jimnastiği yapın.hepinize istediğiniz ölçüye kavuşmanızı diliyorum...lütfen üzülmeyin...

Ürün hakkında bilgileri paylaşalım, link vermeyelim.

ay nolurrr benimkilerden alın biraz walla bende fazla olmasından şikayetçiyim herşeyin normali iyi yaa.. normal olmak istiyorum..

SWORDFİSH ya cnm adresini yasaklamışlar galiba ama ürün adı verebilirsin diye dşünüyorum, görürsen bu mesajımı bi zahmet yazarmısın adını?

yaa evet swordish, ürün ismi verebilirmisin?
Aslında linkler de daha önceden pek silinmiyordu, nolurduki silmeseniz...

yaa evet swordish, ürün ismi verebilirmisin?
Aslında linkler de daha önceden pek silinmiyordu, nolurduki silmeseniz...

Linkler her zaman siliniyor canım, swordish gelince ürünün ismini yazacaktır.Silmeseydik forum kurallarına uymamış olurduk. yerimseniben

Merhaba
Pamukcum ben 75 beden südyen kullanamıyorum bile hatta 70 bedeni aksesuar niyetine takıyorum varmış gibi görünsün diye...
Çünkü benim göğüste hiç yok hatta hiçinde hiçi...
Hatta sıfıra sıfır elde var sıfır...
Geçen sene tatile gittim denize giremedim utanıyorum kız çocuğu gibiyim
doktora gittim yeterli boyutta dedi hangi boyuttan bahsediyo onuda anlamadım ama neyse
Doğum kontrol hapı verdi kullandıkça göğüsler büyüyormuş bakalım deniycem...
Çok kötü bi durum biliyorum ayrıca ileride evlenince eşimin bundan rahatsızllık duyabileceği düşüncesi beni dahada huzursuz ediyor...
Slikon düşünemiyorum korkutuyor beni ya patlarsa:KK70:

ne doktoruna gittiniz?

haklısınız insan kendisini yarım gibi hissediyor..

çünkü göğüsler dişiliğin en büyük sembolü diye düşünüyorum

Siyahgül doktorlar hemen bir doğum kontrol hapı mı öneriyor sen göğüslerin küçük deyince? Hapın ismi ne?
Ayrıca hap vermeden önce hormon testi yaptırmanı istemesi gerekmez mi?Hapları da sendeki bu hormon dengesine göre kullanman doğru değil mi?

siyahgülcüm tabi sen adet sancısı içinde gittisen vermiştr bnm gttğim doktorlar vermiolar yani kullanma diolar bnde kilo almak istioruum belki büür ozmn bnm boy 1.55 kilom 42 :KK43: en az bi 48 olmak istioruum

inş işe yarar canım ama sende dierleri gbi yapma büyürse hber ver olurmu :) baklioruum ben

arkadaşlar herkezin ne yazdığını okuyamadım ama bi arkadaş başka bi konuda yazmış orda okumuştum aktarcılarda siyah üzümün çekirdeğinin tozu satılıyormuş 2 tatlı kaşığı yoğurda 1 tk tozu katıp yeniliyormuş ve bu en az 1 beden göğüs büyütüyormuş arkadaş denemiş faydasını çok görmüş günde 1 defa en az 1 ay kullanmak lazımmıs. bi deneyin derim ben.

ne kadar saçma farkındayım ama doğum kontrol hapı kullansammı diye düşünmeden edemiyorum.hem belki kilo alrm belkide göğüslerim büyür doktor tavsiyesi olmadan kullanmanın bi zararı olurmu acaba???

neeee.. sen deli misin..sakın doktor tavsiye etmeden bu hapı kullaniim deme..göğüs büyütücem diye hormon dengeni mi bozacaksın..aman arkadaşım sakın bunu yapma,tehlikeli bi düşünce benden söylemesi.kaş yapiim derken göz çıkarmak denir buna..:1no2:

maydılcim bnde ondan korkuoruum arkadaş gbi ne bilim artk okdr çaresz kaldkki bunları bile dşnüoruuz nese çıkardım aklımdan ama bişi sorucam bunlar için diilde asıl amacına uyguun yani dğm kntrol amaçlı çok insan var nie kullanıolar ?

:1no2:arkadaşlar bende sizin durumunuzdayım gögüs denen bişey yok ve çok üzülüorum eğer bi çözüm bulursanız lütfen söleyin ama hiçbi çözüm yok die biliorum ameliyattan başka

X