20'lik ve gömük Dişlerle ilgili paylaşım alanı

Tekrar merhabalar bugun hastaneye gitmeden once ozele gittim fiyat ogrenmek icin rontgeni gosterdim inceleyip geldi altta olan 2 disin riskli dedi sinirlere yakin dedi isciligi var dedi. 800 tl istedi sadece 1 tanesi icin usttekiler bu kadar olmaz kolay cikacak gibi gorunuyor dedi. Bugun dis cerrahina gittim rontgeni gosterdim ve ozel doktorun soylediklerini tekrar ettim oyle bisey gorunmuyor dedi. Tek tek cekecegini soyledi yani 4 kere gitcem haftaya sali gunu gitcem birini cektirmek icin. Oradaki bayanlarla konustum 1 seneye kadar uyusukluk cene cikmasi falan olabiliyomus gozum korktu bi de ozeldeki sinire yakin riskli falan dedi acaba para kopartmak icin mi abartti yoksa gittigim doktormu biseyden anlamiyor anlamadim kafam karisti ins bi sorun cikmaz simdi baska biyerede gidemem randevuyu aldim kan tahlili yaptirdim bi de bebegimle gitmek cok zor oldu yorgunluktan oldum. Moralim bozuldu sende uyusukluk falan var mi hala devlet hastanesinde mi cektirmistin?
Üniversitede diş hekimliği fakültesinde çene cerrahına çektirdim hemde 4üde gömülüydü ameliyatla alındı.Yan yatmış durumdaydı biraz zor geçti. hayır ne uyuşukluk ne hissizlik nede çene çıkması yaşamadım.Korkmayın gözünüzü korkutmuşlar.

Geçmiş olsun arkadaşlar.
Diş çekiminde korkanlar grubundan yım :KK43:
dişim sinire yakın diye beklemem söylendi.ama ağrılar başladı.
Tam yatık olmadığı için kolay diyen de var..zor diyende. .

Eklentiler

• 20151119_013521-1.jpg
    20151119_013521-1.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 65
Yaaa ben çok korkuyorumm .yarına randevu aldım çektirmek için ama acısından çok korkuyorum bayılırım ben o dişçi koltugunda :KK43:(

Üniversitede diş hekimliği fakültesinde çene cerrahına çektirdim hemde 4üde gömülüydü ameliyatla alındı.Yan yatmış durumdaydı biraz zor geçti. hayır ne uyuşukluk ne hissizlik nede çene çıkması yaşamadım.Korkmayın gözünüzü korkutmuşlar.
Ben normalde disciden falan hic korkmam ama korktum daha dogrudu korrkuttular ins bi sorun cikmaz

20lik dişimi çektireli 1 buçuk ay oluyor ne şişliği geçti ne ağrısı.Doktorum geç iyileşicek ordan kemik atıyor diyor ağrıdan duramıyorum :KK43: bir de uyuşukluk var çekilen bölgede

20lik dişimi çektireli 1 buçuk ay oluyor ne şişliği geçti ne ağrısı.Doktorum geç iyileşicek ordan kemik atıyor diyor ağrıdan duramıyorum :KK43: bir de uyuşukluk var çekilen bölgede
Off neden boyle zor oluyor ki kimisinin cok rahat geciyormus kiminin zor bende 3 gun sonra gidiyorum cektirmeye tek tek 4 tanesini cektircem 2li 2li cekseler keske 10 kere git gel yapcam kucuk cocugumda var

Geçmiş olsun
Nerde çekim yapıldı.
Benim diş te riskli ymiş.
Istanbul da iyi bir cerrah arıyorum.
Bilen varsa
Lütfen yazar mısınız...

ben denizlide özel bi diş hastanesine gittim sağ taraftaki dişimi çektirdim yana yatmıştı baya zor geçti operasyon. yanağım morarmıştı 1 hafta hiçbirşey yiyemedim perhiz de vermişti. bazı hastalarda iyileşme 3-4 ayı buluyormuş bende hala ağrı var uyuşukluk hissi var keşke çektirmeseydim diyorum :KK43:

ben denizlide özel bi diş hastanesine gittim sağ taraftaki dişimi çektirdim yana yatmıştı baya zor geçti operasyon. yanağım morarmıştı 1 hafta hiçbirşey yiyemedim perhiz de vermişti. bazı hastalarda iyileşme 3-4 ayı buluyormuş bende hala ağrı var uyuşukluk hissi var keşke çektirmeseydim diyorum :KK43:
Zamanla duzelir bence. Doktorumu arastirdim yorumlar cok guzeldi hic kotu yorum yoktu. Ozgecmisine baktim hacettepe amerika falandi icim o kadar rahatladi ki anlatamam yarin sabah gidicem bakalim nasil olcak yazicam

X