İhtimal var mi sizce

minelyty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2024
36
-8
21
Sevgilimle küçük bi kavga etmiştik sonra ara düzeltsin diye yengesine telefonda konuşturdu barışabilmek için sonra yengesi saçma salk konuşunca sinir oldum kapattım telefonu anneme arattırdım annemle tanışıyorlardı sonra yengesi gidip ailesine bu kız size küfür etti demiş babasına çocuğun çocuk bana mesaj atti rezil oldum senin yüzünden vs gibi sonra bende niye sustun dedim beni suçladı onun attığı küfürleri gösterdim bende ailesine aslında küfür eden kimmiş görsünler diye bu ilişki tamamen bitti mi bunun dönüşü olabilir mi çünkü kendimi onsuz kötü hissediyorum 1,5 yıllık ilişkiydi tüm akrabalar biliyordu kendisi akrabam zaten

Sevgilimle küçük bi kavga etmiştik sonra ara düzeltsin diye yengesine telefonda konuşturdu barışabilmek için sonra yengesi saçma salk konuşunca sinir oldum kapattım telefonu anneme arattırdım annemle tanışıyorlardı sonra yengesi gidip ailesine bu kız size küfür etti demiş babasına çocuğun çocuk bana mesaj atti rezil oldum senin yüzünden vs gibi sonra bende niye sustun dedim beni suçladı onun attığı küfürleri gösterdim bende ailesine aslında küfür eden kimmiş görsünler diye bu ilişki tamamen bitti mi bunun dönüşü olabilir mi çünkü kendimi onsuz kötü hissediyorum 1,5 yıllık ilişkiydi tüm akrabalar biliyordu kendisi akrabam zaten

Akraba evliliğinden uzak durun; sadece Türkiye'de sizinle akrabalık bağı olmayan milyonlarca erkek var.

Okurken nefessiz kaldım. Noktalama işareti kullanılmadan yazılan yazıları ciddiye alamıyorum :KK47:

İnşallah barışırsınız beybi.
Böyle bir sülalenin bence etrafa çok yayılması doğru olmaz. Kendi aranızda oynayın, durun.

Böyle bir sülalenin bence etrafa çok yayılması doğru olmaz. Kendi aranızda oynayın, ye
Böyle bir sülalenin bence etrafa çok yayılması doğru olmaz. Kendi aranızda oynayın

Böyle bir sülalenin bence etrafa çok yayılması doğru olmaz. Kendi aranızda oynayın, durun

Evlenirseniz lütfen çocuk yapıp da bu da bizim sınavımız demeyin

Evlenirseniz lütfen çocuk yapıp da bu da bizim sınavımız demeyin
Ama ben daha 20 yaşındayım 🥲

Ama ben daha 20 yaşındayım 🥲
yazdığın olayda tek sorun olarak gördüğüm şey akraba olmanız. Akrabadan uzak dur bir sürü dert tasası var, çocuğun engelli doğma riski en başta. Dahası aileler her zaman ilişkinizin içinde olacaklar. Sen hala barışır mıyız diye soruyorsun kurtulduğuna sevineceğin yerde. Evren bile sana kaç kurtar kendini diyor hala umut arıyorsun

Sevgilimle küçük bi kavga etmiştik sonra ara düzeltsin diye yengesine telefonda konuşturdu onunla konuşma hiç iyi bir yere gitmiyordu. Bende anneme verdim telefonu. Onlar konuştu yengesi gidip onun ailesine güya ben küfür etmişim gibi anlatmiş, bende ailesine Aslında çocuğun küfür ettiğini kanıtladım. ondan ayrıldım ama yine de onsuz kötü hissediyorum olay yeni olduğu için sanırım
Kız akraban dışında da hayat var.
Aç açıl biraz.

Körler sağırlar birbirini ağırlar. Boş ver sen, yalvar çocuğa. Hem hazır herkes birbirini tanıyor, zaten akrabalık var. Yapış bırakma 😇

Sevgilimle küçük bi kavga etmiştik sonra ara düzeltsin diye yengesine telefonda konuşturdu onunla konuşma hiç iyi bir yere gitmiyordu. Bende anneme verdim telefonu. Onlar konuştu yengesi gidip onun ailesine güya ben küfür etmişim gibi anlatmiş, bende ailesine Aslında çocuğun küfür ettiğini kanıtladım. ondan ayrıldım ama yine de onsuz kötü hissediyorum olay yeni olduğu için sanırım
Akrabadan başka adam mı kalmadı memlekette?

X