Sivilce izleri için kapatıcı/izleri geçiren krem

Ophelia12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
366
150
Kistik sivilcelerim var lekeleri kahverengi/mor oluyor uzun süre de geçmiyor da bunları tamamen geçiren krem ya da en azından izleri güzelce kapatmak için kapatıcı önerilerinizi alabilir miyim kızlar?

Ne zaman konu açsam cevap yok🙄yok mu kızlar aranızda izlerle uğraşan?

Biraz ayrıntı verebilir misiniz soğan sarımsak nasıl bir de o haccer krem nedir acaba
Soğan sarımsak sürmek lazıö çiğ haliyle suyu çok faydalı cilt için
Gecede haccer krem çok doğal içetikli zrytinyağından yapılmış bir krem yıllardır kullanırım

Soğan sarımsak sürmek lazıö çiğ haliyle suyu çok faydalı cilt için
Gecede haccer krem çok doğal içetikli zrytinyağından yapılmış bir krem yıllardır kullanırım
Soğan sarımsak lekelere iyi geliyor mu yani?Gece mi sürüyorsunuz?Haccer kreme baktım pek memnun kalan yok gibi ama

Soğan sarımsak lekelere iyi geliyor mu yani?Gece mi sürüyorsunuz?Haccer kreme baktım pek memnun kalan yok gibi ama
Aktif sivilceye faydalı sarımsaknsoğan
Haccer krem ben yıllarca kullandım lekeleri gideren yapısı var kahverengiye dönen sivilce lekesinide açar etkili kremdir ben kendi deneyimlerimi söyleyebikirim ancak popüler bir krem değil doğal içerikli olduğundan

Aktif sivilceye faydalı sarımsaknsoğan
Haccer krem ben yıllarca kullandım lekeleri gideren yapısı var kahverengiye dönen sivilce lekesinide açar etkili kremdir ben kendi deneyimlerimi söyleyebikirim ancak popüler bir krem değil doğal içerikli olduğundan
İçeriğinde zeytinyağı susamyağı ve gülsuyu varmış haccer kremin yağlı cildim benim pek uygun değil gibi ama teşekkürler yine de😊

Kimsenin böyle problemi yok mu ya önerisi olan???

Sacmasapan kaynana görümce vs dedikodu konularına yorum yağıyor yardim isteyince birşey sorunca kimse cevap vermiyor ne bu gerçekten ya.

Sivilce izleriniz çukur gibi mi? Yoksa kırmızılıklardan mı bahsediyorsunuz? Kızarıklık gibiyse benim eczacım madecassol kremini çok övüyordu, sürekli onu kullanıyormuş pürüzsüz bir cilt için. Bir ara ben de kullandım yüzüme güzeldi ama uzun süre kullanmadım. Siz yine de bir araştırın. Fondöten konusu kişiye göre değişiyor o konuda net bir şey diyemem ama sivilcelerimin olduğu dönemde Missha perfect cover bb kremini kullanıyordum bana yetiyordu kapatıcılığı. Ben beyaz tenliyim bana çok iyi oluyordu ama herkes sevemiyor biraz grilik bıraktığını söylüyor kullananlar. Onu deneyebilirsiniz mağazasında.

Bir de sivilcelerimin olduğu dönemde özellikle hep güneş kremi sürdüm ben 50 faktör ve hiç kalıcı iz olmadı. Doktor da öyle söylemişti mutlaka bu dönemde kullan, izlerin kalıcı olmasın diye. Avene fluid olan güneş kremi sivilceli, yağlı ciltler için iyidir.

Bir de sivilcelerimin olduğu dönemde özellikle hep güneş kremi sürdüm ben 50 faktör ve hiç kalıcı iz olmadı. Doktor da öyle söylemişti mutlaka bu dönemde kullan, izlerin kalıcı olmasın diye. Avene fluid olan güneş kremi sivilceli, yağlı ciltler için iyidir.
Gerçekten çok teşekkür ederim yardımınız için 🤗benim kötü bir alışkanlığım var sivilceleri koparmak patlatmak gibi o yüzden maalesef eskiden kalma çukurlar da var yüzümde çok ama onun çözümünü bulamadım yöntemlere baktım araştırdım ama gerçekten azaltan bir yöntem bulamadım dermaroller kullandım serumlarla işe yaramadı lazerden de memnun kalan pek yok dermapen vs onlardan da. şimdi de kullandığım bir ilaçtan dolayı kistik akne çıkıyor krem sürüyorum ama geçmesi çok uzun sürüyor ve kahverengi izler bırakıyor onları kapatmak için kapatıcı yada izleri geçiren bir krem arayışındayım o yüzden

X