Cilt Bakımı Ürünleri Yüzünüzü gençleştirmek için-Yüz egzersizleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kızlar burun egzersizini anlayan varsa anlatablir mi? kız kardeşim farklı uyguluyor ben farklı? yanlış uygulamaktan korkuyorum tam olarak anlayamadım egzersizin nasıl olduğunu.şimdiden teşekkürler

Yav nesini anlamadın minik öğrenci kardeşim :) Resmi var, yazısı var, yanlış yapmaktan da korkma, öldürmez, yüzüne kezzap atılmış gibi yapmaz sırnaşık şey

Dene, yanıl, hangisinde derin gerginlerşirse o işte doğru hareket :) Herşeyi devletten beklemeyin ama, kafası basan kadınlar görmek istiyoruz klubumuzde :) Hadi bakalım, kolay gelsin :teselli:

böyle bir cevap verdiğine göre senin kafan fazla basmış tatlım dikkat et devrelerin yanmasın :roflol: ve ayrıca dinlemedin sanırım yanlış bir harekette farklı sonuçlar olabilir diyor bayan...

Son düzenleme:
böyle bir cevap verdiğine göre senin kafan fazla basmış tatlım dikkat et devrelerin yanmasın :roflol: ve ayrıca dinlemedin sanırım yanlış bir harekette farklı sonuçlar olabilir diyor bayan...

"Devrelerin yanması" sözünü en son lise 1'de kullanmıştık biz incecik hakaret olarak laelaelaelaelae O da fiziği yeni öğrendiğimiz içindi.Sen sanırım lise 1 öğrencisisin alkisalkisalkis Korkma korkma, yanlış sonuç monuç olmaz.Plastik cerrahi operayon yapmıyosun sonuçta, hilkat garibesine dönmessin panik kız . Hakikaten panikmişsin :mymeka:

Sorulara ya düzgün cevap verelim yada susmayı bilelim.

Yada değil , ya da . Uyarılarımızı doğru imla kurallarıyla yazalım, ya da susmayı bilelim. :eek:lmaz: Kızmayın kızmayın, azcık şımarıklık yaptım sadece delikafadulden

senin psikolojik sorunların var belli ki GÜNEŞSıZ KEDı..ne diyeyim allah yardımcın olsun...

Arkadaşım senin niyetin belli. Biz burada güzel paylaşımlar yapmak birbirimize destek vermek için bulunuyoruz. Bizbirimizin canını sıkmak için değil. Sana iyi günler hayatta mutluluklar umarım kendine daha uygun yerler bulursun biz seni açmayız canım.

Not:ımla hatalarımı düzelttiğin için teşekkür ederim ama başkalarında hata arayacağına kendi mesajlarındaki hataları düzeltsen daha iyi olur.

ya bana zor geldi yam olarak hareketleri anlayamadım birkaç defa okumam gerekiyor galiba

ya bana zor geldi tam olarak hareketleri anlayamadım birkaç defa okumam gerekiyor galiba

burun hareketi baya dikkatimi çekti kızlar
yapalım bakalım ne kaybederiz :)

Bende bu hareketlerden birini yapıyordum çevremden duymuştum..Faydalı bence.Sayfayı hazırlayan arkadaşım emeğine sağlık uğraşmışsın o kadar.

bende kaşların kavisli kısmından yukarı doğru itilip aynı anda kaşlar çatıldığında kaşların kalkmasına yardımcı olduğunu biliyorum..

Çok hoşuma gitti burası.Konu yüz olunca :)
çok önemli benim için.konuyu açan arkadaşıma çok teşk. ederimopuyorumnanaktan

Kızlar bu burun kısaltıcıyla burnunu kısalttıranız, kaldıranız var mı? Bir de acaba bu burun kısaltıcı hareketin videosu fln varsa linkini verebilir misiniz tam olarak anlayamadım da?

Canım bu videoların hiçbiri açılmıyor düzeltebilir misin acaba ya da bir tek ben mi açamıyorum kızlar açabilen var mı?

kızlar ben de kalem hareketını yaptım
ıkı uc kerede bıle dudaklarım dolgunlastı
ve kamasıyor zaten hıssedebılıyorsunuz

optum sekerler :))):80:

X