Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

ben yurtdisinda yasiyorum, her sene trye gittigimde muhakkak 5-10 sise acik parfüm aliyorum... ama belirli bi marka var, digerleri dediginiz gibi cok ucuz ve orjinaliyle alakasiz kokuyor...
benim acik parfümlerde tercih ettigim marka "same"
hakikatten kokusu apayni, ve bende 1-2 senedir duran parfümler var ne rengi ne kokusu degisti... kalitesiyle orjinalinin aynisi oluyor parfümleri, kesinlikle tavsiye ederim...

canim hangi acik parfümleri kullaniyorsun D&P`mi ?
bende bu sene oraya gitmeyi düsünüyorum da siteye bakm, benim kullandigim parfümler yoktu, sanki ordaki parfüm isimlerini hic duymamis gibiydim -tatlicadiarzu-

D&P ve Same aynı firmanın. Web sitesindeki isimler gerçek isimleri değil. O yüzden mağazada görebilirsiniz. Sanırım yasal problem çıkmaması için gerçek isimleri yazmıyorlar. Sadece baş harfleri aynı oluyor.

bende doldurma alıyorum aşırı kalıcı 2 gün yeni sıkmışım gibi kokuyo herkeste bayılır kokusuna bazen çarşıda kızlar çewirip adını soruyolar ben aşırı memnunum

bir parfüm açıkmı değilmi hemen anlarım. açık parfümlerin hepsinde ortak kullanılan bir maddemi vardır nedir tam bilemiyorum ama bir parfümün kokusundan açık parfüm olup olmadığını hemen anlıyorum. markalar değişik olsada hepsinde ortak bir koku var. buda hiç hoş olmuyor. gerçi belki bu kokuyu herkes hissetmiyordur ama benim burnum çok hassas. ayrıca açık parfümler bende başağrısı yapıyor.

Ben de hiç sevmiyorum açık parfümleri. Herkes aynı kokuyor.ve de çok ağır oluyorlar. .

gerçekten de kendi orjinal kokusu gibi kokmuor açıklardabenneyaptımki ne zaman açıktan ralph lauren (polo) alsam hiç orjinali gibi kokmadı..hele en son aldığım bilgiğin hacı yağı..çok ağırrrrrrr çıktı:1shok:

benim boyun bölgemde sivilce yaptı aldığım tek doldurma parfüm.. bir de beyaz montumun yakasını sararttı.tabi ben açık parfüm alalı kaç sene geçti kimbilir, orta okulda falandım. ama şimdi açık parfüm sektörü de ilerledi, buna çözüm bulmuşlardır herhalde.. ben açık parfüm kullanmıyorum ama kaliteli ve yaygın firmaların açık parfümlerini sağlığa zararlı olmadıkları sürece uygun buluyorum, pahalı parfümlere para harcamak istemeyen insanlar olduğu kadar bunları istese de alamayacak maddi düzeyde olan insanlar da var. açık parfümler sayesinde parfümler ve güzel kokma anlayışı yaygınlaşıyor ve ben de buna seviniyorum açıkçası. güzel koku çok önemlidir benim için.

bi ara açık parfüm kullanmıştım bi kaç marka denedim ama hepsinde sonuç aynı cildim kıpkırmızı oldu, kabardı çok kaşınıyodu ve yanıyodu. kaşıdıkçada yara oldu. üstelik kıyafetlerde de leke yapıyo. artık bedava olsa kullanmam.

ben de öğrencilik zamanımda sık sık d&p'nin parfümlerinden kullanıyordum. orjinalleri sadece özel zamanlarda kullanıyordum. ama bir süre sonra kullandığım kokuların sıktıktan 2 saat kadar sonra aynı kokuya dönüşmeye başladığını farkettim .yani gucci de alsam davidoff da sanki o ilk koku geçince kalan koku hepsinde aynı koku oluyordu. ve bu hiç hoşuma gitmedi. bende artık sadece orjinal parfüm alıyorum. kozmetikde ucuz ya da taklit alma devrini kapattım kendi adıma.bişey alıyosam tam alıyım diyorum artık.şakkıdı

merhaba arkadaşlar ben 5 yıldır açık parfüm kullanıyorum. çok memnunum SAME adında açık parfüm markası var,hem tene zarar vermiyor hemde aşırı kalıcı hemen hemen her il ve ilçede var.birde sağlık bakanlığından onaylı tavsiye ederim.orjinalleri el yakıyo,12.50 tl ye alıyorsunuz 1 ay da kullansanız bitse içiniz yanmaz.

Ben orjinalinden daha kalici olaninida gördüm arkadaslar mesela burberry the beat cok severek almistim orjinalini ama kalici degildi dp den aldim daha kalici. Bu ürünler zaten sahte falan degil sadece esanslarini satin aliyorsunuz onlarda orjinal sayilir yanizemuszemus

aynen bende genelde açık parfüm kullanıyorum. gayet memnunum . orjinal kadar kalıcı ve çokta ekonomik...

kızlar geçenlerde bi açık parfüm denedim mükemmeldi kokusu günlerce gitmedi üstündeki numarada 134 yazıyodu ama adını birtürlü bulamıyorum bende.Açık parfüm numara listesini bilen var mı? yoksa her firmanın numarası farklı mıdır acaba?

Ben dp de iki koku denedim benzetemedim. Daha önce denediklerimi beğenmiştim. Her markanın her kokusu iyi değil.

kızlar geçenlerde bi açık parfüm denedim mükemmeldi kokusu günlerce gitmedi üstündeki numarada 134 yazıyodu ama adını birtürlü bulamıyorum bende.Açık parfüm numara listesini bilen var mı? yoksa her firmanın numarası farklı mıdır acaba?

her firmanın listesi ve numarası farklı oluyor bildiğim kadarıyla

bence hiç iyi degiller bır kere aldım denedım ya parfumu kullandıgınz zamman tuaf bıor şekılde bır sure sonra kokusu degısyor acayıp bır hal alıyor onun ıcın tavsıye etmem

ben izmire gidince d&p var oradan alıyorum hep esım de kullanıyor cevremde herkez ıyı oldugunu soyluyor oldukcada kalıcı ve ıyı ben hıpnoz kullanıyorum bzen bulgarı cok guzel kızlar tavsıye ederım..

X