erkek olunca guzel,kiz olunca cirkin mi oluyoruz

erkek olunca guzel,kiz olunca cirkin mi oluyoruz?

• evet,ben inaniyorum

OY: 15 27,8%
  • hayir,kesinlikle hurafe

OY: 23 42,6%
  • olabilir..

OY: 17 31,5%

• Ankete Katılan
    54
1

1_sen

Ziyaretçi
eskiden beri hep derler erkek anneye guzellik verir,kiz cocuk anneden guzelligini odunc alir diye..sizce de oyle mi?buna ne kadar inaniyorsunuz?

Evet öle Olduna Inaniyorum Cünkü Görümcemin Oğlu Oldu Hamile Olmadan önce Cildi Bozuktu Simdi Bebek Gibi Eltimse Kizi Oldu Onunda Cildi Bozuldu Biraz.bende Sivilceleniyorum Yaa Acaba Kizmi

ben kesinlikle inanmıyorum.benim kızım olacak.ama eskisinden daha güzel cildim

benim oluşum olucak önceden yüzüm çok kötüydü sivilceler ve lekeler vardı şimdi yok ama cinsiyete yormamak lazım tabii bence hamişlik yakışıo bize

benim ilk bebişim kızdı ve ben aşırı derece çirkinleşmiştim...ama bu bebişimde kız şu an ise o kadar güzelleştimki cildime bi parlaklık geldi yani bende yarı tuttu yarı tutmadı...

velle kız doğurdum kızım beni güzelleştirdi herkes erkek dediiiii bende kızım mı çirkin lcak yoksa dedim ama tontişim de güzel oldu.güzeliz yaniiiiii

:nazar:Allah bagislasin bebislerinizi..bende inanmiyorum..su anda 11 haftalik hamileyim gecen hafta cildim bebek gibiydi esim diyordu ne kadar guzellestin bakmaya doyamiyorum diye..iki gundur hormanel degisikliklerden olsa gerek blu caginda ki kizlar gibiyim..sivilcelendim..yani bir hafta once guzeldim oglum olacakti simdi cirkinlestim kizim mi olacak?bence bu birazda biz bunu boyle bildigimizde en ufak bir degisiklikte oyle yorumluyoruz..bundan once ki hamileligimde de 3.5 ayliktim yuzumde sivilceler cikmisti millet bana kizin olacak demisti bir ay sonra sivilce filan kalmadi oglum olmustu..herkese saglikli,hayirli evlatlar versin rabbim..azcik uzattim zannumca:))

Benim oğluşum olcak ama ama hiç yüzümde değişikliık olmadı daha hala aynı yüzüm.

1 sen hayırlı olsun canım allah sağlıkla kucağına almak nasip etsinnn

ya bu birazda kız ve erkek bebeklerim kromozomlarıyla alakalı olabilir. bende hem erkek hemde kız var kızda çirkindim cildim bozuk değildi ama kendimi nedense aynada pek güzel bulamıyordum hatta hamile olup olmadığım bile pek anlaşılamıyordu. toplamda 9 kilo almıştım ama oğluşta 27 kilo ile yürüyen bir balina gibiydim ve kendimi acayip şeker buluyordum.

1 sen hayırlı olsun canım allah sağlıkla kucağına almak nasip etsinnn

amiin canim insallah hepimize nasip edera.s

ya bu birazda kız ve erkek bebeklerim kromozomlarıyla alakalı olabilir. bende hem erkek hemde kız var kızda çirkindim cildim bozuk değildi ama kendimi nedense aynada pek güzel bulamıyordum hatta hamile olup olmadığım bile pek anlaşılamıyordu. toplamda 9 kilo almıştım ama oğluşta 27 kilo ile yürüyen bir balina gibiydim ve kendimi acayip şeker buluyordum.

bende oglanda 27 kilo almistim:1shok:..boyda kisa top gibi yuvarlaniyordum:Roflol:..bakalim ikincisi benimde kiz olacak galiba neredeyse uc aylik oldum yarim kilo almisim.benim yan komsum 18 haftalik hamile kizi olacak hic birsey degismedi kilosu bile neredeyse ayni..insansandan insana degisiyor bence..

iki hamileliğimde cildimde pek bir değişiklik olmadı ama olsa da kafama takmazdım çünkü hoşuma giderdi şöyle yüzüm lekelesin eskilerin deyimiyle hamilelik yüzüme vursunn

jeyyar banada goren erkek diyor ama yaniliyorlar canim kizim olacak (sırnaşık şey yani guzelligimi hic bisey bozamaz tatlicadiarzu)

eskiden beri hep derler erkek anneye guzellik verir,kiz cocuk anneden guzelligini odunc alir diye..sizce de oyle mi?buna ne kadar inaniyorsunuz?

Benim tam tersi oldu valla, bu kadar mı tersi olurmuş. Oğluma hamileyken yüzüm çok lekelendi, her yerim ödem oldu, şimdi kızıma hamileyken tam tersi cildim, saçlarım hiç olmadığı kadar güzelleşti, şişme de olmadı elimde yüzümde.

a.s kuzenlerimde gördügüm kadariyla inaniyorum
1 sen hayirli olsun Allah saglıklı sıhattli bir sekilde kucagına almayı nasip etsin..
tesekkur ederim guzguzeli..

jeyyar banada goren erkek diyor ama yaniliyorlar canim kizim olacak (sırnaşık şey yani guzelligimi hic bisey bozamaz tatlicadiarzu)
ha bak soyle yaa hamilelerden daha guzeli mi var degil mi amayerimseniben

Benim tam tersi oldu valla, bu kadar mı tersi olurmuş. Oğluma hamileyken yüzüm çok lekelendi, her yerim ödem oldu, şimdi kızıma hamileyken tam tersi cildim, saçlarım hiç olmadığı kadar güzelleşti, şişme de olmadı elimde yüzümde.

saglikla sihhatle alirsin bebegini kucagina insallah..valla benim ki haftadan haftaya degisiyor ilerleyen zamanlarda ne olur bilinmez..ama be oglanda cok sismistim...ayagimin bilegine ip baglasan balon diye ucardim o kadar yani:Roflol:

benim oğluşum olacak herkes daha da güzelleştiğimi söylüyor :)

bende inanmıyorum benimde kızım olacak ama cildim eskisindende güzel oldu.sivilcelerim hep geçti.çevremdekilerde aynı fikirde.amaaan ne güzellik ne çirkinlik sağlıklı olsunda.........

X