Dr. Beste Özdemir Dudak Dolgusu

cerensyr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
1
0
28
Uzun bir süredir takip ettiğim bir doktor buldum ve görüşlerinizle ilgili yardım istiyorum. Bu doktor hakkında Instagram ve Google'da olumlu geri bildirimler buldum, ancak benim için daha güvenilir olan sizin deneyimleriniz. Acaba bu doktordan işlem gören var mı aramızda? Ya da çevrenizde bu doktor hakkında bilgi sahibi olan biri var mı? kızlar yardımınızı bekliyorum

bende best shıne prıme uygulaması için görüşmeye gittim. ama emin olamadım google yorumları güzelde. dolgu değil ama 1,5 sene kalıcı diyo tam anlayamadım mezoterapi nasıl o kadar uzun süre kalır. yaptırmaya çok istekli gittim ama beni ikna edemediler. Hele annesi parayı ver biran önce git tavrındaydı. hiç yorumlardaki gibi sıcak evimde falan hissetmedim. bide ön görüşme ücretli 5 dk görüşmeye. çok kararsızım bilgisi olan var mı :)

Uzun bir süredir takip ettiğim bir doktor buldum ve görüşlerinizle ilgili yardım istiyorum. Bu doktor hakkında Instagram ve Google'da olumlu geri bildirimler buldum, ancak benim için daha güvenilir olan sizin deneyimleriniz. Acaba bu doktordan işlem gören var mı aramızda? Ya da çevrenizde bu doktor hakkında bilgi sahibi olan biri var mı? kızlar yardımınızı bekliyorum
dudak dolgularını ben pek beğenmedim özge aydın iyi bu konuda

X