Erkekler neye aşık olur?

bencede öle.. kocan kadar konus kıtabında bunu anlatır .. ewet ya katılıorum erkeğin 2 kasıgı olmamalı :) neden bende yalnızım anlıorum :)

Kimse kusura bakmasın yazıyı yazan kişi karakteri bozuk biri hayatımı yaşarım canım isterse aldatırım diye takılan biri. Sonrasın da bunu edebiyat ile süslemiş.

Göreceli kişiye göre değişir sonuçta

Yazılanlar acayip komik ve tutarsızlık barındırıyor.Kısaca dengesiz olun demiş...Bayan da erkek de ilişkide dengesiz olursa bir süre sonra zaten elinde sevgili diye bişey kalmayacak.Çok akıllı (!) bayan aklını kendine saklamalı eğer ki çok biliyorsa madem.

Hepsini okudum,üşenmeden.
Bi kaçı geçerlilik gösterse bile;hepsi uygulanamaz bence. Yani her erkeğe etki etmez bence. Herkesin karakteri ve yapısı farklı
Taktik uygulayayım derken,tamamen kapı dışarı edilmekte var ucunda.

Böyle uzun yazıları pek okuyamıyorum burda ama seninki dergi köşe yazısı gibi olmuş okudum :)
Bence yazdıklarının yüzde 90nında haklısın hepsi de yapılıyor , sadece peşpeşe yazınca çok acımasız göründü gözümüze

Ama tüm bunları yapabilmek için hiç aşık olmamak lazım, aşıkken insan kendini kontrol edemez ki
aşık olmadığım biri içinde bu kadar uğraşmam
bu yüzden uygulanabilirliği tartışılır :) yani ben kendi adıma bunları sevmediğim biri için yapmam :p

Yinede güzel olmuş yazın ben beğendim :) Okurken de tam bir femme fatale olduğunu düşündüm :KK70: süpersin ya :)

Şöyle yaptım böyle oldu kısımlarının çoğu hayal ürünü.

Sonrası da bin yıllık saçma klişe olan "kaçan kovalanır" ın güya kendince etkili şekilde yazılmışı.

Valla çok pişmanım hayatımın küçük bi kısmı boşa gitti bunu okurken :cry:

konu sahibi çok hoş bir yazı paylaşmış genellikle uzun yazıları okumaya üşensemde bundan çok keyif aldım ve çok güldüm:KK70:gerçekten nokta atışı yapılmış bazı yerlerde...tabiki çoğumuz içimizden geldiği gibi ilişki yaşıyoruz planlı programlı davranışlarda bulunmuyoruz bunun neticesinde kimimiz mutluyuz kimimizde mutsuz.. nedeni asla tek taraflı değil çünkü ilişkide bizler kadar erkeklerde çok önemli iki tarafından da birbirinin beklentisini karşılaması gerek.eğer böyle değilse zaten mutlu olunamaz. Rabbim herkesin karşısına doğru insanı çıkarsın. gönlümüze göre olanı versin:KK15:

Sen kendin oalcaksın, iyi insan olmaya çalışarak kusuralarını düzelterek yaşayacaksın, gerisi sana gelir zateN.Karşındaki düzgün insansa zaten taktiğe gerek yok, düzgün biri değilse ne yapsan boş.

Dogru yanlari varki bazii yerlerd nokta atisi yapmis bence....asik oldugumda yasadiklarim ve bana yasatilan geldi aklima...ben burdaki taktikleri beceremedim,denemedim hatta asktan gozum.kor olmustuki aklima bile gelmedi boyle seyler ama karsi tarafin davranislarinda tutan kisimlar varkii keske yasamaz olaydim....sevmek cok zor sevmemek cok zor sevilmemek cok cok zorrrrrr....

hiç doğru değil yazdıkların aynıları denedim sonuç; sözünden çıkmayan, kendine kurban olan, ev kızı olan biriyle evli, iki çocuk babası :KK45:

Erkekler neye kime asık olunur bilmiyorlar al işte melek gibi Kızım kimseye kötülüğüm dokunmaz,becerıklıyım,güzelim,hanım hanımcıgım,çevrede herkes över sındı bebek gibi derler ,bir cok Erkeğin dikkatini çekerim ama kimsede yaklaşmaz.bır erkek arkadasım olsa kurban keseceğim o derece yani .

Hesaplayarak ilişki yaşanır mı yahu. Ben iyiyim diye yalnız kalacaksam kalayım hıh o beni yalnız bırakanların terbiyesizliği...Herşey bir yana kendimize saygı en önemlisi.

olmadığınız gibi davranarak mutlu olmuşsunuz peki hayatınız boyunca olmadığınız gibi davranarak mı yaşayacaksınız? haklı olduğunuz noktalar da var ama birisi beni ben olduğum için sevmeli. yoksa kalsın sevgisi

çoookkkk beğendim. çok da doğru. hepsini soluksuz okudum. kopyalayıp bilgisayarıma saklıycam.:KK62:

Hiç aklımda yokken nerdeyse iltifattan aklımı alarak hayatıma giren doktorumla iki yıldır birlikteyim. Peşimden koşuluyorken ağlayarak geçirdiğim gecelerin sayısı normal geceleri geçti. Watsapı dakkada kontrol ederek ve en son ne zaman girmiş bak beni yanıtlamadı ama başkalarına yazmış diye işyerinde tuvalete gidip kimseye göstermeden ağlarken bu yazı iyi geldi. G.tünü kaldırdığım kişiye nasıl davranacağımı anımsadım

ha bide mal gibi dimdirek biz evlenmiycezmi hiç diye sormuştum. benim daha borçlarım var diye büyümüş gözlerle masasının altına girdi nerdeyse.:KK57:

X