Aşılama Aşılamadan sonra kan geliyormu????

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Adanada tayfun beye gidiyordum başkentte, şimdi konya başkente gidiyorum ayla hanıma.
Sen nerde yaptırdın canım, bu olmazsa belki bi dahakine adanada yaptırabilirim.

merhaba canım inşallah tutarda birdaha gerek kalmaz aşılamaya ben adanada özel orta doğu hastanesinde amina hanıma gidiyorum
buay değiştirmeyi düşünüyordum bende ama çok ilgilendi benle vazgeçtim birdahaki ayda ona gideceğim ama dr bayram bukan var onun içinde çok iyi diyorlar

merhaba canım inşallah tutarda birdaha gerek kalmaz aşılamaya ben adanada özel orta doğu hastanesinde amina hanıma gidiyorum
buay değiştirmeyi düşünüyordum bende ama çok ilgilendi benle vazgeçtim birdahaki ayda ona gideceğim ama dr bayram bukan var onun içinde çok iyi diyorlar

O nerde çalışıyormuş?
İyi bi doktor şart gerçektende.Umarım bulursun ilgili alakalı ve bilgili bi dr.

merhaba arkadaşlar sitenize yeni katıldım
ama aylardır takip ediyorum bana pek çok konuda yardımcı oldunuz teşekkür ediyorum
bende dün 2. aşılamamı oldum pembe leke geldi sizde de oldumu olannvarsa yardımcı olun lütfen...! HERKESE HAYIRLI BEBİŞLER

ama aylardır takip ediyorum bana pek çok konuda yardımcı oldunuz teşekkür ediyorum
bende dün 2. aşılamamı oldum pembe leke geldi sizde de oldumu olannvarsa yardımcı olun lütfen...! HERKESE HAYIRLI BEBİŞLER

merhaba arkadaşım.benimde aşılamdan sonraki gn az pembe akıntı geldi ama geçti merak etme olyomuş bende sormuştım.

arkadaşım cevabın için teşekkür ederim .beni çok rahatlattın
peki aşılaman nasıl sonuçlandı tutmuştur inşallah

arkadaşım cevabın için teşekkür ederim .beni çok rahatlattın
peki aşılaman nasıl sonuçlandı tutmuştur inşallah

ilk aşılamam ve bugün 11. gün.ama benim sabahtan kahverengi akıntım vardı doktrmla görüştüm bekliyeceğiz test için erken dedi ama demn baktım akıntı kanla karışık geldi.kafam çok karıştı.sonuç için tam bişey diyemicem canım ama olmadı sanırım.BU AKŞAM TEST YAPTIRSAM MI DİYORUM.:çok üzgünüm:

ilk aşılamam ve bugün 11. gün.ama benim sabahtan kahverengi akıntım vardı doktrmla görüştüm bekliyeceğiz test için erken dedi ama demn baktım akıntı kanla karışık geldi.kafam çok karıştı.sonuç için tam bişey diyemicem canım ama olmadı sanırım.BU AKŞAM TEST YAPTIRSAM MI DİYORUM.:çok üzgünüm:

Geçmiş olsun canım.İnşallah adetin gelmiyordur.

Bence durum ne olursa olsun kan testi yaptırmak da fayda var.üztüne görenler oluyor,kimyasal gebelik yaşayanlar oluyor.Hiç belli olmaz.Sen yaptır kesin sonuç al.

Adet görmek kesin bi bilgi değil.

Geçmiş olsun canım.İnşallah adetin gelmiyordur.

Bence durum ne olursa olsun kan testi yaptırmak da fayda var.üztüne görenler oluyor,kimyasal gebelik yaşayanlar oluyor.Hiç belli olmaz.Sen yaptır kesin sonuç al.

Adet görmek kesin bi bilgi değil.

teşekkürler canıma.s. aslında 15 16 güne kadar bekliyecektim ama durum değişti artık bu akşam yaptırcam test kısmetse yarın yazarım artık sonucu.

Hoşgeldin aramıza.
İnşallah tutar aşılaman.

Bendede olmuştu öyle ,normal bir durummuş.Bazen yumurtlamadan dolayı bazen de aşılamada rahmin spekulumla açılmasından dolayı yada yaran varsa ondan dolayı olmuş olabilir.

Önemli değil bu kafana takma.Gelişmeleri diğer başlığa bekliyoruz:
http://www.kadinlarkulubu.com/asilama-yolunda-tecrubelerimiz-t121509/index.html
Burdan paylaşabilirsin tecrübelerini.

canım merhaba. benim 2. aşılamamdan bir gün sonra pembe leke oldu. iki gün boyunca arada bir oldu . aşılamamın sonucu da pozitif. inşallah seninki de pozitif olur canıma.s.:nazar::nazar::nazar:

arkadaşım kantesiti 14.gün kesinleşiyormuş doktorum bana öyle demişti inşalla vardır daha erken test için 3 4 gün daha bekle

Son düzenleme:
canım teşekkür ederim benim için büyük bir moral oldu bu yazdıkların inşallah benim sonucumda pozitif olur kısmet

serbey mrh test yaptırdınmı sonuç umarım pozitif çıkmıştır bugun 15.gün kan testı daha kesın olur bugun 11. gun negatif çıkması normal dualarım senınle allah inşallah hepımıze sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder.

canım merhaba. benim 2. aşılamamdan bir gün sonra pembe leke oldu. iki gün boyunca arada bir oldu . aşılamamın sonucu da pozitif. inşallah seninki de pozitif olur canıma.s.:nazar::nazar::nazar:

ay inşallah bebek sahibi olmayı okadar çok istiyorumkı sana anlatamam senın bu sözlerin bana bi umut neşe kaynağı oldu senın adına sevındım darısı bana inşallah

merhaba benimde ikinci aşılamam aynı şekşlde penbe leke geldi ikinci gün inşallah isteyen herkeze versin bizler çok ugraşıyoruz en kısa zamanda olsun

X