Lazer Epilasyon Göğüsdeki Kıllara Epilasyon Yapiranlarin Paylasim Alani

ayy ben yaptıramam göğsüme iğneli çok acırrrrkafamçokkarıştı

Ya benim,kıl gibi değil ama beyaz tenli olduğum için görünüyo:KK43:

Ya benim,kıl gibi değil ama beyaz tenli olduğum için görünüyo:KK43:

Canım çok rahatsız etmiyosa bide siyah değilse elleme elleyince dahada çoğalıyo we kalınlaşıyo her göğüste kıl wardır yani sewgilera.s.

iğneli mi :S
gözümden yaş gelio bnm iğnelide :S
koltukaltımda tek tük kalanlar için iğneliye gidiim dedim hiç de küsmedi walla :S
galiba bnde bi sorun war :S
ama lazerle bitti çok şükür. walla ben herkese öneririm. lazerde 2 seansa gittim hatta 1 hafta sora tekrar gitmem lazm ama henüz görünürde bişey yok. ne zmn çıkarlarsa o zmn gidicem. izmirde lazer yaptırmak isteyen olursa ben gittiğim yerin fiyat bilgilerine kadar yardımcı olabilirm :)

kırmızırujlu kız
bana ozelden yazarmısın gittigin yerle ilgili bilgileri a.s.

yaa hanımlarrr ben göğüs ucundakilerin cımbızla bile alınmasının kansere yol açtıgını duymuştum..lazer daha kötü deilmi..benimde baya var göğüs ucumda mecburen cımbızla alıyorum..tek tük olsa asla ellemezdim..bi gögüs ucuma yaptırmam lazer geri kalan heryere düşünüyorum:)

arkadaşlar...bana uygulamayı doktor yaptı..lazer ışın değil ışıktır dedı..yogun bır ışıktır..zararı yok..hem cıldın bılmem nekadarlık bır kısmına etkı edıyormuş aşağılara ulaşamıyormuş bıle..paylaşayım dedım...

arkadaşlar...bana uygulamayı doktor yaptı..lazer ışın değil ışıktır dedı..yogun bır ışıktır..zararı yok..hem cıldın bılmem nekadarlık bır kısmına etkı edıyormuş aşağılara ulaşamıyormuş bıle..paylaşayım dedım...

Teşekkürler canım aynen öyle dediğin gibi a.s.

bende de normalde sarı olan ama 5-6 tanesi koyu siyah ve köklü olan kıllar var.ben de cımbızla alıyorum da cımbızla almak neden kansere yol açıyor onu anlayamadım? cilde değmesi mi, kılı çekiş yönünden dolayı mı? yani cımbızı cilde değdirmeden alıyorsak, elle de aldığımızda aynı çekiş,cımbızla da aynı çekiş.bilen biri anlatabilir miiiii???

Selam kizlar ben de cok dertliydim su killar konusunda ,ve o kadar cok gittim ki ignelisine de lazere de (yeni cikmisti) hic bir faydasini goremedim, hatta coalmistlilar yuzumde.
Baska carem kalmamisti razi olmustum kaderime ve her 3 gun yuzume gercekten iskenceler uyguluyodum bruin silk epille aliyodum ,ve cok kotu oluyodu yuzum . Allahim benim karsima Este kliniyi cikardi (burnumu yeni yaptirdim sayilir 2 ay olacak) nerdeyse ve oylesine lafi gecmisti ki kliniyin lazeri cok iyi diye . Ben inanmadim cnku cok gittim ve biktmsitim hem aci cekmeye hem de parami vermeye , ve Tamara sag olsun orda lazeri yapan kadin gel kiz deneyelim dedi ve inanirmisiniz yuzumde 5 dk gezdridi alexandra lazerini, ben inanmadim tabi kendimce dedim he yapiyo ama hic bir sey olmayacak para bile almadi benden sag olsun canim benim ya .
Allahim ya yok boyle bir sey inanilmaz sonuc aldim ameliaytimi oldum ve nerdeyse bir havta ellemdim yuzmude ki killari ana kendileri dusmeye baslamzmi yuzum dum duz oldu yillardan beri dokunmamistim yuzume , cok mutlu oldum hemen farki gorebiliyosunuz .Cansiz bir ay sonra yanina gittim ve iki kez yaptirdim ve simdi inanirmisiniz burnumun mutlulugu bile golegede kaldi yine gidecem kismetse tum vicut girecem allahima sukurler olsunn cok mutlu yummmmmmmmmmmmmmm

Son düzenleme:
walla aynı sorun bende de var tek tük tüyler çıkmaya başladı gerçekten çok utanç verici bisiklet yaka tşörtler giyiyorum yaz geldi artık boyle de durulmaz sirli ağda ile almayı düşünüyorum ama sadece tüy çıkan yerleri. tüy olmayan yerlere bulastıgında oralardan da tüy çıkmaya baslıyor :bbo: ardından bir kaba bir limon sıkıp tuz ile karıstırıcam sirli ağda ile aldığım yerlere sürücem ovarak tüylerin köklerini yaktığını soyluyorlar ve boylece seyreklestiğini umarım işe yarar :1closedeyes: bu konu hakkında konusmaya devam edelim :eek:

bnc oraya hiç ağda değdirme iğneli epilaasyon daha mantıklı enazından sadece kıl olan yere yapılıyor

merhaba arkadaşlar aynı sorun bendede vardı iğneli epilasyonla 5-6 seansta bitti çok fazla acıda duymadım bence kesin çözüm iğneli epilasyon ama uzman birine yaptırılırsa

Merhabalr selenayhan, bende de aynı sorun var, yaklaşık 3 aydır İstanbulda uzman bir kilinikte lazerli epilasyon yaptırıyorum. İzmitten gidip geliyoeum, zor oluyor tabi. Tüylerim azaldı gibi; ancak daha çok inceldi, ve ince olan tüylerde siyahlaştı. Şimdiye kadar üç seans yaptıdım, dördüncü de bu pazartesi. Bu foruma üye olunca gördüm ki iğneli epilasyon daha etkili gibi. Ancak ben daha önce araştırdığımda göğüs bölgesine iğneli epilasyon yapılmaz diye okumuştum :KK43:( Size bunu kim önerdi ve bana uzman birini tavsiye edebilir misiniz? Ayrıca bir de seanslarınızdaki zaman aralığı neydi? Ayda bir mi, iki ayda bir mi? Eğer sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim. Tşk. ederim :)

arkadaşlar gögüs ucuna epilasyon yapılmaz yapılır dıyen varsada para ıcın yapar en yı yöntem agda

Ben göğsüme iğneli epilasyon yaptırıyorum ve inanılmaz memnunum. Ki hormon bozukluğum olduğu için epey epey geniş bir bölgede tüylenme vardı fakat 3 seansta kaymak gibi oldular. Bir kere alınan yerden bir daha çıkmadığı için daha az tüylenme sorunu olanlara da, benim gibi hormon bozukluğu olanlara da iğneli öneriyorum.

Dayanılmayacak bir acı yok, lazere bulaşmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

merhaba kızlar!!ben öğretmen biyaloğum hastanede staj yapmştm güzellk merkezndeki aletleri az çok biliyorum!göğüse lazer oluyo ama en uca dikkat etmek gerekiyo soyuluyo!(korkmayın pantenol diye bi krem war sürünce biraz zman alıyo ama geçiyo)
bu arada dediğim gibi lazer yaptırın ıpl denen bi alet daha war o sadece geçici çözüm!
hastanelere bağlı sağlık&güzellik merkezlerine gitmenz tavsiyem!
ağdada geçici bir çözüm adet dönemine denk gelrse çoğaltadablr,sakın cımbız vurmayın cımbız kökleri besliyo alırken kırılırsada siyah kök bırakıyo!
ayrıca lazrde aldırırkn koltukaltı bacak gbi kıl kökünn daha sağlam olduğu yerler hariç jiletlenmiyo diye blyrum!ilk aldırdktn sonra çıkn kıllar daha açık tonlu ama uzun oluyo buda sizi korktmsn umarm faydalı olmuşmdr!!!!

Arkadaşlar merhaba.
Foruma biraz önce üye oldum. Aynı dertten ben de muzdaribim. İğneli epilasyonla halloluyor diye biliyorum. Ancak Ankara'da nereye yaptırabilirim? Özellikle haftasonu gidebileceğim güvenilir bir yer biliyorsanız lütfen bilgilendirin beni.

Ben göğsüme iğneli epilasyon yaptırıyorum ve inanılmaz memnunum. Ki hormon bozukluğum olduğu için epey epey geniş bir bölgede tüylenme vardı fakat 3 seansta kaymak gibi oldular. Bir kere alınan yerden bir daha çıkmadığı için daha az tüylenme sorunu olanlara da, benim gibi hormon bozukluğu olanlara da iğneli öneriyorum.

Dayanılmayacak bir acı yok, lazere bulaşmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

nerde yaptırdın arkadaşım İstanbul'da mısın?

arkdaşlar benimde göğüsümde tüylenme war ama sakın olan lazer ağda cımbız gibi yollara girmeyin daha beter olur,iğneli epilasyon kesin ve en güvenilir yöntem

X