Funda Yaprağı İle deneyimlerimiz

bu çayı alalı o kaadr zaman olmuştu ama kullanmamıştım. bu gece ılk bardağımı içerek başladım. ben 55 kıloyum ve öyle çok kılom yok yani 3-4 kılo verınce süper olacağım. yeşıl çay yok evde onuda alınca beraber yapıp içicem bu arada funda yaprağının tadı fena. bende yarım lımon sıktım içine. limonla gayet iyi tadı.

ben çayı içmeye çalışıyorum ama gece içiyorum uyumadan önce. tadı fena deıl bence. ben içine limon sıkıyorum gayet içilir oluyor

bende aktardan ödemlerim için bi çay istedim bunu verdi.emziriyorum acaba bebeğime bi zararı olurmu

Arkadaşlar bugün bende funda yaprağı aldım şuan kullananlar nasıl ve ne zaman içiyosunuz,eski yazılarda yeşil çayla birlikte içiyoruz diyenler var siz de mi böyle yapıyosunuz :26:

öffffffffffff onu kaynat bunu kaynat bıktım ben valla suyunu alsak içsek olmazmı hiç değilse zahmetsiz

Arkadaşlar funda yaprağı aldığımı söylemiştim 17 mart'ta kullanmaya başladım ve 13 Nisan'da bi 10 gün ara vermek için bıraktım,günde iki fincan içtim,bir fincan da ayrıyetten yeşil çay içtim,tabi günde 2.5 -3 litre de su içtim ( su kaybı çok oluyormuş vücutta )Bu süre zarfında basen bölgemde acaip bi küçülme ve sıkılaşma gördüm :KK52: şimdi her gören ne kadar zayıflamışsın diyor bu çaya başladığımda 73 kiloydum malesef tartılma imkanı bulamadığım için kilomu bilemiyorum.Aslında çok da kilo vermişmiyimdir bilmiyorum belki de vücuttaki ödemi atmaya başlamışımdır,ama gerçekten acaip farketti çok mutluyum :KK19:

valla helal olsun ne diyim,gacı resmini bile bulmuş aldığının:))))))) canım o aktar seni niye zora sürüklemiş anlamadım..toz halinde,sivri duran çok minik yapraklar gibi...ben bu resimdeki otu tanıyamadım vallafisfisfis

yuhhh ya kocaman yarrakları defne yaprağını sıze funda yaprağı diye veren akratı tebrik diyorumm...funda yaprağı küçücük ince ınce bişey

Benim bir arkadaşım ege lokman diye bi firmada çalışmış. güya funda çayı zayıflatıyomuş.ben de kilodan yakınınca önerdi.başka marka da olur dedi.yemekten sonra iç dedi.bir ay iç.sonra otomatik kilo vercen sonra da bana dua etcen dedi.inşallah doğrudur.deneyecem

X