Bir erkeği kıskandırmanın deli etmenin yolları nelerdir ?

lise arkadaşımın pek güzel olmayan kısa boylu bayağı toplu bir ablası var işe bakınki çok yakışıklıda bir kocası var her gittikleri ortamda bakışları üstüne çeken kocası yüzünden zor anlar yaşayan bu bayan kalabalık ortamlarda (lokanta gibi) önden yürürken gözlerini şaşı yapıp dilini çıkarıyormuş ve erkeklerde dahil bütün insanlar ona bakınca yakışıklı koca çirkin karısını kıskanıyormuş ben ilk duyduğumda hem çok gülmüş hemde ne şeytani bir fikir demiştim sizinle paylaşmak istedim sevgiler

zuhahahahahahahahahahahahaahahha :Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:
bittiğim andır :Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

lise arkadaşımın pek güzel olmayan kısa boylu bayağı toplu bir ablası var işe bakınki çok yakışıklıda bir kocası var her gittikleri ortamda bakışları üstüne çeken kocası yüzünden zor anlar yaşayan bu bayan kalabalık ortamlarda (lokanta gibi) önden yürürken gözlerini şaşı yapıp dilini çıkarıyormuş ve erkeklerde dahil bütün insanlar ona bakınca yakışıklı koca çirkin karısını kıskanıyormuş ben ilk duyduğumda hem çok gülmüş hemde ne şeytani bir fikir demiştim sizinle paylaşmak istedim sevgiler

öldüm mahvoldum nefes alamıyorum gülmekten
:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

benim hiçbişey yapmama gerek yok öksürsem kıskanıyor adam yaa:)))) ama olsun güzel şey kıskanılmak
aynen canım ya :Roflol:
ekstra bişeye lüzum yok :dilcikar: ama bir erkeği deli etmenin yolu kaçmaktır bence kaçan hep kovalanır ve erkekler kovalamaktan hoşlanmaz deli olurlar:Roflol:

Fazlası kötü, sonrada '' bana niye bukadar kısıtlamalar getiriliyor '' diyorsunuz:) ehhh siz bayanlar ne istediğinizi bilmiyorsunuz:) Ben kıskanmam... ama o kıskandığımı düşünür, çünkü hereşey şüphece bakarım ve sorduğum sorularda bana da bakış açısı şüphe değilde kıskanıyor diye bakınır:) ama öle bişey yok dediğimde surat asılıyor...
ben gerçekten de şunada inanıyorum. Kıskanmak sevgiyle alakalı değil, eğer karşımda ki insan bana çok güzel şeyler yaşatmış, ve irade yada çevre bayan konusunda belirli yüksek mevkiye ulaşmış ve bana hiç ihanet etmemişse, hiç kıskanmam vede şüphelenmem.. .ama tersi olursa, işte ozaman kıskanma çıkar yani kökü, güvennn:)

Bende ki tecrübede bu, haber verme ve çık:) yada süslenöyle çık dışarıya, hımm yada hiç ulaşılmayan bir şeye yada sanatçıya , ağızdan bal damlar edasından şaka yaptığını beli etmeden iltifatlar etmek :) bu delirtir herhalde...

Her erkek kiskancdir sadece tam güveni karsidan alirsa kiskanmiyormus gibi davranir cünki o onundur artik:) Kiskanclikdan cok ceken biri olarak sölüyorum bunlari ne zamanki benim sevgimden emin oldu daha kiskanmiyor kiskansada bellli etmiyor ama ben diyorumki keske hep eskisi gibi kiskansa:)

bende çok çektim 1,5 yıl sokağa yanlız o olmadan çıkamadım felaket kıskançtı ama neoldu sonuçta erkek onun olduğunu anlayınca kıskançlık falan kalmıyo ben inanmazdım zamanla geçer diyenlere.yok bu hep böle devam eder derdim şuan kendinden okadar emin ki ben onunum ya ne kıskançlık kalıyo ne kıymetin keşke eskisi gibi olsa yolda yürürken pinpon topu gibi sağıma geç soluma geç demesinden nefret ederdim. şimdi çalışıyorum bütün gün banka ptt market herşeyle ilgilenip koşturuyorum kendiside internette takılıyo zamanla ne kızkançlık kalıyo ne değerin nede ilgisi balon gibi zamanla sönüyo

evet arkadaşlar bende yeni üyeyim kıskandırmanın yollarını ararken bldum bu siteyi iyikide bulmuşum.
kıskandırmak hatta peşimden koşturmak için tavsiyelerinize ihtiyacım var.öncelikle bakım ve baştan çıkarıcı bir parfüm önerisi istiyorum sizden arkadaşlar.
hal hareket ve tavırlar konusunda acil tecrübe ve fikirlerinize ihtiyacım var...
sevgiyle kalın...

evet arkadaşlar bende yeni üyeyim kıskandırmanın yollarını ararken bldum bu siteyi iyikide bulmuşum.
kıskandırmak hatta peşimden koşturmak için tavsiyelerinize ihtiyacım var.öncelikle bakım ve baştan çıkarıcı bir parfüm önerisi istiyorum sizden arkadaşlar.
hal hareket ve tavırlar konusunda acil tecrübe ve fikirlerinize ihtiyacım var...
sevgiyle kalın...

Ooo bacım sen, kıskandırmaya çalışma sakın, böle olcaksa bu adam 1' ci gün lür, demedim demejeyyar

kislar az kalsin kiskanclik yuzunden ayriliyorduk askimlla:1no2:senağlamasenağlamasenağlama

geçenlerde nişanlımla kot bakmaya gittik o kabine girdi kotlara baktım çocuk ilgilendi o çıkınca bişey demedim.tekrar kabine girdi boş bulundum çalışan çocuğa güldüm.kotla ilgili bişeye .sonra çıktı gittik.ama o varken konuşmama sebebim kot pahalıydı.sanki bana alsın dermiş gibi olurdu gösterseydim.ama çok kızdı bana çok.üstelik hiç kötü niyetim yoktu.çocuğunda bana alıcı gözle baktığını görmüş.ama çok hoşuma gitti kıskanması.

yahu ne yapsam da kıskanacak biri yok ortada
istedigimle konusup guluyom kimin umurunda :p

Kızlar benim sevgilim kıskanç degil herşeye olumlu bakabiliyor.. Yaa bazen şöylee biraz beni kıskansınn istiyorumm ne bilimmm hiç olmazssa belli etsinn.. Yaa bide o kıskansa bile bana hiç belli etmiyorr bazen sinir oluyorumm:kızgın: Aranızda benim gibi olan varmıı ?

benim sevgilim de beni hiç kıskanmıo kamelya aynen dediğin gibi herşeye olumlu bakıo...nası sinir oluorum...benneyaptımki

habire anlatıom erkek arkadaşlarımla yaptıklarımı ki işim gereği daha çok erkeklerle çalışıorum 'oh oh ne iyi güzel vakit geçirmişiniz' dio bana :eek:klava: ben onu kıskandırmak için anlatıom bunları adamda tık yok abi...

üfff ya... :kızgın:

benim sevgilim de beni hiç kıskanmıo kamelya aynen dediğin gibi herşeye olumlu bakıo...nası sinir oluorum...benneyaptımki

habire anlatıom erkek arkadaşlarımla yaptıklarımı ki işim gereği daha çok erkeklerle çalışıorum 'oh oh ne iyi güzel vakit geçirmişiniz' dio bana :eek:klava: ben onu kıskandırmak için anlatıom bunları adamda tık yok abi...

üfff ya... :kızgın:

fattocum belki inanmıcaksınn ama 7 yıllık ilişkimm 10 gün önce bittii daha dogrusu tartıştıkk kavga ettik ben bitirdimm... Beni cok kırdı ve üzdüü söyledigi sözleri kaldıramadımm ve bir anda herseyi sildim...artık hayatımda ne kıskanacagım bir insan kaldı nede kıskandıracagımm...BİTTİİİİ

fattocum belki inanmıcaksınn ama 7 yıllık ilişkimm 10 gün önce bittii daha dogrusu tartıştıkk kavga ettik ben bitirdimm... Beni cok kırdı ve üzdüü söyledigi sözleri kaldıramadımm ve bir anda herseyi sildim...artık hayatımda ne kıskanacagım bir insan kaldı nede kıskandıracagımm...BİTTİİİİ

nası ya ciddi misin sen!!! :1shok::1shok::1shok: yok canım barışırsınız di mi... benneyaptımki

hayır canımm kesin bittii 10 gün olduu aramadı halaa.. zaten bende aramam..

yaa bu sefer cok ciddi tartıştıkk ciddi anlamdaa cok kırdıı benii düşünsene ben nişanlanmayı sözlenmeyi hayal ederken bitti ilişkimizz....

yaa bu sefer cok ciddi tartıştıkk ciddi anlamdaa cok kırdıı benii düşünsene ben nişanlanmayı sözlenmeyi hayal ederken bitti ilişkimizz....

üzüldüm ya...sizi barıştırmak için de bayaa bi uğraşmıştık... benneyaptımki

evett canımmm ama kısmet degilmişş bakalım zaman ne gösterecek artık hiç güvenim kalmadıı

X