Sivilceli Ciltler Sivilceler için Benzamycin krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
  • Konu Sahibi EbRuM_DeRyAM
bende arkadaşın sorduğu soruyu sorcaktım.. pütür pütür olma mevzusu yani =) demekki doğalmış.... umarım ii gelir.. çenem çok kötü benim diğer yerlerde sorun yok bakalım... inş ii gelir =)

5 yıl önce kullanmaya başladım bu ilacı o zaman geçirdi bütün sivilcelerimi.şimdi tekrar başladım başka bir doktorun tavsiyesiyle.kimler geldi kimler geçti diyorum:eek: ama benzamycinin yeri başka:nazar:

yardım kızlaar :1no2: benzamisin kullanıyorum 4 gündür falan ama son 2 gündür cildimi cayır cayır yakıyo tüm gün yıkadıktan sonra bile ve yüzüm kıpkırmısı pancar gibiyim ayrıca acaip kurudu pul pul nemlendirci sürüorum o da pek fayda etmio sizdede oluyomu yanetkimi yaptı noldu bana yaaa kullanmasam mı artık senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

yardım kızlaar :1no2: benzamisin kullanıyorum 4 gündür falan ama son 2 gündür cildimi cayır cayır yakıyo tüm gün yıkadıktan sonra bile ve yüzüm kıpkırmısı pancar gibiyim ayrıca acaip kurudu pul pul nemlendirci sürüorum o da pek fayda etmio sizdede oluyomu yanetkimi yaptı noldu bana yaaa kullanmasam mı artık senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

cnm bana doktor eğer yüzünde kızartı vb şeyler yaparsa 3 gün ara ver sonra kullanmaya devam et dedi. sen doktor tavsiyesi ile mi alıyorsun bu ürünü hayatım

evet cnm dr verdi söledim kuruto ayrıca nemlendirici verin falan dedim oda sabunla yıkama falan dedi ama kızarıklık yaptını sölemedim durmadan da gitmek istemiyorum sorun çıkarıo gibi benneyaptımki 3 günden sonra yine hergün mü kullancam canım bide nemlendirici kullanıyomsun acaba verdimi dr un ben çok istedim yazmadı su iç sabun kullanma falan dedi ya senağlama

Bendede aynı problem olmuştu punk_chick banada doktor bırak o durumda ara ver demişti.Zaten bırakınca 4 5 günde anca toparlamıştı kendini yüzüm.Bi dahada başlayamamıştım.Bi de ben yanında tretin jel kullanıyodum doktor benzamycn in kötü etkilerini azaltır yardımcı olur demişti onu tavsiye ederim bak nemlendirmek için

canım bende o kadar olmuyo ama yine de acıyo sürekli kullandığımda. aynı şekilde pul pul benimki de. ama ben her gün kullanmıyorum. ben benzamycinin yanında isotrexin de kullanıyorum. ilk hafta bir gün kullandım, diğer günler benzamycin, ikinci hafta aralıklı iki gün, bu hafta da bir gün benzamycin bir gün isotrexin kullanıcam. doktor böyle söyledi. bir de bana rüzgarlı havalarda yüzümü mutlaka bir atkıyla kapatmamı, güneşe çıkarken de koruyucu kullanmamı söyledi, ilaçlar hassaslaştırdığı için yüzümü. bunlara çok dikkat et canım. bir de eğer çok kötü oldu diyorsan benzamycini sadece sivilcelerinin üzerine sür, tüm yüzüne değil. ben eskiden öyle kullanıyordum, acımıyodu böyle ve kurumuyodu.

hımm unutmadan, temizleyicinin de asla sabun içermemesi gerekiyor. eğer sabun içeriyorsa mahveder cildini.

tşkr ederim canlarım :1hug:neutregna deep clean kullanıyorum temizleyeci olarak içinde sabun varmı yokmu nasıl anlayabilirim sabunsuz iyi bir temizleyici hangisidir bazı günler makyaj yaptıgım için hafif de olsa, iyi bir temizleyici gerekiyor bana birde şimdi 4 gün falan ara vercem ben bu benzamisine ondan sonra da kaçar gün arayla süreyim sizce sivilce ve lekelre sürcem zaten lekelerime iyi geliyo çnkü

tşkr ederim canlarım :1hug:neutregna deep clean kullanıyorum temizleyeci olarak içinde sabun varmı yokmu nasıl anlayabilirim sabunsuz iyi bir temizleyici hangisidir bazı günler makyaj yaptıgım için hafif de olsa, iyi bir temizleyici gerekiyor bana birde şimdi 4 gün falan ara vercem ben bu benzamisine ondan sonra da kaçar gün arayla süreyim sizce sivilce ve lekelre sürcem zaten lekelerime iyi geliyo çnkü

canım sabun içermez diye yazar zaten. bana bi doktor exfoliac vermişti onu kullanıyorum şu an, memnunum gayet. şimdiki doktorum da la roche posay verdi arkadaşıma da bana da. ben exfoliac bitmediği için almamıştım. arkadaşım almış hiç beğenmemiş. avene kullanıyor şu anda, çok memnun. eczanelere danışırsan yardımcı olurlar canım.
bir de dün çok büyük tereddütle biodermanın güneş koruyucusunu aldım. hem nemlendirsin hem korusun istedim ayrı ayrı para vermemek için, eczacı onu tavsiye etti. çok beğendim, arkadaşım da makyaj temizleyicisinden çok memnunkaydirigubbakcemile3 diğer ürünleri de iyidir diye düşünüyorum. bi sitede tonik+ temizleyicisi 30 milyon falandı, çok uygun fiyatı.

bence birer gün arayla sür ama tabi doktoruna danışabilirsen daha iyi olur. ama koruyucuyu ve nemlendiriciyi sakın ihmal etme. zaten nemlendiricisiz çok kötü görünüyo makyaj :1no2:

canım ben body shop matlaştırıcı nemlendirci kullanıyodum makyaj parlamasın die ama tabi şuan yetmio o bioderma nasıl makyaj yaptın mı hiç onunla hem güneş koruyucu hem nemlendirici dimi o? exfoliac makyajı iyi temizlermi peki sence? birde fiyatı nedir acaba a.s. ( bu arada netrugena da sabun içermedigi yazmıo yag içermez dio sanırım var o zaman bunda sabun :KK43: )

Merhabalar,

Uzun süredir ben de sivilce problemi yaşıyordum, yok limon suyu yok arap kızı çok şey denedim ama bir türlü kurtulamadım. En sonunda internette yaptığım bir araştırma ile çok etkili bir ürün buldum. Kısa sürede sivilcelerimden kurtuldum. Altta ornek bir bağlantı var. Kısa sürede herkesin bu dertten kurtulması dilegiyle..

Sivilce ve akneye son, Zapzyt çok etkili !!, #16494592 Gittigidiyor.com

siz neden robot gibi sivilceyle ilgili her konuya aynı mesajı yazıyorsunuz?CADIARZU
reklam panosu mu burası?:enbuyukkk:

canım ben body shop matlaştırıcı nemlendirci kullanıyodum makyaj parlamasın die ama tabi şuan yetmio o bioderma nasıl makyaj yaptın mı hiç onunla hem güneş koruyucu hem nemlendirici dimi o? exfoliac makyajı iyi temizlermi peki sence? birde fiyatı nedir acaba a.s. ( bu arada netrugena da sabun içermedigi yazmıo yag içermez dio sanırım var o zaman bunda sabun :KK43: )

henüz makyaj yapmadım ama yüzüm pul pul ilaçlarsan dolayı.yıkadıktan sonra özellikle. akşam denemek için yıkadım,sürdüm yüzüme. kadife gibi oldu çok beğendim. doktor bana la roche posay vermişti ama almadım onu. arkadaşım hiçbir ürününden memnun kalmamış.o yüzden eczacıya sorayım dedim. nemlendiren bir güneş koruyucusu istiyorum dedim, ilk önce avene'e bakmıştım ama nemlendirsin istiyosan biodermayı al dedi. çok tereddüt etmiştim ama çok beğendim. bir de makyaj yapıp yazarım canım görüşümü.

ben hiç makyaj temizleyici kullanmıyorum, direkt yıkıyorum yüzümü gayet iyi temizliyor. ama yüzümdeki sivilceler geçmiyo bi türlü laelaelaelaelae belki daha iyisi olabilir.30 milyona almıştım ben onu. ama kaç ay oldu, ekimdeydi sanırım. daha yarısına bile geldiğini sanmıyorum. biraz pahalı ama çok gidiyor.

neutrogenaya ben de baktım canım sabun içeriyo sanırım o. zaten sabun içermeyenler biraz pahalı oluyo. ucuzuna rastlamadım hiç.

hımm tabi şöyle bir durum da var. benim sivilcelerimin geçmemesi kadın doğumla ilgili bir durum olabilirmiş. inatçı sivilceler, tüylenme, adet düzensizliği... o yüzden birkaç test yaptırmam gerekiyor. yani senin sivilcelerini geçirebilir canım çünkü sivilceler için özel benim kullandığım jel.

anladım cnm çok tşkrler zaten benzamycn bana çok iyi gelio gibiydi ama işte böyle bir durumla karşılaştım exfoliac da bioderma da eczanelerde satılıyor değil mi canım?

işte canım sabunsuz bir temizleyici ve nemlendirici kullanırsan sorunun kalmaz diye düşünüyorum. eczanelerde satılıyo canım ama hepsinde değil. dermo-kozmetik ürünler satanlarda.

canım tam adını yazarmısın biodermanın hangi çesidi çok fazla çeşit var nette :uhm:

güneş koruyucu mu ? photoderm AKN mat spf 40 cnm. 44 gibi bişeydi fiyatı ama baya gidicek sanırım bu da.çok azı yetiyo çünkü

çok tşkr ederim cnm ya zahmet oluyo ama :1hug: nemlendirici etkiside var demiştin degil mi makyaj yaptıgın zamanki yorumunu da yazarsan sevinirim tatlım a.s.

evet canım nemlendirdiği için bunu önerdi zaten eczacı.yarın yapıcam makyaj, yazarım:icecream:

X