2008 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Paspal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
241
2
42
11.10.07 de hamile olduğumu öğrendim ve haziran ayında kısmet olursa bebeğim olacak...çok ama çok mutluyum :nazar:...sadece çok üzüldüğüm bebeişim çok ufak ultrasyonda görünmedi...

gözün aydın canım gözükür merak etme birazdaha buyusun zaman gecsin

gözün aydın canım hayırlısı olsun buyudugunude göreceksın kalp atısını hıssedeceksın kıpırdadıgı an kalbın duruyor zannedeceksın o kadar heycan verıcı canım allah tamamını yaşatsın sana

10.10.2007 de test yaptım ve pozitif cumartesi doktora gidicem inşaallah bir problrm çıkmaz ve bebişimi kucağıma alırım

hayırlı olsun canım allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın inşallah

BENİM BEBEGİMDE HAZİRANDA DOGACAK VE BENDE SENİN İLE AYNI GÜN TEST YAPTIM HAYATIM POZİTİF ÇIKTI HEMEN GİTTİM DR A ŞÜKÜRLER OLSUN GÖRDÜM BUGÜN TAM 5+1 GÜNLÜK

sara nur çok sevindim canım seninadına yazılarını takip ediyodum.benimde bebeğim allah kısmet ederse otamatik hesaplayıcılara göre 1 haziranda doğacak ama tabiki mayıs sonuda olabilir haziran ortasıda olabilir.inşallah sağlıkla alırız bebeişlerimizi kucağımıza.ben çarşamba günü gidicem doktoruma.15 gün önce kesemizi görmüştük şimdide inşallah o minik kalp atışını duyucaz.çok heycanlıyım bu yüzden.size bişey sorucam benim arada belim ağrıyo ve beyaz ve kokusuz bir akıntım var ama akıntı baya yani sizede olutomu normaldir inşallah.kızlar bide ben aşermeye bile başladım biliyomusunuz.bazı kokulara karşıda acayip midem bulanıyo.ama hiç rahatsız olmuyorum bu şikayetlerden bebeğim için herşeye katlanırım yeterki o sağlılklı olsun

saol canım bnm bnde bel agrısı yokda kasık agrısı var ama normal bunla rkorkma bnd egördüm beebgimi 4+6 ünlüktü iki hafta sonra bnd einşaallah kalp atışını duyacagım allahın izniyle akıntım var biraz çok dagşl hayırlısı olsun amin

saranurcum senin adına çoook sevindim mutluluğunu tahmin edebiliyorum allah analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olur inşallah

benim de bebeğim haziranda doğacak şuan 7 haftalık ve kalp atışları oluşmuş durumda

aman maaşallah bakalım hafta cuma bizde 7 ahftalık olacagızbakalım bnde o gün dr a gidecegim hayırlısıyla inşaallah bnde bebegimin kal atış sesini duyacagım amin

bügün hamile olduğumu öğrendim.4hafta 6günlükmüş.doğumuda bilgisayardan hesaplattırdım haziranın 20si.tüm annelere vaktin geçmesi için sabır diliyorum.

Tebrik ederim,gözünüz aydin.

gözün aydın canım alah kucagına almayı nasip etsin
benim kız da 30 hazıranda dogdu

X