Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

Selam kızlar. Ben de Ferruh Bey' e 10 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum. Kas altı 345 cc konuldu. Kol altından oldum ben. İlk günler kadar sert değil ama yine de yanlara doğru şişlik var ve ortası biraz ayrık. Ben 2 buçuk hafta sonra tatile gidicem. Sizce o zamana kadar daha doğal görünür mü? Yada ortası biraz daha birleşir mi?

Arkadaslar merhaba. Ferruh Bey'e ust goz kapagi ameliyati olan var mi? Instagram'da vs. ameliyat sonrasi fotolari paylasiyor fakat goz kapagi ile ilgili hic sonrasi fotograflari paylasmiyor. Bu beni acikcasi korkutuyor.
Daha once kendisine bu ameliyati yaptiran varsa deneyimlerini paylasirsa cok sevinirim.

Arkadaslar merhaba. Ferruh Bey'e ust goz kapagi ameliyati olan var mi? Instagram'da vs. ameliyat sonrasi fotolari paylasiyor fakat goz kapagi ile ilgili hic sonrasi fotograflari paylasmiyor. Bu beni acikcasi korkutuyor.
Daha once kendisine bu ameliyati yaptiran varsa deneyimlerini paylasirsa cok sevinirim.
BEnde badem göz olmak ıstıyorm ama sonrası fotografları yok:KK43: karaca başaranın var ama o da 9.5 dedı ferruh bey 5 bın kafam cok karıstı

Ferruh beyin asistani cok gicik bi kiz onun degismesi gerekiyo bence insanlara yardimci olmak icin konusmuyo sanki onu zorla asistan yapmislar. Ayrica tum hastalara para almak gozuyle baktiklarini dusunuyorum ve ameliyatimi yapan doktorun daha icten ve daha anlayisli olmasini tercih ederim

Ben geçen yıl Ferruh Bingül'e burun dolgusu yaptırdım. Öncelikle benim için doktorun sadece işini yapması değil hastasına olan muamelesi ve verdıgı guven de cok onemli. Ferruh Beye gittiğimde kafamda tonla soru vardı fakat 1-2 tanesını ancak sorabılırdım. Kendisi zoraki cevaplar verıyor agzından lafı kerpetenle fılan alıyosunuz.. Her ne kadar dolgu dedıgınız ıslem basit bir işlem de olsa ilk defa yaptırdığınız için dogal olarak ınsanın kafasında bazı sorular olabılıyor. Kendisiyle aslında ameliyat mı olmalıyım yoksa dolgu mu yaptırmalıyım konusunda bıraz konusmak nıyetındeydım.kafam karısıktı. Feruh bey bu konuda yardımcı olur dıye dusundum fakat dedıgım gibi agzından lafı kerpetenle alıyorsunuz. hadi yapalım da gidin mantıgında bir doktor..Kendısı pek konusmamıza ızın vermedıgı gibi kovar gibi sız ıstersenız dısarda dusunun fiyat bılgısını de arkadaslarımız verıcek ona gore karar verısınız gibi bıseyler dıyerek cıkarttı odasından. o ankı heycanla ve duyguyla fark edemedım ve tamam yapılsın dedım ve dolgumu yaptı.Kötü yaptı ya da memnun kalmadım diyemem . Evet begendım . cok kucuk bır degısıklık bıle olsa burnundan sıkayetcı olanlar ıcın o kucuk degısıklık bıle cok buyuk farklar yaratıyor bılen bılır. Daha sonrasında dolgumdan sonra 1-2 kere kontrole cagırdı. Fakat kontrolde de sormak ıstedıgım soruları soramadım kendısıne. hemen bakalım yapalım gıdelım kafasında oldugu için. İşini yapıp hadı gule gule dıyen bir doktor. Tek bır soruyu sormak ıcın bıle pesınden kosturarak sormak gerekıyor. Cok uzattım fakat demek istediğim bu sene dolgumu yenıletıcem ve tekrar Ferruh beye gitmeyı asla dusunmuyorum. İlgisizligi benı hıc memnun etmedı. Hastaya guven vermek ya da konusmak ıkna etmek gibi cabaları yok. ısımı yapar paramı alır gecerım mantgında. Ozellıkle estetık gibi hassas konularda ınsan sadece basarı degıl ılgılı doktor beklıyor karsında ama bulamadım.

Size katılıyorum adam villa gibi klinik yapmış tüm işlemlerin ücretini artırmış adamla konuşulmuyor bile özellikle asistanı sadece para para para Allah senden de parayı çıkartsın insan 100-200 indirmezmi rezillik bu takma kirpiği takmış masada oturuyor çirkin şey

X