Beta 0.20 yükselir miiiiii ? Adete 1 gün kala ??? 😭🤲🥹

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nisanursular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.019
269
25
Kızlar bende 5 martta çatlatma iğnesi vuruldum 7 martta aşılama oldum cuma günü beta verdim (Aşılamanın 8.günü) beta 0 çıktı.Salı kan verdim bidaha (Aşılamanın 12.günü) beta 0.20 çıktı. Adetime 1 gün kaldı.Yükselme ihtimali var mı sizce ?
Bugün aşılamanın 14.günü oldu gece 00.00 olduğu için 14 diyorum.Çatlatma iğnesinin de 16.günü henüz adet olmadım. Sizce yükselme görür müyüm ?

Beta 5 ve üzeri olması gerekiyor gebelik var demek için oda bir anda 5 ve üzerine çıkmazki inşallah bn yanılırım tabi canım hamilesindir🙏

Kızlar bende 5 martta çatlatma iğnesi vuruldum 7 martta aşılama oldum cuma günü beta verdim (Aşılamanın 8.günü) beta 0 çıktı.Salı kan verdim bidaha (Aşılamanın 12.günü) beta 0.20 çıktı. Adetime 1 gün kaldı.Yükselme ihtimali var mı sizce ?
Bugün aşılamanın 14.günü oldu gece 00.00 olduğu için 14 diyorum.Çatlatma iğnesinin de 16.günü henüz adet olmadım. Sizce yükselme görür müyüm ?
Canım sabah bir de idrar testi yap bakalım benimde 10. Gün ignede belki erken test yaptım negatif çıktı

Maalesef yükselmez bende aşılama yaptırdım 2.30 çıktı hamilelik olmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X